PDA

View Full Version : Помощ моля ви !



selenaa56
10-10-2013, 13:54
Здравейте :) Не знаех къде да сложа темата,но не е подходяща за никой от другите раздели за това пиша тук.Та да ви споделя :) Другата седмица ще доведем котето си от село и знаете,че тя е ходила къде ли не и съответно е много мръсна (каишка против бълхи има) и не може да се качи веднага на дивана.Въпросът ми е КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ДА ИЗКЪПЯ ТОВА КОТЕ.Пръснах му само една капка вода и то пощуря и избяга.Какво да правя?Котето е на 1 год. и 7 месеца.Не е било къпано никога до сега и съответно не е свикнало да се къпе.Как ще стане то ще ми издере очите :Х Знаете ли как да се справя?Освен насила да го поливам с канчето малко по-малко докато е затжорено в банята...иска не иска ..

baby_baby
10-10-2013, 14:30
е както се къпе щом е малко котето няма да ти е толкова трудно

Mirrela.
01-12-2014, 19:11
И аз съм къпала улична котка на горе-долу същата възраст :D .. доста са нервнички по време на баня.Водата им е враг.По-добре помоли някой по-възрастен и опитен да го потопи в един леген и сапуниса :D

RebecKa_
01-19-2014, 12:32
Ветеринар,ако не ти се занимава взимаш едно шише,дупчиш и пръскащ. :D :D

AnnieIlvayt
01-19-2014, 16:27
Най-вероятно няма да можеш да го изкъпеш сама. Трябва ти поне още един човек, който да го държи здраво докато го миеш и купи специален шампоан за котки, че само с вода няма да стане :D