PDA

View Full Version : Не знам какво да правя с това момче... само знам че ме подлудява



Carpe Diem
10-07-2013, 20:43
Здравейте!

Предварително искам да се извиня че може да прая правописни грешки... не съм учила в Българско училще от 2ри клас нататък и писмения ми Български е много слаб.

Проблема ми е следния, преди почти месец и половина заминах да уча в университет. На втората седмица отидох на купон (неговият) който беше на моя етаж. Там го срещнах... естествено беше просто страхотен, супер хубав (висок, със светло кестенява коса, сини очи, добре облечен) и си личеше че може да има всяко момиче, а и също си личеше че го знаеше много добре. Говорихме си доста на партито, но първо приятела ми беше скъсал с мен само преди седмица и второ той се зарибяваше с една яка мацка, а на мен ми се лепна един...който не беше лош но тогава не ми беше до момчета все още.

Седмица по късно го видях в Общата стая (на същия етаж сме). Почнахме да си говорим и стана дума за алкохол. Каза че иска да се опита да ме надпие с Бира, а аз му казах че все пак съм от България и той не може просто да надпие някой от България. Както и да е, покани ме на купон същата вечер пред всички хора в стаята (каза само на мен да отида с него). И аз отидох. Пихме, смяхме се, говорихме си цяла вечер... някак си се озовах в неговата стая и нещата се разгорещиха...

След това, предположих че повече няма да го видя (освен ако е в Общата стая или се видим до асансйорите), и беше така за 2 седмици, въпреки че честичко идваше да ни каже здрасти в стаята със мацката под ръка (един вид, беше ми ясно че за него тва беше само за една вечер и бях напълно, ама напълно ОК с това).

И така... после бях на друг купон където беше и той ( с яката мацка). Аз почнах да си говоря с едно момче с което отдавна се заглеждахме, музиката в клуба беше силна, и за това решихме да излезем на чист въздух. Е, минах точно покрай него с мацката му, и той... ни последва? Спря ни до вратата само за да ми каже 'А той е супер як пич', след пет минути излезе и почна да се мляска с мацката до нас... което ми се стори МАААЛКО странно... както и да е, два дни по късно беше друг купон... той ме видя и заряза някаква мацка с която си говореше и дойде да ми каже колко е нездравословно да пуша след което беше при мен цялата вечер горе долу... само за малко отиде до тоалетната, аз се заговорих с един пич, и буквално когато ни видя дойде и му каза 'пич ей там има бири, иди си вземи една' след което тотално го игнорира и почна да си говори с мен. Не знам какво очакваше... искаше да се махнем оттам, аз умничко му казах 'добре, хайде в общата стая', защото не исках да се повтаря каквото се случи миналия път... отидохме, аз сложих сакото му и почнах да го имитирам, той каза че съм много секси с токчетата и сакото му и ме дръпна към него... но аз не му дадох да ме целунне. Една седмица мълчание. После пак искаше да пием заедно. Ходихме в един бар където бирата беше 1 евро...говорихме си толкова много... за всичко, един негов приятел беше там, тотално го игнорирахме... е пак направих това което нямаше и се озовах в леглото му... по едно време гледахме филм, той пита дали мойем утре да го довършим, аз му казах че сигурно не може защото си имам и други опции... (на шега), той почна да ме целува и да пита кой, как а аз само се смях и му казах че няма значение... после той искаше да е 'най добрия' и го повтаряше и наистина се постара :Д Както и да е... аз му казах че е забавен но никога не бих ходила с него защото знам какъв е, а той каза че съм много умна и продължи да ме целува...

И така... пак от 3 дни ни вест ни кост... не знам, като съм с него имам пълното му внимание.. като не съм, все едно не съществувам. Имам чувството че иска повече от мен от просто секс... но не мога да бъда сигурна, може и да греша, аз му казах че не искам повече но вече не съм сигурна. Лека по лека виждам нещо... мило в него, което не отговаря на арогантното му поведение към всички останали... Май започвам да имам чувства към него. Какво да правя за да не го отблъсна? Той обича предизвикателствата... но може и ИМА всяко момиче което иска... а аз искам той да иска само мен.

П.С. За да няма обърквания, питах го за яката мацка и той каза че не ходят.

Иво
10-07-2013, 22:51
Аман от К§РВИ... АМАН!

Carpe Diem
10-07-2013, 22:59
Моля? Как точно съм курва? Защото и аз имам нужди? Или защото съм момиче нямам право да имам такива? Аман от сексисти.

Иво
10-07-2013, 23:13
Не съм те нарекал К§РВА... коментара ми е за К§РВИТЕ...
а ти защо се засягаш.... ти за такава ли се приемаш?

Carpe Diem
10-07-2013, 23:22
Коментара ти е под това което аз написах за момчето с което имам проблеми. Не е логично да говориш за някой друг ОСВЕН мен, или него (но това силно ме съмнява). Засягам се по принцип когато хората използват тази дума особенно за някое момиче. Живеем в 21 век все пак, и всички знаем че момичетата обичат секса точно толкова колкото момчетата и те също го търсят, няма курви от който и да е бил пол. Има човешки същества които имат НУЖДИ.

Иво
10-07-2013, 23:32
Щом слагаш нуждите си пред моралните ценнсти и личността си - това си е твой избор...
21, 22... 15.. 13 век.. К§РВИ е имало и ще ИМА! АМАН от такива...

Ако за теб е нормално да харесваш и да се... спиш.. с даден индивид, върху който имаш
наблюдения, че се среща с друг субект... за мен НЕ Е! Без абсолютно никво значение
той/тя кво ми е казал/а (дали излизат, шибат ли се, карти ли играят или не се сърди човече..).
Преди всичко уважавам себе си и не бих допуснал да се задоволявам с някви остатъци..
НО... разбира се... това е само и единствено моето лично мнение, с което съм далеч от
мисълта и целта да те ангажирам... все пак това е форум, в който всеки има право
да изкаже мнението си, нали?

И като финал... за тия от 21 век - с нуждите... АМАН от К§РВИ... АМАН!

Carpe Diem
10-07-2013, 23:48
Другото момиче и той вече НЕ излизат. Аз съм я виждала и съм си говорила с нея на купони както и с него. Всъщност, никога не са имали повече от една- две вечери, просто са в една и съща компания (за това и толкова често ги виждах заедно). По принцип си прав, ако те излизаха и тя му беше приятелка никога нещата нямаше да стигнат до тук. Но, каквото и да са имали в миналото е било неангажиращо. Аз няма зареди едната или двете нощи които са имали да се откажа от него. По същата логика, ако това което имаме е неангажиращо, тогава да, защо пък да нямаме други партньори? Никой не лъже никой, всеки си прави каквото си иска. Имам морални ценности, просто са много различни от твоите, това не ме прави курва. Ти след като нямаш нужди, тогава добре, живей си ценностния и морален живот, остави ни нас простосмъртните които не сме толкова велики да живеем с по- простички морали от които не се чувстваме ощетени :)

И като финал,

Аман от righteous, condescending, bigoted mysogynists who think their way of living is the only way of living.

P.S. Не знам дали забеляза от поста ми, но аз по никакъв начин не съм му се нахвърляла... бях готова да го оставя когато мислех че е с това момиче, но той беше този който дойде при мен. И след като го попитах за нея и той каза че нямат нищо сериозни и са приятели, пък и съм си говорила с нея, тогава какъв точно ти е проблема? Или съм курва просто защото съм се съгласила да изляза с него и нещата са стигнали до спалнята му?

Carpe Diem
10-07-2013, 23:55
Ако някой има съвет а не просто обида и зле защитено мнение много бих искала да ги чуя :)

Skeletoner
10-08-2013, 00:08
Хай,

Флирта, свалките и неяснотата преди започването на отношения е най-голямата и интересна игра.
Защо просто не се забавлявате, а подхождаш толкова дълбокомислено.
Ако си ведра и позитивна и ви се получават нещата всичко ще е ОК.
Бъди сигурна, че един мъж се нуждае от любов. И когато я получава от едно място в най-чист и красив вид, то никога няма да тръгне да я търси по "дърветата".
Забавлявай се и играй играта на игрите :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. В живота не съществуват грешки, а опит. Цитирам някого (Мисля, че е Марк Твен): "В крайна сметка човек винаги съжалява повече за нещата, които не е направил от нещата, които е направил."

Carpe Diem
10-08-2013, 00:12
Темата ми е много дълга, не смятам че има нещо общо със съдържанието а по скоро със дължината за което малко съжалявам в момента. Няма никакъв копи пейст в отговора ми... просто се изразявам по лесно на английски откоклото на Български. Аз попитах какво да правя, не помолих да бъдя съдена от никого (което е единственото което ти направи, по никакъв начин не ми даде някакъв съвет). Ти нямаш какво да добавиш освен да ме наречеш курва зареди това че изпитвам нещо към някой и моля за съвет. Все едно никога не си бил толкова опиянен от някой така че нищо друго не те е интересувало. О чакай, може би не си бил. Това би обяснило много.

Carpe Diem
10-08-2013, 00:19
Благодаря Skeletoner!

За жалост това е един от недостатъците ми, винаги мисля прекалено много за най малките неща... но в мнението ти има много смислени неща, например тази част 'Бъди сигурна, че един мъж се нуждае от любов. И когато я получава от едно място в най-чист и красив вид, то никога няма да тръгне да я търси по "дърветата".' До сега винаги съм била доста студена с него като цяло от страх да не помисли че изпитвам нещо дълбоко към него... стигнах до там че му казах че никога не бих излязла с него защото не знам как да подходя с някой като него... но може би липсва точно това. Мерси :)

Иво
10-08-2013, 00:23
Разбира се, че в мен е "проблема"! ;)
Права си, точно така!
Прощавай, че изразих мнението си за К§РВИТЕ, точно в твоята тема... може би не е най-подходящата...

И все пак, не аз edit-вам (надявам се да ме разбереш.. че на английски ти е по-лесно..)
отговорите си, за да ги нагаждам и изваждам от контекста.. ;)

Аррри... Enjoy! (че да ти е по-лесно..)

П.П. Обещанието е спазено.. ;)

Carpe Diem
10-08-2013, 00:28
Разбирам Български прекрасно. Като цяло мога да се изразя на Български когато водя КУЛТУРЕН разговор с някой. Да, мерси че си спази обещанието... по никакъв начин не ме интересува дали искаш да си оставиш мнението или не, това си е твое право. И последно, няма такова нещо като Курва, от който и да е бил пол. Има хора с ниски морали, може би. Но няма курви. Довиждане! Благодаря за дозата сарказм и обиди и никаквия съвет който ми даде!

РЕДАКТИРАНО... И по повод редактирането, винаги е в PS, и освен в оригиналния пост, винаги се случваше преди ти да отговориш ;)

Skeletoner
10-08-2013, 00:29
Благодаря Skeletoner!

За жалост това е един от недостатъците ми, винаги мисля прекалено много за най малките неща... но в мнението ти има много смислени неща, например тази част 'Бъди сигурна, че един мъж се нуждае от любов. И когато я получава от едно място в най-чист и красив вид, то никога няма да тръгне да я търси по "дърветата".' До сега винаги съм била доста студена с него като цяло от страх да не помисли че изпитвам нещо дълбоко към него... стигнах до там че му казах че никога не бих излязла с него защото не знам как да подходя с някой като него... но може би липсва точно това. Мерси :)

Хай,

Радвам се, че съм бил полезен и благодаря за feedback-а.

Лека вечер от мен !
Поздрави,
Батя Skeletoner

HollyGolightly
10-08-2013, 03:11
Горкичките, от купон на купон, от легло на легло, сигурно не ви остава време да учите :(

Момчето си играе с теб, а ти много лекомислено му го доказваш това, че може да има всяка. Една целувка и си му вече в леглото. Като ти е казал, че си много умна, със сигурност не е имал това предвид. Казваш му, че не искаш нищо сериозно, ами тогава няма и да го получиш, той така или иначе си взима това, което иска от теб, за какво му е повече :?
В който и век да живеем, има разлика м/у това просто да обичаш секс и това да си лягаш с някой рандъм плейбой, който ти е казал, че изглеждаш секси с токчета и палто.

А лафа с бирата направо ме потресе, аз съм Българка нося на пиене... радвам се, че наоколо няма Българки като теб

Carpe Diem
10-08-2013, 12:27
Всъщност, има много. И по никакъв начин не е обида да носиш на алкохол, смешно е когато не можеш. Това е просто шега където живеем, като идеята е че хора от Източна Европа и Русия по принцип носят на алкохол много повече от тези от Западна Европа. Няма нищо лошо в това, не се вкисвай ;)

А и, спокойно, остава ни време за учене, не ходим в който и да е било университет, тук всички са много амбициозни, и не сме от купон на купон изобщо, просто това не е въпрос за това как да си науча а въпрос за това момче :) Също, не съм му давала това което иска винаги, само когато и аз го искам. Пак не разбирам, защо пък да не правя каквото си искам? Аз не му правя услуга, взаимно си правим услуги.

А и между другото, той пак си говори с мен, и този път иска просто да отидем на обяд и да си поговорим ;) Не ми звучи като игра, но може и да греша. Просто не съм сигурна дали и аз искам да излизам с него колкото и да го харесвам.

DarkTemplar
10-08-2013, 13:01
Ти очевидно се влюбваш в него, обаче "не си сигурна дали искаш да излизаш с него"? Айде по-сериозно. Обядвайте, поговорете си, не вярвам да е за лошо.

Luci
10-08-2013, 14:33
Ако трети път просто е така случайно си легнете и въобще цялото нещо се повтаря... няма смисъл да се занимаваш, освен ако не искаш просто да си утоляваш нуждите хах. Потърси някакъв сериозен намек от него, че иска нещо по-сериозно, въпреки че не вярвам, предвид това което чета като разказ :))

elito2250
10-08-2013, 14:57
Моето скромно мнение е,че не си заслужава да се занимаваш с него.От написаното съдя,че вече си "хлътнала" по него,но май нищо сериозно не може да се получи и затова по добре да се откажеш на време :)

Carpe Diem
10-08-2013, 15:10
Може би сте прави. Искам да видя какво ще стане след тази среща... да видим дали има някакви сериозни намерения, дали наистина иска да знае повече за мен и за това ме е поканил или пак търси само едно.

betudontbet
10-08-2013, 18:47
Lifters gonna lift
Potatoes gonna potate
Ganga gonna gang

tonique
10-08-2013, 22:32
Lifters gonna lift
Potatoes gonna potate
Ganga gonna gang

Haters gonna hate

baby_baby
11-03-2013, 11:55
Просто те иска само за секс

Carpe Diem
11-03-2013, 13:49
Малко стара тема :) Мерси все пак, той и той не знае какво точно иска, но ми омръзна и отдавна съм го оставила да си прави каквото иска...ама с някой друг, не с мен.

Niakoitam
11-03-2013, 15:36
Абе според мен добре си знае какво иска. Да си те секси отвреме навреме убеждавайки те как правите секс, когато ти пожелаеш и че си много студена към него въпреки,че правите секс,когато той пожелае.Отдръпването може би е да лапваш колкото се може повече и впоследствие да ти дирижира действията карайки те да си мислиш,че ти го искаш.Ако е такъв плейбой защо пък да не умее да го прави.А ти накрая може и да стигнеш до момента, в който рониш сълзи,защото си лудо влюбена в него пък той не знаел какво иска.Както казах ако е такъв плейбой какъвто го изкарваш знае какво иска.Да се осамотявате отвреме навреме в статичката му без да се занимава с неща като любов,връзки и т.н. с теб оставяйки те да си мислиш как всичко всъщност е под твои контрол. И да си се занимава и с други като теб хлътващи.

И стига с това оправдание за 21вият век и нуждите. Оправдание за всичко може да се намери.Нуждите всеки ги има,но отвреме навреме трябва да се сеща и да си държи гащите вдигнати.Защото по тая логика всеки може да си се праска с по 5-10 мъже/жени в денонощието и да се оправдава как видиш ли си бил много точен човек,но просто било 21ви век и той си имал съответните нужди.Такива нужди ги има само при животните и даже и там често мъжките и женските се срещат или разгонват по максимум два пъти годишно. :)

~LadyCrawley~
11-03-2013, 16:00
Току що се сдобихме със свеж сценарий за поредния американски лигав филм. Сама казваш, че може да има всяка, какво очакваш да стане накрая?!

Carpe Diem
11-03-2013, 17:48
Може и така да е. Както и да е, омръзна ми да се занимавам и вече просто не му отговарям. Да, излизали сме няколко пъти след това, и той искаше повече, но аз просто не му го дадох отново. Намерих си някой друг който се отнася с мен с много повече уважение и по никакъв начин не се е опитал да спи с мен или нещо такова, а просто влага време да ме опознае, много по стойностен човек с който няма да си тровя неврите. Мерси на всички, дойде ми акъла в главата но малко късно :)

anonymous708973
11-03-2013, 20:43
Момчето си играе с теб, а ти много лекомислено му го доказваш това, че може да има всяка. Една целувка и си му вече в леглото. Като ти е казал, че си много умна, със сигурност не е имал това предвид. Казваш му, че не искаш нищо сериозно, ами тогава няма и да го получиш, той така или иначе си взима това, което иска от теб, за какво му е повече :?

Съгласна съм с това.

Ако искаш точно това момче за нещо сериозно, бая повече игра ще ти трябва. А предвид, че учиш не къде да е, едва ли имаш времето, нервите и търпението да си играеш.

Niakoitam
11-04-2013, 09:47
Съгласна съм с това.

Ако искаш точно това момче за нещо сериозно, бая повече игра ще ти трябва. А предвид, че учиш не къде да е, едва ли имаш времето, нервите и търпението да си играеш.

И бая повече игра да вложи е твърде вероятно е да се оплете още повече като "пате в кълчища".:)

Bukuuu
11-04-2013, 16:43
Момичето вече каза, че е приключило с въпросното момче, не знам защо продължавате да коментирате и вие.

anonymous708973
11-04-2013, 19:00
Щото знаем, че не е приключила.

Niakoitam, аз съм сигурна в това, просто отбелязвам.

Carpe Diem
11-04-2013, 20:07
От къде? Не, наистина... омръзна ми да се занимавам, не е единствения :) Има някой друг, който си струва. Може да заключите темата.

prince
11-05-2013, 09:13
Just sex.