PDA

View Full Version : Болки в опашката.



Yogurt
10-08-2013, 13:42
Здравейте.Днес съм притеснена.Имам болки в опашката рано сутрин и когато правя коремни преси и лицеви опори.На 13 съм.
Преди една година с едно момче се скарахме.Аз стоях на едни стълби.Хич не беше мъжко от негова страна да ме дръпне и да се ударя.Болеше ме една седмица и то много.Едва ходех, а той ми се извини.Както и да е...
Тази болка се появява често.На моменти е слаба, а в други е силна.Днес чух че може да остане за цял живот.Притеснена съм.Вярно ли е?Какво да правя?Дали има вероятност проблема да се усложни?

qhnalametlata
10-08-2013, 15:24
Много обезпокоително е това, че след година време все още продължаваш да получаваш болки от тази травма. Лошото е, че няма много кадърни доктори, които да ти поставят правилната диагноза и от там да препоръчат адекватна терапия... Според мен проблемът може да бъде решен с нещо алтернативно... Пробвай с доктор да видиш какво ще каже и ако изпадне в чуденка, потърси специалист по игло или някакъв друг вид терапия.
Сещам се, че съпругът на Бианка Панова - д-р Чавдар Нинов се занимава с такива неща. Има профил и във фейса, ако не се лъжа :)