PDA

View Full Version : Страх ме е да не съм заразен, а това ми пречи й във любовта.



ivdskh
10-08-2013, 07:36
Здравейте и добър ден :)

Преди 15 дена ме оперираха от апендицит(апендисит) и след всяка операция пациентът се бръсни под кръста от помощника на доктора. И от там идва проблема, много ме е страх да не съм заразен със нещо(,че и болницата не е от наи хубавите).. порязаха ме на 4-5 места със едно метално ножче, което не видях от къде излезна. Обръснаха ме буквално като кон, без дори и да им мигне окото..
Много се страхувам, имам приятелка от една година която ме обича много, и след тази операция сме имали само един полов контакт(със).
Имам големи планове за живота, да се развивам.. но сега буквално седя на едно място и съм доста уплашен.

Благодаря ви.

Luci
10-08-2013, 09:57
Според мен си объркал раздела... и като толкова си се филмирал защо не отидеш просто да се изследваш ?...

Tsukuda_Hiroshi
10-09-2013, 05:19
С какво да те заразят бе, момче? Ако те е страх от тетанус, то до сега щеше да се е проявила. Ако те е страх от СПИН, хепатит или нещо друго - просто се изследвай.
Представям си какво щеше да напишеш, ако ти бяха извадили сливиците... [facepalm] Това е една рутинна операция. И мен са ме оперирали от същото и не съм умрял.

LadyDi
10-09-2013, 08:49
15 дена след операция от апандисит, ти си правил секс?
Yeah, right...

Баща Ти
10-09-2013, 09:33
То здравето е така... Едно оправяш, друго рушиш.

LadyDi
10-09-2013, 09:36
Ем, сигурно си е отворил раната. Пък знам ли го, може да зараства като Супермен.

102
10-09-2013, 10:13
Не сте прави, мене ме оперираха отдавна, ама имам някъв спомен че не съм седял повече от седмица в болницата.... аз даже на сутринта след операцията бях тръгнал да се разхождам из болницата да търся кенеф, че мноо ми се пикаеше.. сестрите ма гонеха някви такива.. голям трилър. После искаха да ме возат с количка до стаята дето тряа да цикля въпросната седмица.. как пък не.. предложих на сестрата аз да я бутам до стаята, тя да са вози. Сега като ви чета.. баси.. можело е да ми се отвори раната ли, кво.. хаха. Та мисълта ми е, че след една седмица си бях екстра, при сички предполагам е различно, шот ей са се сещам за един приятел, който след такава операция си циклеше един месец у тях на дивана.. и като му ходих на "свиждане" изглеждаше като че ли бере душа.. хАхха. Сигурно при секи е различно. А тва за бръсненето.. мене като ма фана тая болката бях в Макдоналдс и си викам, че е от храната и си зех още два броя картофки, а както разбрах в последствие картофите влияели кофти на тва.. ХАх. Добре, че там наблизо е личната ми лекарка.. отивам, викам й, тва и тва, тя веднага ми каза кво е и да отивам в болница.. Аз само че отивам до нас, изкъпах се, избръснах се несъзнателно (да, там долу) нагрях си се хубаво, сякаш съм предчувствал, че няма да видя душ дълго време... ся като разбирам, че те те бръснели.. баси шита, ами да си му мислил. А първоначалния преглед при там тая в болницата дето да си каже окончателното решение, че съм за операция беше куул. Защо ? Ами беше мноо яка, а ти си сваляш гащите.. йухуу. И така, май трябваше да пиша в темата за споделяне.. мухаха.

LadyDi
10-09-2013, 10:17
Едно е да се разхождаш и да се чувстваш добре, друго е да вършиш физическа дейност, особено такава, дето натоварва това място.

102
10-09-2013, 12:25
Добре, мамо. Взимам си поука. =)

LadyDi
10-09-2013, 12:29
8)

ivdskh
10-13-2013, 09:59
Не сте прави, мене ме оперираха отдавна, ама имам някъв спомен че не съм седял повече от седмица в болницата.... аз даже на сутринта след операцията бях тръгнал да се разхождам из болницата да търся кенеф, че мноо ми се пикаеше.. сестрите ма гонеха някви такива.. голям трилър. После искаха да ме возат с количка до стаята дето тряа да цикля въпросната седмица.. как пък не.. предложих на сестрата аз да я бутам до стаята, тя да са вози. Сега като ви чета.. баси.. можело е да ми се отвори раната ли, кво.. хаха. Та мисълта ми е, че след една седмица си бях екстра, при сички предполагам е различно, шот ей са се сещам за един приятел, който след такава операция си циклеше един месец у тях на дивана.. и като му ходих на "свиждане" изглеждаше като че ли бере душа.. хАхха. Сигурно при секи е различно. А тва за бръсненето.. мене като ма фана тая болката бях в Макдоналдс и си викам, че е от храната и си зех още два броя картофки, а както разбрах в последствие картофите влияели кофти на тва.. ХАх. Добре, че там наблизо е личната ми лекарка.. отивам, викам й, тва и тва, тя веднага ми каза кво е и да отивам в болница.. Аз само че отивам до нас, изкъпах се, избръснах се несъзнателно (да, там долу) нагрях си се хубаво, сякаш съм предчувствал, че няма да видя душ дълго време... ся като разбирам, че те те бръснели.. баси шита, ами да си му мислил. А първоначалния преглед при там тая в болницата дето да си каже окончателното решение, че съм за операция беше куул. Защо ? Ами беше мноо яка, а ти си сваляш гащите.. йухуу. И така, май трябваше да пиша в темата за споделяне.. мухаха.

Буквално приятел, имам също една операция за сливиците (които вече нямам). Не съм знаел, че ще се стигне до нова операция, пък камоли да ме обръснах като коза.... След като ме оперираха се прибрах във нас със температура,болки на раната, един път имах диария беше за ден..постоянно се изпотявам когато спя нощем,главоболие почни всеки ден.. и нямам апетит такъв какъвто имах преди два месеца когато бях активно спортуващ, и тези синдроми ги има и до ден днешен. Та секс със приятелката правихме на 15-16 ден, но факта, че отговарям на някои спин синдроми ме убива, и това ми влияе доста рязко и във любовта. Та аз съм на 19 години, на 28 октомври ще ходя във Бургас да се иследвам за ХИВ/СПИН. Доста съм се стреснал, на 21 ме оперираха.