PDA

View Full Version : Секс стимуланти. Някакви съвети?



entrymusic
10-08-2013, 16:00
Мойковци, днес съвсем случайно ми хрумна от чисто любопитство се интересувам да пробвам веднъж поне само.
Чета относно Апкалис, Левитра и Виагра - някакви мнения кое е по-добро от към ефекта, а може би и здравословно, макар че щом е изкуствен бууст то много здравословно няма да е което и да е хаха. Какви пари варира едно хапченце и мога ли от аптеките да си купя - сайтове не ми давайте, че там четох, че пробутвали ментета. Дайте споделете мнение или опит.

GiveMeLove
10-09-2013, 05:19
И защо са ти? Знаеш ли, че ако имаш вродена болест на сърцето, за която незнаеш - едно такова хапче и малко по-мъжки секс и ще ядем жито.. Този тип стимуланти са много опасни за всички възрасти - пулсът и кръвното пощуряват, а като добавиш и физическата енергия и напрягане и става доста неприятна комбинация.. Внимавайте какво правите :)

entrymusic
10-09-2013, 13:57
Всичко е ток, направил съм нужните изследвания. А както казах до любопитството е. :)

RagioL
10-09-2013, 14:16
Да не си на 60 че искаш стимуланти?

skok
10-09-2013, 14:54
Що тряя да си на 60 за да искаш стимуланти ? Ти и да си на 20 пак не го дървиш на 100% и не държиш по 1 час

RagioL
10-09-2013, 15:15
То това вашето ще да е от притеснение, не се тъпчете с боклуци.

entrymusic
10-09-2013, 21:33
Не съм на 60, а на 20. И пак казвам нямам абсолютно никакви проблеми просто ми е любопитно и искам да опитам. Един път живеем какво ми пречи да пробвам каквото ми душа иска :) .

baby_baby
10-11-2013, 15:08
И защо са ти? Знаеш ли, че ако имаш вродена болест на сърцето, за която незнаеш - едно такова хапче и малко по-мъжки секс и ще ядем жито.. Този тип стимуланти са много опасни за всички възрасти - пулсът и кръвното пощуряват, а като добавиш и физическата енергия и напрягане и става доста неприятна комбинация.. Внимавайте какво правите :)

+1

minimalist
10-11-2013, 15:19
Баце, ако имаш нормална ерекция, бонбона няма да я направи по-хард...ако също така си под напрежение, и не ти става заради него - то бонбона пак няма да ти помогне. Недей гледа кво дават по рекламите - лапнеш хапче и стоиш дървен 48 часа..няма такова нещо. Всичко това са маркетингови похвати, навярно имаш елементарно понятие. Прочети малко повече на какъв принцип работят тия медикаменти.
Ако все пак имаш толкова мерак да пробваш - във сека аптека можеш да си купиш...по около 5-6-7 лева е парчето, като в блистер са 4-6 хапчета. Единици не продават. А и между другото, НИКОГА не взимай цяло хапче от раз, най-много половина, да не и четвъртина, според зависи от разфасовката. В противен случай туптящото (пулсиращо) главоболие за неопределен период от часове след това ти е (почти сигурно) в кърпа вързано.
И така..

mancho
10-11-2013, 15:41
охоооо искаме хапчета за мотика малко си се объркал тея боклуци дет ги изреди са за вдигане на патока по добре потърси нещо за стягане на кранчета не са толкова токсични и нямат фрапиращи странични ефекти :)

skok
10-11-2013, 18:09
И защо са ти? Знаеш ли, че ако имаш вродена болест на сърцето, за която незнаеш - едно такова хапче и малко по-мъжки секс и ще ядем жито.. Този тип стимуланти са много опасни за всички възрасти - пулсът и кръвното пощуряват, а като добавиш и физическата енергия и напрягане и става доста неприятна комбинация.. Внимавайте какво правите :) То ако имаш болест на сърцето и от 2 редбула мое да стане същото

skok
10-11-2013, 18:11
Въпроса е че половината тука се друсате и/или тъпчете със зобове ама сте тръгнали да обяснявате, че билките за ерекция били вредни. Некви теми за пико ми пускат па тръгнали да обясняват че виаграта била вредна... Не че съм зимал, ама и вие говорите колко да кажете нещо

prince
10-12-2013, 22:21
И защо са ти? Знаеш ли, че ако имаш вродена болест на сърцето, за която незнаеш - едно такова хапче и малко по-мъжки секс и ще ядем жито.. Този тип стимуланти са много опасни за всички възрасти - пулсът и кръвното пощуряват, а като добавиш и физическата енергия и напрягане и става доста неприятна комбинация.. Внимавайте какво правите :)

inSee какво правиш в тия форуми майна ;D

maxaaaaa_pl
10-13-2013, 06:42
Мойковци, днес съвсем случайно ми хрумна от чисто любопитство се интересувам да пробвам веднъж поне само.
Чета относно Апкалис, Левитра и Виагра - някакви мнения кое е по-добро от към ефекта, а може би и здравословно, макар че щом е изкуствен бууст то много здравословно няма да е което и да е хаха. Какви пари варира едно хапченце и мога ли от аптеките да си купя - сайтове не ми давайте, че там четох, че пробутвали ментета. Дайте споделете мнение или опит.

Е ти защо мислиш, че ако трамбоваш някоя мадама примерно 8-10 часа като кон, няма да ѝ стане ясно, че си се назобал с хапчета. Щом не ти става пишона на 20 замисли се да обърнеш резбата и да не ти се налага да вдигаш самолета, а само да се возиш. :)

chushkopek
10-15-2013, 13:53
Виагра+ред бул+йохимбин при условие, че си се прегледал преди това. Като ми стане много тъпо ще взема да я пробвам тази комбинация, да видим дали ще можем да си бием рекорда с приятелката ми.

shik69
10-15-2013, 14:35
Виагра+ред бул+йохимбин при условие, че си се прегледал преди това. Като ми стане много тъпо ще взема да я пробвам тази комбинация, да видим дали ще можем да си бием рекорда с приятелката ми.

... s тая комбинация... може да има и "АМИН"
Пич, аз бих ти препоръчал нещо по безвредно. АКО имаш приятел зъболекар, да ти изпише от тяхното шпрейче против болка. Нещо като упойка но по слаба. Напръскваш му главата /след като го вдигнеш/ и става като дръвче /безчувствен/ иска се да си здрав в кръста и да клатиш като хамалин.

Зъбчето
10-16-2013, 11:09
Баце, ако имаш нормална ерекция, бонбона няма да я направи по-хард...ако също така си под напрежение, и не ти става заради него - то бонбона пак няма да ти помогне. Недей гледа кво дават по рекламите - лапнеш хапче и стоиш дървен 48 часа..няма такова нещо. Всичко това са маркетингови похвати, навярно имаш елементарно понятие. Прочети малко повече на какъв принцип работят тия медикаменти.
Ако все пак имаш толкова мерак да пробваш - във сека аптека можеш да си купиш...по около 5-6-7 лева е парчето, като в блистер са 4-6 хапчета. Единици не продават. А и между другото, НИКОГА не взимай цяло хапче от раз, най-много половина, да не и четвъртина, според зависи от разфасовката. В противен случай туптящото (пулсиращо) главоболие за неопределен период от часове след това ти е (почти сигурно) в кърпа вързано.
И така..

Да сега можеш да отвориш и да видиш виаграта точно как действа и устройството на половия орган на мъжа. После можеш да се върнеш пак тук да си видиш писанията и да ги коригираш :)

Така като съвет ти го давам.

По-темата:
Ориентирай се към Левитра. Не съм пробвал, но от медицинско лице съм чувал, че е по-добре от Виагра понеже се получава ерекция само при еротична стимулация. А при Виаграта е без такава.

Най-неприятното от Виаграта, е че ако след 4-тия час не ти спадне трябва задължително да идеш на доктор и да ти източат кръвта от члена. Това се получава от невъзможност на една клапа да се отвори и да пропусне обратно кръвта да се оттече от органа.

Не съм лекар, и за това така го обяснявам. Ако ти трябва повече инфо намери някой доктор да ти обясни.

entrymusic
10-20-2013, 15:13
Чисто бях забравил темата.
Отказах се от Виагра и Левитра..
видях едни билкови заместители по 15лв, колебая се между тях, но то няма файда много щото има и чайчета като градинския чай който помагат за същото. Де да знам като цяло се отказах засега, пък дано не потрябват. Мерси за коментарите мойковци.

Sh@d0w
10-20-2013, 19:35
Най - силния секс стимулант за който се сещам е испанска муха. Щом си решил да експериментираш екпериментирай само внимавай щото ако объркаш дозата си пътник.

И при все това съм на мнание че до 30 поне не ти трябват такива опити да си правиш

prince
10-21-2013, 10:52
Най - силния секс стимулант за който се сещам е испанска муха. Щом си решил да експериментираш екпериментирай само внимавай щото ако объркаш дозата си пътник.

И при все това съм на мнание че до 30 поне не ти трябват такива опити да си правиш

Уважих! Да най-силния стимулант е испанската муха. Но, деа знам пичове, за какво са ти стимуланти, ако си на под 35 години и нали естествено няма да ебеш някоя грозна или дебела за теб, че чак да си помагаш. Това е като парафина, слагаш или използваш, защото нямаш самочувствие.

Котка.
10-21-2013, 12:52
Всичко е ток, направил съм нужните изследвания. А както казах до любопитството е. :)

И заради едното любопиство ще си прецакаш целия организъм?Бр

chushkopek
10-22-2013, 09:15
И заради едното любопиство ще си прецакаш целия организъм?Бр

Ко речи?