PDA

View Full Version : Проблем със ерекцията?



renchiee
10-08-2013, 17:06
Здравейте. С приятеля ми ходим от 8 месеца, реших се да му пусна, обаче вече 5-6 пъти пробваме и на него все не му става, или му стане и е мек и се огъва или нещо подобно. Започнахме да мислим, че той има проблем и реших първо да се посъветвам със вас. Той пуши цигари ако има нещо общо + дайте ми някакъв съвет, че и двамата вече не знаем какво да правим... В началото на връзката ни само докато го целуна му ставаше и си стоеше така доста време, сега не знам какво става, не го привличам, или се притеснява, или защото ще му е за първи път ... Дайте съвет !!

Fisherman
10-08-2013, 17:18
Ако му е първия път ,ще се притеснява много и няма да може да го вдигне
как тряя

renchiee
10-08-2013, 17:22
A по-подробно би ли обяснил и ако може още някой да коментира :)

Fisherman
10-08-2013, 17:23
Сигурно сте на 13

skok
10-08-2013, 17:24
Ми ако е девствен нещо се е притеснил явно и не е станало. И то веднъж като не стане и после става верижна реакция, притеснява се следващия път още повече. Пиинете малко алкохол а-у, отпусни го малко

renchiee
10-08-2013, 17:35
@fisherman Аз съм на 16, приятеля ми е на 17[почти 18]. Искаме да стане, но това е проблема, още помощ ????

baby_baby
10-08-2013, 21:02
Ако му е за първи път нормално

GiveMeLove
10-09-2013, 05:22
Абе как така не им стават на по 16-17.. Е*аси мамата.. :)

Мен само да ми замирише на женски парфюм и става като Гайгеров Брояч...

fUcKsMiLe
10-09-2013, 10:17
Притеснява се момчето.
Ако (не съм сигурна дали сте или не сте правили секс, но май не сте) и на двамата ви е за първи път -
това е двойно притеснение. Не винаги става от първи, втори, трети път.
След като не ви се е получило сигурно си мисли, че в него е вината и от там идва проблема.
Ще стане, пробвайте още няколко пъти, ако и тогава не стане, поговорете си.
Не трябва да мислите (изключвам частта с презерватива - там трябва), а да се наслаждавате.
Очевидно и двамата нямате опит, затова не се отказвайте, ако го искате.
Също може и да си тясна и просто да не влиза. С пръсти пробвали ли сте? Колко пръста?
Ако не, ви съветвам от там да започнете(въпреки, че се съмнявам, все пак 8 месеца,
няма как да не сте правили това-онова).

MaybachMusicGroup
10-09-2013, 11:02
I have a theory
that you can make any
sentence seem profound
by writing the name of a dead philosopher
at the end of it.

~Plato

renchieee
10-09-2013, 11:21
Значи да обясня. Ходим от 8 месеца. Мен ме беше страх да правим секс, но с времето се поотпуснахме и решихме да пробваме. И двамата бяхме девствени, докато той не ме отвори със пръст. Всеки път щом започнем да се събличаме, целуваме оная му работа е вирната и си стои така, но стигнем ли до проникването, спада и увисва кът прани гащи на простор и той много се депресира. Иначе, 2 пръста си влизат идеално, там, където трябва. Дайте съвет, ако ви трябва друга информация питайте, просто искам да преминем през този проблем, за да водим нормален полов живот. :)

Fisherman
10-09-2013, 18:35
Абе как така не им стават на по 16-17.. Е*аси мамата.. :)

Мен само да ми замирише на женски парфюм и става като Гайгеров Брояч...

значи парфюма е бил радиоактивен,нищо чудно,че си облъчен

renchieee
10-09-2013, 18:41
Може ли мнения по темата ? :)

sneering
10-09-2013, 19:28
Виж ... питай го какво го привлича в едно момиче,чисто сексуално.Всеки човек си пада по дадена част или нещо го влудява в другия пол.След като разбереш наблегни именно на него,сипете си да пиете и всичко е шест.

По скоро е в другия телевизор проблема,недей си вкарвай филма че не го привличаш

GiveMeLove
10-09-2013, 20:47
значи парфюма е бил радиоактивен,нищо чудно,че си облъчен

Нищо, че си грозен, но ще ти простим.

renchieee
10-12-2013, 19:18
Здравейте. Проблема се реши, всичко е като по мед и масло. Изникна друг може би проблем... Правихме така да кажем секс около 15 минути, на него му харесваше на мен не толкова много, нали все пак първи път - боли. Правихме го без презерватив, но ни прекъснаха и той не е свършвал нито отвън, нито във мен. Сега съм малко изплашена данеби да съм бременна, при положение, че той дори не е свършвал изобщо, защото съм чувала за предеякулационна течност. Помогнете :)

Anonys
10-12-2013, 19:45
И преди съм го казвал - преди да правите секс се образовайте, но на кого му дреме, да ръга там, пък после държавата ще плаща детски. Не съм принц, не съм и пророк, нито пък другите, че да ти кажем дали си бременна. Ако все още няма сперма, явно не си. Малък е шанса, но пък ако има смок в гащите избликващ 10 тона сперма на тек, явно си бременна.

minimalist
10-12-2013, 19:48
Естествено че си бременна, не ставай смешна. Виждам тризнаци на хоризонта! И то от раз :>

prince
10-12-2013, 22:38
Естествено че си бременна, не ставай смешна. Виждам тризнаци на хоризонта! И то от раз :>

Удари му една башалка.

renchieee
10-13-2013, 14:50
Може ли още някой да каже нещо свързано със втория проблем!!!!!!

DarkTemplar
10-14-2013, 12:52
Не си бременна, дишай спокойно.

EinGutesKind
10-14-2013, 19:05
Или се притеснява или си грозна и не успяваш да го възбудиш :(

renchieee
10-16-2013, 12:53
Здравейте отново. В петък (18) трябва да ми идва вече менструацията, но нямам никакви признаци за нея. Боли ме стомаха със нова, различна от другите болки и не знам какво да правя. Днес ми се гадеше малко и май ми падна кръвното малко и не знам какво става. Той дори не е свършил, обясни ми, че дори не му е и идвало да свършва. Остава само предеякулационната течност. Не знам какво да правя, ако съм бременна(а дано не съм !!) не знам как ще го кажа на родителите си, и как ще го приемат те. Не знам, супер много съм уплашена, не желая бременност и си мисля какви ли не неща, отделно и нямам пари за аборт.... Целият ми свят минава пред очите ми за секунди, постоянно мисля за това, приятеля ми ме подкрепя, но в очите му усещам, че и той се притеснява и не знам какво да правя за пореден път... От девствена, от първия път бременна, възможно ли е ? Какво да правя хора, уплашена съм супер много... Напоследък също забелязах, че ям повече, нервена съм, пия повече вода, много ходя до тоалетната по малка нужда и се чудя да не съм бременна. Вече изминаха 4 дни от самия акт и съм много уплашена и притеснена. Помощ :(

sneering
10-16-2013, 12:56
PUNKS NOT DEAD :d

Зъбчето
10-16-2013, 13:01
То за 4 дни няма как да разбереш, че си бременна. По-скоро си самовнушаваш. Ако толкова се притесняваш, си купи тест за бременност и се тествай.

renchieee
10-16-2013, 13:22
Не знам. Някой друг ако може да каже нещо, подкрепа или утеха нека заповяда. Възнамерявам 14 дена след 18ти, демек на 1ви ноември да си направя тест или? Моля помогнете..