PDA

View Full Version : Чувства ли нещо към мен?



tanya_vd97
10-09-2013, 20:15
Нуждая се от съвета ви по отношение на един мой проблем.
От 2 години си харесвам едно момче(всъщност от толкова време го познавам). Той живее в Испания и си идва само през лятната ваканция. Миналото лято не се получи нищо. Той дори и не разбра,че го харесвам. Това вече няма значение. Аз чаках да дойде това лято, надявайки се, че ще стане нещо между нас. Така и стана. Като си дойде започнахме да се събираме с приятели - музика, пиене и т.н. Една вечер се бяхме събрали на една вила. Аз цяла вечер поглеждах към него. Той забеляза това. После "случайно" отидох при него, останахме насаме и си говорихме. Като цяло имаме общи теми, особено по отношение на музиката. Той ми предложи да се качим горе... и така се свалихме. Приятелите ни започнаха да ни разпитват дали е станало нещо между нас, а той каза че няма нищо, при което и аз отрекох. Всъщност той ми каза, че мразел клюкарите и т.н. На следващия ден изобщо не ми обръщаше внимание. Вярно, че другите не трябваше да разбират, че е имало нещо между нас, но все пак поне да беше хвърлил някой поглед към мен. За 15-те дена през които той беше в България се свалихме 3 пъти, като всеки следващ беше по-як. Основното, което ме дразнеше беше това, че нямах никаква представа какво е отношението му към мен - дали ме харесва или просто иска да си направи кефа. Всъщност той не излизаше всеки ден, което до известна степен ме притесняваше, защото ако наистина имаше чувства към мен, би трябвало да иска да се виждаме по-често. Един път не издържах и го попитах какво става между нас. Той каза,че не знае, но си прекарвал добре. Аз не исках да нахалствам и повечето пъти чаках той да направи първата крачка. И така дойде време да замине. Вечерта преди да отпътува дойде да се сбогуваме. Всъщност и другото лято ще си идва. Цяла вечер беше около мен, каза ми че ще си влиза често в скайп (обикновено рядко го правел), прегърнахме се и т.н.
Замина си. Първите няколко дена не ми писа, при което аз не издържах и му писах първа. След това и той започна да ми пише. И така почти всеки ден в продължение на седмица. Изведнъж спря да пише. Аз му пратих едно съобщение, но той не отговори. Казах си, че повече няма да му пиша. Вече от 1 седмица не поддържам контакт с него. Сега той влиза рядко в скайп, но дори когато е на линия не ми пише.
Наистина съм много объркана. Попринцип той е затворен човек и наистина е адски трудно да разбереш за какво си мисли и т.н. Не мога да си обясня какво е отношението му спрямо мен - дали ме харесва или не. Моля за Вашето мнение по отношение на това. Наистина ще Ви бъда много благодарна.

GiveMeLove
10-09-2013, 21:07
Какво значи "се свалихме 3 пъти" .. С тухла, точилка или подсечка?

Ебали сте се 3 пъти и това е - за него си просто едно момиче, с което си е направил кефа през холидея - не таи празни надежди и бъде реалистка, знам, че от думите ми боли, но това е живота - къс и осран..

Не му пиши повече, затвори тази страница - би трябвало да ти стане ясно, че всичко между вас е като глас в пустиня.. И това със затворените хора... Доста изтъркано :)

heartlesandfreaky
10-10-2013, 13:17
Какво значи "се свалихме 3 пъти" .. С тухла, точилка или подсечка?

Ебали сте се 3 пъти и това е - за него си просто едно момиче, с което си е направил кефа през холидея - не таи празни надежди и бъде реалистка, знам, че от думите ми боли, но това е живота - къс и осран..

Не му пиши повече, затвори тази страница - би трябвало да ти стане ясно, че всичко между вас е като глас в пустиня.. И това със затворените хора... Доста изтъркано :)

+

Tsukuda_Hiroshi
10-12-2013, 12:26
Под "свалихме", трябва да разбираме "е*хме" ли? Ако е така, значи е твърде вероятно да си му само за секс, да.

Amore-Mio*
10-12-2013, 12:49
Вероятно сте били само приятели с привилегии и нищо сериозно, поне за него!

Продължи напред - недей да му пишеш и да го търсиш.

baby_baby
10-12-2013, 13:34
Спред мен те е искал само за секс което е станало и те е оставил

wankata7
10-12-2013, 15:34
Спред мен те е искал само за секс което е станало и те е оставил
+

shmatarok
10-12-2013, 15:38
Човекът просто те е използвал и сега, когато вече не си му нужна, едва ли ще те отразява особено. Не си мисли, че има някакви чувства към теб и не бъди толкова наивна следващия път. Трябвало е да се усетиш още в началото за какво става въпрос.

Luci
10-12-2013, 15:40
Просто спри да му пишеш, ако той не те търси значи е ясна работата... Ти си показала, че искаш нещо, той се прави на ударен, няма смисъл да му се връзваш повече...

tanya_vd97
10-13-2013, 17:48
Под "свалихме", трябва да разбираме "е*хме" ли? Ако е така, значи е твърде вероятно да си му само за секс, да.
ne

Tsukuda_Hiroshi
10-20-2013, 23:51
ne

"За 15-те дена през които той беше в България се свалихме 3 пъти, като всеки следващ беше по-як." ---> Е тогава това как да си го преведа??? O.o

HollyGolightly
10-21-2013, 04:12
Когато някой ти каже, че ще ти пише, а така и не го прави и всеки път ти се налага ти да започваш първа, то тогава е повече от ясно, че не се интересува от теб. И по кое по-точно разбра, че е "затворен", по това, че не е кой-знае колко разговорлив с теб ли?

prince
10-21-2013, 11:54
Продължи напред и не се занимавай с него.
Първо : Според мен пича просто си е направил ваканцията по яка с теб и това е.
Второ : Каква връзка може да се получи между вас като той живее в Испания, а ти в България.
Трето : Как ще понесеш в една сериозна връзка, която се очаква от двама човека , да се виждате само лятото.
Четвърто : Щом не ти пише и т.н, да можеш да се залъгваш, че може да е много затворен или да има сериозни проблеми или да има много работа и да няма време, но една седмица е достатъчна и за най - заетия човек да ти напише едно съобщение.
Пето : Ти си си направила кефа, той си е направил кефа, самоче ти си се залъгала и си искала нещо повече , а той не.

Явно си свястно момиче или глупаво , намери си свестен приятел от България.