PDA

View Full Version : Дайте съвет дали да си направя...



teenobsessions
10-08-2013, 19:53
профил... във фейса. Като пиша имена на познати всички ги има само мен не. А пък и аз какво да се крия от света, ама се чудя ако го направя няма да добавя много хора в приятели, но пък ми се иска да имам. Но се чудя дали няма да направя грешка?

Баща Ти
10-08-2013, 19:57
Не прави тази грешка. И аз искам да си го махна, но ми трябва контакт с 10-15-20 човека, заради които търпя и някои супер досадни. Полезно е, до колкото, ако ти се наложи, можеш да пишеш на някои, а не да се чудиш как да се свържеш. Иначе кой къде се е снимал, ходил, ебал - предимно не ме вълнува.

Добрият стар скайп си беше най-готин.

teenobsessions
10-08-2013, 19:59
И аз мисля като теб но на моменти много ми се иска да си лепна една готина профилна снимка и си мисля как хубаво ще стои там.. и разни хора да ми предложат приятелство и да не го приема защото вече не ми пука за тях или пък да споделя с по близки разни неща и т.н. незнам

Баща Ти
10-08-2013, 20:03
Ти сега за другите ли живееш или за себе си?

Това да си лепваш готина снимка, за да ти дава някои приятелство е елементарна, тъпа кифленска постъпка. После ще пишеш статуси, за да ти ги хареса някой.

Ако ти трябва, защото имаш нужда от контакт - прави. Ако не - недей.

teenobsessions
10-08-2013, 20:04
така е...
пък и не е много зряло...
няма да си правя!

EinGutesKind
10-08-2013, 20:08
Да нямаш профил във фейса е все едно да нямаш gsm :lol:

heartshapedbox
10-08-2013, 20:08
Аз нямам и ми е супер, не си товаря живота с глупости :д

Ivaaaaa
10-08-2013, 20:24
абе недей по-добре

аз моя ту го махам, ту го възстановявам, но това е, 'щото ми трябва за общуване с някои хора, както казаха преди мен
животът без ФБ е мнооого по-приятен

Auriss
10-09-2013, 00:13
има бутонче във фейса да се ънсъбнеш от някой. Аз имам само няколко души от към 200, чиито глупости ми излизат във фийда. Всичко останало е от страници, които съм лайквал.

Та фейса е малко като мейла ти - ако си го пазиш чист нямаш грижи. В противен случай на досадни простотии и тъпи картинки ще попадаш само.


Да нямаш профил във фейса е все едно да нямаш gsm
Аз отдавна спрях да нося. Представа си нямаш колко по-спокойно ти е ежедневието като няма как да те открият. Виж ако имах действително личен живот сигурно щях по-различно да мисля.

RagioL
10-09-2013, 07:50
Аз отдавна спрях да нося. Представа си нямаш колко по-спокойно ти е ежедневието като няма как да те открият. Виж ако имах действително личен живот сигурно щях по-различно да мисля.

Аз пък съм с два телефона и е голям филм. :D

EinGutesKind
10-09-2013, 08:01
Ако зависи от мен, и аз няма да го нося, ама всичко става, не може да се изолираш така :D друг е въпросът, че ако го оставя вкъщи и ми звъни някой, на който съответно не вдигна, ще мисли че съм му сърдит и после върви обяснявай ...

LadyDi
10-09-2013, 08:45
First world problem...

yakuza_
10-09-2013, 08:48
И аз не си нося телефона с мен винаги. Нямам и гейбук. 1-вото облъчва мозъка, а второто ще ме кара да съжалявам какви хора познавам, като чета неща от сорта на "Ти бе всичко за мен, но аз бях сляп" и разни други "бедняшки" изцепки.

M467
10-09-2013, 15:17
ЦРУ не заслужава.
Ще ви архивира снимките за вечни времена, дори и да ги изтриете, те са си там. А софтуерът може да ги разпознава, и да познава къде е правена снимката. Този тип следене трябва да се отсече от корен.
Колкото до ГСМ, нека някой да ми каже знае ли мой номер.

RagioL
10-09-2013, 15:21
0893526431
Здрасти аз съм от ЦРУ!

analgin
10-09-2013, 15:48
Не мисля ,че има нещо лошо да си направиш . Разбира се има добри и лоши страни , всичко си е до човек .Ако ти е за да се чувстваш готина и популярна, като събираш харесвания на снимки и статуси е тъпо . С фб можеш да поддържаш връзка с много хора , по-голяма част от приятелите ми не използват вече толкова скайп и фб чатът е добра алтернатива . Ако харесваш подходящи страници , можеш да научиш за много събития или да се информираш за други полезни за теб неща . Според мен предимствата са повече .Наистина много хора прекарват часове за да разглежда чужди снимки , за да следят активността на други потребители или за задоволяват собственото си его с качване на някакви снимки с цел създаване на бляскава представа и трупане на харесвания, но това е проблем на самите хора , сайтът не е виновен и не те прави негов роб, зависим и тн. както го изкарват .