PDA

View Full Version : Ескапел ? странични ефекти.. моля съвет



justsmb
10-08-2013, 12:38
Така пих ескапел на 28.По принцип трябваше да ми дойде на 14,но на 4ти имах някакво неправилно течение,първоначално си помислих че ми е дошло по-рано,но нямах болки или напрежение в гърдите както по принцип.. продължи близо 4 дни но 2 от дните цвета беше кафяв ?? Дори не съм сигурна че трябваше да го пия , просто за сигурност .. знам че е само за спешни случаи но... пред свършен факт .. Кажете ми трябва ли да се притеснявам.. на опаковката пишеше че са възможни неправилни кръвотечения или подраняване,но се притеснявам. Има ли причина ????

Sh@d0w
10-08-2013, 13:15
Нормално е да ти се размести цикъла или да ти дойде без предупреждения. Тия ескапели са една гигантска хормонална бомба.

В случая нищо съществено ти няма, но да знаеш че това не са бонбонки.

DragonLady
10-08-2013, 13:16
Това е реакцията на организма ти от приетият Ескапел, нещо очаквано е. С времето организма ти ще си влезе отново в нормалният си ритъм.

justsmb
10-08-2013, 13:42
трябва ли да ми дойде на определената дата или ?

Sh@d0w
10-08-2013, 14:55
Не, защото вече се е разместил. До няколко месеца всичко би трябвало да се нормализира.

baby_baby
10-09-2013, 15:21
Това е реакцията на организма ти от приетият Ескапел, нещо очаквано е. С времето организма ти ще си влезе отново в нормалният си ритъм.

+1

qwertyuiop123
10-19-2013, 14:00
Ако имам такъв страничен ефект да разбирам ли, че НЕ СЪМ БРЕМЕННА? Това леко кървене и закъснение на цикъла значи ли, че хапчето си е свършило работата? :)

Eskapel4o
10-19-2013, 18:01
Кво за мен ?

qwertyuiop123
10-21-2013, 19:31
Ако имам такъв страничен ефект да разбирам ли, че НЕ СЪМ БРЕМЕННА? Това леко кървене и закъснение на цикъла значи ли, че хапчето си е свършило работата?

Cloud9
10-22-2013, 07:46
Дори не съм сигурна че трябваше да го пия , просто за сигурност .. знам че е само за спешни случаи но... пред свършен факт ..

Каква е гениалната причина да го пиеш това хапче?То е САМО за спешни дни,т.е. ако е свършил В теб без презерватив и ти си била в най-плодовития ден от овулацията.Не го пиите така това хапченце.Аз правя секс вече от 7 години и нито веднъж не ми се е налагало да го пия!Иначе доколкото знам щом се е появила това зацапване значи хапчето действа и не си оплодена.

prince
10-22-2013, 09:43
Каква е гениалната причина да го пиеш това хапче?То е САМО за спешни дни,т.е. ако е свършил В теб без презерватив и ти си била в най-плодовития ден от овулацията.Не го пиите така това хапченце.Аз правя секс вече от 7 години и нито веднъж не ми се е налагало да го пия!Иначе доколкото знам щом се е появила това зацапване значи хапчето действа и не си оплодена.

Повечето ги пият като бонбони ... :)

Зъбчето
10-22-2013, 12:56
Аз се чудя това хапче без рецепта ли се продава? И защо се пие така безразборно. Целунал я е - Ескапел. Пипнал я между краката - Ескапел, изпратил я до вкъщи - Ескапел.

Не си играйте така с организма си.

qwertyuiop123
10-22-2013, 14:41
Повечето знаят, че това хапче е опасно и обърква организма ни, но по-добре ли е да станеш родител на 15,16,17?! Като не си сигурен избираш по-малкото зло и следващия път внимаваш....