PDA

View Full Version : Какво правите когато бившата ви липсва ?



NIKZnikz
10-10-2013, 09:03
Здрасти ! Напоследък ми липсва бившата приятелка , с нея имахме много общи работи,отначало се разбирахме страхотно,но в последствие разбрах някои работи за нея които не ми харесват ,и почнахме да се караме ...но въпреки това пак имаше привличане....другото което е че се беше разделила с бившия , и после дойде при мене , след около 2 седмици .....изкара с мене 8 месеца скъсахме и се върна при бившия си ....момчето преди мене....казах си че няма смисъл да хода по нея след като не иска да е с мене а с него, 1 месец по късно разбрах че е бременна от него, :Д е ....роди го и сега има дете , на 19 години е момичето....измина ч година в която ми се обади около 2, или 3 пъти....първо ме дразнеше с някакви тъпи изказвания , от типа ....да си намерела сгодно момченце :Д но знам че го е казвала само да ме дразни.....обади ми се преди 2 месеца и ми каза че можело да се видиме , обаче аз и казах че няма да мога ....просто не исках да се виждам с нея , разби ми сърцето.....но пък сега си седа и си мисла че ми липсва най-вече вниманието и, присъствието и....на 25 години съм, някак си след нея не ми се занимава с жени....мисля че сички ти разбиват сърцето един ден...малко съм самотен в момента ...и не знам какво да правя.....:)

Sh@d0w
10-10-2013, 10:08
Просто не оставай сам със себе си. Излизай с приятели, промени скучните неща в живота си и така. А още по лесно минава, ако намериш друго момиче което да ти грабне вниманието, така че изпиташ отново такива чувства.

npp
10-10-2013, 11:49
Напоследък ми липсва бившата приятелка , с нея имахме много общи работи

такова чувство може да бъде подвеждащо, понеже от една страна е съвсем естествено когато съвестта ни дава да разберем че не е добре да злоупотребяваме с любовта на другият, защото някой може да се окаже/да остане ощетен, но от друга страна не си заслужава да слушаш съблазънта, която нашепва: "без нея си загубен - ти си прецакан/свършен", защото не си заслужава човек да пропада заради някаква си полова любов, особено когато света е пълен с милиони жени и те никога няма да се свършат, още повече че тя е следвала онова, което е по-добро за нея, защото е оставила теб за да бъде с мъжа, който (така да се каже) и се е услаждал повече, но не казвам това с намерение да увещавам някого да съди другиго, тъй като отмъстителността няма да помогне, но може да влоши нещата, обаче и не си заслужава да се оставяш да бъдеш манипулиран и разиграван, отдавай онова, което се очаква от теб без да се вплиташ в усложнения/неприятности, например бъди приятел, но не бъди роб на суетата, просто си бил осенен от такъв дух, а тя е била лекомислена задето не ти е спестила усложненията - такава е магията на чародеянието, с което досега системата на човешката(666) религия/духовност заливаше целият свят, един мой познат така в началото беше като съкрушен когато първата му любов го остави, но после като осъзна че света е пълен с хубави момичета и намери друга, с която и до ден днешен е щастлив и дори не веднъж сподели че е постъпил глупаво когато се е вглъбявал в омагьосаният кръг на неосъществената му първа любов, първата любов обикновено е най-критична, но това не означава че една единствена жена е единствената най-подходяща

Rocknroll
10-10-2013, 13:03
Просто не оставай сам със себе си. Излизай с приятели, промени скучните неща в живота си и така. А още по лесно минава, ако намериш друго момиче което да ти грабне вниманието, така че изпиташ отново такива чувства.
+1
Съгласна съм.Просто ангажирай мозъка си с приятни за теб неща и гледай да не мислиш много за нея и си намери друго момиче,което да ти грабне вниманието.

NIKZnikz
10-10-2013, 15:51
Повяряайте ми , една година и половина от както не сме заедно и още ми е в главата и ми липсва, някак си ми беше излезла до преди 2 месеца , но пак...не ми дава мира това че създаде семейство на тази възраст :/ 19 години.....исках да е с мене , но тя искаше дете а аз не ....беше ми рано се пак съм на 25 ... а и не мисля че съм готов да глеадм дете от към финансова гледна точка....за година и половина имах позиви за други момичета , но те не ми харесват толкова , не ме привличат изобщо :/ НИКАК не е добре да си сам.....

Баща Ти
10-10-2013, 20:25
Не ми се е случвало?

cherinka
10-11-2013, 14:45
като се присетя за него му звъня да се напием :D и като го напия виждам колко му е акъла и започвам да се съжалявам, че съм изгубила 3 години от живота си с такъв идиот :D

SpiritInBlack
10-11-2013, 15:37
Ако става дума просто за бивша , не се коси. Имай изобилие от красиви жени около себе си и всичко е окей. И ако случайно ти липсва и искаш да се съберете , гледай да не го усети и и обръщай по-малко внимание . Момичетата не искат да са живота ти , а част от живота ти.

kaRamella
10-11-2013, 15:43
Надявам се и аз да му липсвам ;д

baby_baby
10-12-2013, 13:34
Излизай с приятели забавлявай се намери си друго гадже

Luci
10-12-2013, 15:52
Година и половина е доста време, че още не си я преодолял... пък и това, което написа не мисля че си заслужава, бяга от един, после с тебе, после пак при него... Ако е искала наистина дете от тебе би останала с тебе независимо колко ще я караш да чака... поне според мен де. Напрегни съзнанието си с други неща, приятни неща, неща които обичаш да правиш и ти доставят удоволствие, жени колкото искаш, все ще попаднеш на точната, и недей да ги сравняваш, защото нищо добро няма да излезне от това... просто трябва много да се бориш със себе си и да освободиш съзнанието си от нея... опитай повече щом до сега не се е получи... от тебе зависи в крайна сметка :)) Успех!

psychopath
10-12-2013, 20:40
Заеби я тая.

Иначе аз се друсам, спортувам, ходя по казина, отдавам се на партите и к'урви, избивам комплекси...и ми минава. :Д

Anonys
10-12-2013, 21:46
Какво правя, като ми липсва? Боря се за нея, доказвам й, че съм се променил, защото не искам да загубя нещо истинско.
Заедно сме. :)

psychopath
10-13-2013, 04:02
Това е, ако примерно си сгафил толкова сериозно и си си осъзнал грешката...
Ами ако не си заслужава да се занимаваш повече с нея, но въпреки това ти е кофти? ;д

Anonys
10-13-2013, 08:19
Ако тя не ме заслужава, а я обичам, търся си други момичета, излизам с приятели и гледам смеха да заема мястото на мислите ми.

vagarious
10-13-2013, 15:45
Какво правя, като ми липсва? Боря се за нея, доказвам й, че съм се променил, защото не искам да загубя нещо истинско.
Заедно сме. :)

А когато не ти се дава възможност да докажеш, че не си човека от преди .. какво правиш? Не са ли това напразни усилия, надежди .. когато не е достатъчно просто да си сигурен в себе си, че нещата ще се оправят...? :с

prince
10-13-2013, 23:13
Щом ти е бивша значи има за какво! Никога не давай втори шанс на момиче, освен ако ти е доказала, че може да се променят грешките и тя самата. Дадеш ли втори шанс на момиче, тя се чувства по свободна и знае, че си мек сопол и дори да направи пак грешка, ще е по спокойна, защото ще знае, че пак ще умекнеш и ще се събереш с нея. А качи ли ти се на главата и започне да си връща и отмъщава свършено е с теб. Тъй че излизай напред назад, побърквай се, избухвай малко, напивай се с приятели , зарибявайте кобрите по дискотеките и да не ти пука.

NIKZnikz
10-14-2013, 07:00
Добър съвет !!!

NIKZnikz
10-14-2013, 07:01
добър съвет !

NIKZnikz
10-14-2013, 07:02
Ако става дума просто за бивша , не се коси. Имай изобилие от красиви жени около себе си и всичко е окей. И ако случайно ти липсва и искаш да се съберете , гледай да не го усети и и обръщай по-малко внимание . Момичетата не искат да са живота ти , а част от живота ти.

добър съвет !!

NIKZnikz
10-14-2013, 07:04
Заеби я тая.

Иначе аз се друсам, спортувам, ходя по казина, отдавам се на партите и к'урви, избивам комплекси...и ми минава. :Д

ахахаха бате ти ме разби , но и тва помага много да :Д:Д:Д

NIKZnikz
10-14-2013, 07:05
Това е, ако примерно си сгафил толкова сериозно и си си осъзнал грешката...
Ами ако не си заслужава да се занимаваш повече с нея, но въпреки това ти е кофти? ;д

точно така се чувствам ...не си заслужава като чели , но ми липсва и ми е кофти ....

Anonys
10-14-2013, 20:04
А когато не ти се дава възможност да докажеш, че не си човека от преди .. какво правиш? Не са ли това напразни усилия, надежди .. когато не е достатъчно просто да си сигурен в себе си, че нещата ще се оправят...? :с

Нямах шанса, повярвай. С постоянство се постига тая работа. Цял месец да й нахалстваш, да й доказваш, като й правиш различни изненади, писма, рози, дори на патерици съм вървял, за да я видя за "пръв и последен път", но бях достатъчно смел, за да ѝ кажа, след като ме отреже "няма да спра да го правя"! :)

seek&destroy
10-14-2013, 20:48
^ Ама че жалко.

Anonys
10-14-2013, 22:34
^ Ама че жалко.

Явно никой не е правил такива неща за теб, за да го оцениш или се комплексираш. Много повече неща съм направил, но в темата не се говпри за мен. А и си първия човек от 20тина, който го смята за жалко. :)

psychopath
10-14-2013, 23:19
точно така се чувствам ...не си заслужава като чели , но ми липсва и ми е кофти ....

Не се пречупвай просто.

Stan4o123
10-15-2013, 06:20
На 25 си и мрънкаш като малко дете за някаква си пикла, че и на всичкото отгоре си е направила и дете с друг. Човече, някои хора умират от глад, губят паметта си, крайници им ампутират,а ти си хванал за тази - осъзнай се, винаги има какво хубаво да намериш в живота,а и година и половина... явно не искаш да я забравиш, не че не можеш.

maldini
10-15-2013, 06:24
Ходя по курви :D

vagarious
10-15-2013, 08:05
Нямах шанса, повярвай. С постоянство се постига тая работа. Цял месец да й нахалстваш, да й доказваш, като й правиш различни изненади, писма, рози, дори на патерици съм вървял, за да я видя за "пръв и последен път", но бях достатъчно смел, за да ѝ кажа, след като ме отреже "няма да спра да го правя"! :)

Хм, доста смело.При мен с писма и рози няма да се получи .. всъщност с каквото и да е, защото е момче и не е толкова лесно, като при нас жените. Браво

Cloud9
10-15-2013, 12:21
Като ти липсва бившата си удряш една..... и готово!