PDA

View Full Version : Консултантска фирма за Германия!



TheMaggie
10-09-2013, 08:22
Извинете ме, ако има друга тема, но не мога да се оправя с търсачката, а и ми трябва спешна информация! Моля дайте ми отзиви/насочете ме към услугите на дадена фирма, която да ми съдейства в кандидастването за Германия. Засега съм се спряла на "Униконсулт", "Интеграл" съм ги отписала, както и една дама, която се казваше Елена Колева май. Благодаря ви!

anonymous708973
10-09-2013, 10:57
Първо, съжалявам за латиницата, ама съм от комп в уни и е заключен за промени.

Откъде си?
Ако си от Пловдив, бягаи при Елена Атанасоюа от ЕЛИА. Офисут е до ХАППЪ бар анд грилл на центъра. Няма да съжаляваш, прекрасно си върши работата и взима смешно малко пари. Аз с нея кандидатствах.
Махаи ги тия Интеграл, Уни Цонсулт, Едланта и тн. дори и на измислените им изложения не ходи, пълни малоумници са. тия, които кандидатстват в англия, нямат избор, ама ти имаш, използваи го.

следващия път ползвай http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

$h@d0w

Naive
10-09-2013, 11:52
Purwo, sujalqwam za latinicata, ama sum ot komp w uni i e zakljuchen za promeni.
Пантерке, прекаляваш. Като нямаш кирилица, се сдържаш и пишеш тогава, когато имаш. Или ползваш кирилизатор.

anonymous708973
10-10-2013, 18:08
Абе, я по-сериозно.

Като давате акъли, ползвали ли сте го? Я виж колко неграмотно ми излиза текста, нищо няма да ви стане от два реда текст на латиница. Нито съм нов потребител, нито пиша стени от текст на латиница, а само като съм мернала тема, в която спешно се моли за съвет. Едва ли е по-дълго от смс-ите, дето ги четете все на латиница... или скайп, фейсбук и т.н.

Naive
10-10-2013, 19:04
Първо, има си правила. Според правилата писането на латиница е забранено, независимо откога си потребител тук.
Второ, спешно? Сериозно ли? Аз досега нито един от коментарите ти на латиница не съм го видяла написан в тема, в която се търси съвет СПЕШНО. Дори тази не е такава.

PainMonopoly
10-10-2013, 19:14
Абе, я по-сериозно.

Като давате акъли, ползвали ли сте го? Я виж колко неграмотно ми излиза текста, нищо няма да ви стане от два реда текст на латиница. Нито съм нов потребител, нито пиша стени от текст на латиница, а само като съм мернала тема, в която спешно се моли за съвет. Едва ли е по-дълго от смс-ите, дето ги четете все на латиница... или скайп, фейсбук и т.н.

И аз нямам кирилица в университета и ползвам кирилизатор ако пиша тук. И да, неграмотно излиза, ама си коригирам всяка грешка. Ако те мързи да го правиш - не пишеш.

TheMaggie
10-13-2013, 17:40
А може ли някой да ми даде отговор на въпроса и да пренесете споровете другаде? :) Благодаря за отговора, но съм от София и да, спешно ми е всъщност.

anonymous708973
10-13-2013, 20:23
UniConsult ще ти свършат работа, но по спомени взимат около 1000 лв за проучването и процедурата по кандидатстването, което е извънземна цена.
Имаш време, ослушвай се останалите ти съученици при кого ще ходят. Ние така се юрнахме целия випуск при въпросната дама :д

loli_poli
11-27-2013, 08:06
Здравей,
Дали все още пазиш някакви контакти на Елена Колева, защото не мога да я открия?
Благодаря предварително! :)

loli_poli
11-27-2013, 08:07
Здравей,
Дали все още пазиш някакви контакти на Елена Колева, защото не мога да я открия?
Благодаря предварително!

anonymous708973
11-27-2013, 08:51
Смятай колко си я търсила, щом дори не си й запомнила името, което, впрочем, съм написала 5 поста по-нагоре.

Елена АТАНАСОВА, "ЕЛИА", Пловдив.
Първи, максимум втори резултат в Гугъл.