PDA

View Full Version : Момичета/момчета посъветвайте ме !



bubssss
10-08-2013, 20:33
Здравейте, момичета и момчета! Вероятно всичко,което ще напиша ще бъде банално и преповтарящо се, за което се извинявам , но силно се надявам да намеря вашите съвети и мнения тук. Проблемите ми са няколко:
1.Момчета и момичета вашето мнение за необезкосмените ръце при момичетата? (задължително ли е според вас всяко момиче да обезкосмява ръцете си и ако да с какво ?)
2.С какво премахвате мъхчетата на горната устна (моите са руси и не знам какво да правя)?
3.Мнението ви (момичета и момчета) за ползването на самобръсначка за интимната зона при момичетата? (ако използвате,коя е най-ефективната) НАПЪЛНО гладка ли трябва да бъде ВИНАГИ едно момиче ?
Извинявам се, че малко стана като в лексикон ... ще съм ви много благодарна, ако оставите вашето мнение тук, а не подминете темата с един прочит. Моля ви помогнете ми ! Всяко едно мнение ще е изключително полезно за мен ! Благодаря предварително на тези, които ще оставят коментар!

Skeletoner
10-08-2013, 20:58
Хай,

1. Зависи.
3. Хигиена, най-важна е хигиената !

Поздрави,
Батя Skeletoner

katalia3
10-08-2013, 21:39
1-во обезкосмяването на ръцете зависи от това какви са космите. Някои хора имат много дебели и тъмни косми и това никак не изглежда добре на едно момиче. Ако са светли и невидими няма смисъл, защото само могат да станат повече.
2-ро аз лично си ги махам с пинсета, ако ти не искаш или не можеш може да ходиш на козметик, става бързо или да си закупиш лентички за тая зона.
3-то аз използвам самобръсначка за тази зона специално, просто има хора които не търпят на болка и там не мога с друго. Иначе можеш да пробваш с кола маска пак на козметик. Не става въпрос да бъде напълно гладка тази зона, а да пазиш хигиена и да се чувстваш добре. Има хора които не искат да оставят и едно косъмче и други които предпочитат да оставят малко.

И не, ти нямаш проблеми:) а просто нормални запитвания от които няма защо да се притесняваш :)
Успех

Annabeth
10-08-2013, 22:14
1. Зависи от космите, ако са светли или пък не много, не ги махай, можеш и да ги изсветляваш. Имам познати момичета, за които може да се каже, че нямат от най-светлите или пък малко косми по ръцете, ама липса на мъжко внимание не им липсва.
2. Ако са светло мъхче, няма смисъл. Иначе можеш да ходиш на козметичка, много момичета го прават.
3. Ами къде със самобръсначка, къде с пинсета :D, както ми дойде. Трудно е да си напълно гладка като ги махаш със самобръсначка, но не е и нужно. Ако пък ти искаш да си гладка повече, ходи на кола маска... но предполагам, че ще има периоди, в които ще трябва да чакаш да израстнат повечко, за могат да се отстранят.
Нормално е да питаш, всяко момиче се интересува от тези неща :)

bubssss
10-09-2013, 11:57
Благодаря много на всички за оставените коментари ! :)

marilyn
10-09-2013, 12:28
1. Зависи от космите. Някои почти нямат, имат някакви руси и мънички, не виждам защо да си ги махат. Но ако са по-неприятни, какво толкова има ако ги махнеш? Кола-маската за мен е най-удачна, тъй като бръсначът ми се струва малко варварски за ръцете.

2. Пак същото, ако е светло мъхче.. няма за какво. Ако са по-сериозни косми, по-добре ги махни.

3. Аз се бръсна, защото не мога да изтърпя кола маската там. Принципно с бръснене е по-лесно, евтино, а и не чакаш да ти пораснат косъмчетата. Докато с кола е по-трайно, но чакаш докато пораснат, освен това боли.

heartsdesire
10-09-2013, 13:57
1. Ами, ако космите по ръцете са руси, няма проблем, ама ако са някакви черни, по-добре да не отглежда горичка.
Мъхчетата над горната устна се наричат чисти мустаци. :D

monroe999
10-09-2013, 14:39
моите косми са много къси и руси на ръцете, но си ги махам! предпочитам да са идеално гладки, независимо дали си личи

над горната устна имам съвсем малко косъмчета и ги дърпам с пинсета, така не ми се зачервява много

колата на триъгълника изобщо не боли толкова, даже след първия/втория път много се свиква, кофтито е, че трябва да се чака да порастнат после малко, за да ги хване пак

sunshine :**
10-09-2013, 18:25
1.зависи от космите да, махат се ако са много тъмни и дълги,ако са по-къси и руси няма никакъв смисъл.
2.ако си личат косъмчетата се махат с пинсета / най-лесно / , ако не - пак няма смисъл.
3.тук зависи кой на какво е свикнал / за крака говоря примерно / самобръсначката наистина е най-лесния начин, но който както иска, мен много ме боли.

bubssss
10-10-2013, 19:52
благодаря за отговорите :)