PDA

View Full Version : Проблем в даскало



Iwelinw
10-09-2013, 18:15
Здравейте,аз съм 8 клас и съответно съм в ново училище.Класът е добър и нямах проблеми в началото ,докато един скинар не започна да се заяжда.Той постоянно носи колони и пуска музика (най-вече чалга),много пречи в час и си позволява да отговаря на учителите и да засрамва повечето съученици.Роден съм в Ботевград и там съм живял само 2 години ,после се преметих в София.Той разбра ,че съм от Ботевград и постоянно ми се подиграваше и обиждаше ,че съм бил Ботвеградски бруст и подобни неща.Реших с едно момче от класът да се огранизираме и да го причакаме пред блокът му и да го набием ,защото с думи не става при него.Не искам да се оплаквам на класната ,защото вече се оплкваха от него и изобщо нищо не се подобрява дори се влушава.Причината ,че съм сме двама да го набием е ,че той е малко по-голям и як от мен.Споделете мнението си и се извинявам за неграмотното писане!

Loken
10-09-2013, 19:53
Не ти трябва да сте 2ма.Използвай така наречената ъглова хватка.Вземаш една метална тръпа причакваш го удряш го с всичка сила през краката и като падне да се гърчи го риташ докато се разреве от болка и като почне да те заплашва, че на другия ден ще ти е*е майката ти пък му кажи, че ти следващия път няма да му простиш с тръбата и ще видиш как вече ще гледа на долу докато минава покрай тебе.

+та забравих да кажа, че по- добре така от колкото да забъркваш този твоя приятел.

CoNviCt
10-09-2013, 19:55
Не утре, а още днес не трябва да му прощаваш.

anonymous895156
10-09-2013, 19:58
Такива селски бекове като него има навсякъде. Не се занимавай с насилие.

CoNviCt
10-09-2013, 20:01
Умберто Еко ли да му чете?
Трябва веднага да реагираш. Докато ти кажат нещо - удар. Няма да се даваш.

Iwelinw
10-10-2013, 03:34
С моят приятел сме в един клас и той има същите проблеми с него.

DisappointedDreamer
10-10-2013, 04:38
Нищо няма да направите. По-скоро, ще си навлечете проблеми с родители и училище, и т.н. Това дето сте го измислили не е решението на проблема.

chupachups
10-10-2013, 10:06
Убий тъпака с мълчание !

sunshine :**
10-10-2013, 11:19
Не че разбирам от тия работи, но да си кажа мнението - според мен не ти трябва да се забъркваш в такива неща точно сега в новото даскало, а и ако тоя излезе някакъв як , както ти си мислиш и те пребие още по-силно тебе какво правим ?Пак казвам недей и както каза chupachups -убий тъпака с мълчание .

Iwelinw
10-11-2013, 16:01
МИсля ,че ще послушам Loken :D

Dagichka
10-11-2013, 17:52
а тоя скинар (макар че ми звучи като псевдо скинарче с тая чалга) ако има приятели други скинари? може доста сериозно после да ви го върнат, не си е шега работа тва..

anonymous895156
10-11-2013, 17:57
МИсля ,че ще послушам Loken :D

Нищо не може да се постигне с един бой. Какво ще стане след това? Ще спре да ви закача, очаквайки слухът за неговото пребиване да се разпространи сред другарчетата му, или ще ви отмъсти по най-гадния начин? Това не е филм.

chtlsy
10-11-2013, 19:30
ми да вземе на майка си чорапогащника и да го ползва като маска, че гейчето да не знае кой го бие. те и без тва тия са тъпи.

anonymous895156
10-11-2013, 20:13
ми да вземе на майка си чорапогащника и да го ползва като маска, че гейчето да не знае кой го бие. те и без тва тия са тъпи.

В такъв случай ще иска да си го изкара на обичайните си жертви, сам казваш, че няма да знае, кой го е бил. Психология.

muhatacece
10-11-2013, 22:59
Пич, тея, дето горе са те съветвали да си траеш, че боя не е решение на проблема ГРЕСХАТ ! Ако още веднъй направи така, му отговори Майната ти, или нещо от този сорт, ако ли не, причакването действа :)

dimsito94
10-12-2013, 13:26
боя нищо не решава според мен защото не знаеш зареди някои си какви проблеми ще си създадеш.Не знаеш кои познава тоя и какво точно може да стане .... пък и боя не помага ....той е за слабите или при самоотбрана....ползвай думи затапи го тъи че да няма какво да ти каже и все пак имай хора зад гърба ако тръгне да те бие той.... и в такъв случай и да се сбиете ти ще си невинен а той виновен защото той ти е посегнал.....

Mladenoff
10-13-2013, 00:20
Защо си още в 8-ми клас на 31 години ?

Баща Ти
10-13-2013, 09:51
Най-умопомрачителната история, която съм чел!!!

Iwelinw
10-13-2013, 10:15
Грешка е ! Мисля ,че вече го поправих

Iwelinw
10-13-2013, 10:16
Защо си още в 8-ми клас на 31 години ?
Грешка е ! Поправих го ,ако не се лъжа.

tireheb
10-13-2013, 11:15
един скинар ... пуска музика (най-вече чалга)


как така бъркаш LANDSER с чалга

supersonic0
10-13-2013, 11:16
Както ти каза първият, причакай го и го разбий от бой. С такива не можеш да се разбереш нормално, а един път вземеш ли му страха, повече няма да има смелост да ти каже каквото и да било. Ако пък го биеш без нищо и види, че не се даваш лесно и дори си по-силен от него, изобщо няма и да си помисли да ти каже нещо на въпреки. Така стоят нещата в училищата в момента, а тези, които ти дават съвети като "Убий глупака с мълчание" са или момичета, или женчовци или пък такива, които са завършили отдавна, когато училището е нямало нищо общо с това, което е сега.
Значи вие предлагате момчето да си мълчи, ония да му говори простотии и пред съучениците му да изглежда като пълен тъпак. А утре например ще излезе с приятелката си или тя ще дойде да го види в училището му, тоя ще я напсува или пък ще го напсува него и той какво, все още ще има този страх и един вид комплекс и това ще му попречи да я защити най-малкото и да му отвърне по някакъв начин словесно?!......

Marrssi
10-13-2013, 13:32
Я даи една снимка да го видим тоз "скинар"

doridori
10-29-2013, 13:15
Я даи една снимка да го видим тоз "скинар"

+ скинар надува чалга....от готините ще да е той :)

Rebel_Point
10-29-2013, 20:12
Е игнорирай го. Не му се хващай. Мене така един скинар не просто спря да се заяжда с мен, а даже ми стана дружка :Д Е в 7 клас.

BlackEyedPeas
10-29-2013, 20:13
Чакай, чакай, че не разбрах... Скинар.. който слуша... Чалга?!

Баща Ти
10-29-2013, 20:26
Само да ви кажа, че не всеки, който е нископодстриган е скинар.

Hidayet
10-30-2013, 07:09
Щом пишеш по форум за мнение е ясно, че не ти стиска да се биеш. Ако беше по напорист и уверен, щеше да го набиеш, без да има хиляди "ама", "но" и "дали". Толкова ли не можеш поне с думи да му отвърнеш по някакъв начин?

П. П. А забравих да питам, това че е скинар какво общо има?

hrissie
11-10-2013, 16:15
[QUOTE=Iwelinw;10885021Роден съм в Ботевград и там съм живял само 2 години ,после се преметих в София.То![/QUOTE]

Дали те познавам,цащото ходя често в Ботевград :D и като малка бях там постоянно..;д

Blub
11-10-2013, 16:32
Ако му направиш нещо, и той ако наистина е скинар, ще си събере някаква дружинка и ще те смелят, така че по-добре не се занимавай.

SummerWave
11-10-2013, 21:11
Здравейте,аз съм 8 клас и съответно съм в ново училище.Класът е добър и нямах проблеми в началото ,докато един скинар не започна да се заяжда.Той постоянно носи колони и пуска музика (най-вече чалга)

ROFLMAO

SHPAIdURmeN
11-10-2013, 22:00
Да кажем го ступате, окай. Ами ако стане обратния ефект вместо да ви респектира, и вземе да извика негова групичка да ви на бие, какво правите, а ? Отново трябва да му търпите простотиите и още по зле. Така че както един написа по нагоре "убий тъпака с мълчание" пък и тъпанари като него има навсякъде. Намери друг начин да се справяш с тях.

didi222
11-12-2013, 12:16
Тъпаци има навсякъде. Ако го набиеш, няма да постигнеш нищо, най-много той да ти . А това за "убий тъпака с мълчание" е добър съвет за по-хладнокръвните. Но в един момент човек не издържа и ти идва да го метнеш през прозореца. Събере се група недоволни от чалгалюбеца и, ако трябва, кажете за проблема на директорката. А това, дето те обижда ,че си от Ботевград.. чалгата му е промила мозъка.