PDA

View Full Version : Моля за мнение :)



elito2250
10-10-2013, 16:13
Здравейте.Искам да споделя с вас какво ми се случи и какво ме мъчи от скоро.Значи първо ще кажа,че съм на 22 години.Става дума за чувствата му към едно момче.Нека ви разкажа...Всичко започна преди около 2-3 месеца.Така запознах се с едно момче (с което имахме много общи познати и го знаех от преди,но лично не го познавай) запознанството се случи за съжаление в интернет ( в "шибания Facebook" ) .Започнахме да си пишем често,но решихме,че ще е добре и да се видим.Видяхме се,а аз още когато го видях за първи път видях нещо специално в него...така срещата мина добре.После продължавахме да си пишем,видяхме се още няколко пъти,а на мен с всяко виждане ми ставаше все по интересен така да го кажа.След много излизания и разговори вече решихме,че искаме да бъдем заедно,всичко беше добре в началото,но за съжаление на мен ми се наложи да влезна в болница и да мина през една операция,но бях много уплашена.Той идваше всеки ден при мен в болницата радвахме се едни на друг.но понеже престоя там не ми се отрази добре и ми "съсипа" нервите един ден се скарахме и то за глупости и аз му казах,че е по добре да се разделим (за което още съжалявам). И така стана,разделихме се през цялото време ми беше много мъчно за него,но имаше и една друга причина заради която аз не исках да бъда с него ... причината е,че аз наистина исках нещо сериозно от него,а знаех,че той нямаше да може да ми го даде,защото е още в своята минала връзка (която е била 7 години) и постоянно ми говореше за неговата бивша приятелка и не само заради това,но просто знаех,че той не е човека за мен защото не беше сериозен към мен и живота му беше пълен хаус ( имам на предвид,че беше много задлъжнял към банките,нямаше почти близки роднини,защото се беше изпокарал с всичко) .Но когато аз излезнъх от болницата премислих нещата много добре и реших да го потърся да си изясним нещата,видяхме се,обясних му какво мисля за нашата връзка и му обясних,че лудо го искам макар да знам,че не е за мен и от дума на дума пак бяхме заедно,НО кратко.Всичко беше добре даже идеално и много му се радвах,но пак нещо куцаше и започнахме за се караме за глупости.Нека опростя нещата и на кратко да кажа,че ПАК се разделихме,защото пак се уплаших,че търся голямо сериозност в него,която той нямаше да ми даде.Та работата в момента е такава,че от тогава мина поне месец и нещо,а аз всеки ден се будя с мисълта за него и по цял ден си мисля за него и се оказва,че работата е такава,че съм влюбена в неподходящия за мен.Искам да ми излезне от ума,но не става гледам да мисля за други неща и да си намирам занимавки за да не мисля за него,а сега се оказа че си е сменил квартирата и живее близко до нас и го виждам доста често за съжаление... Не знам какво да правя да не мисля за него,как да се откажа от него ? И може ли една толкова кратка връзка ( около 1-2 месеца с прекъсване) да се откаже толкова труда за преживяване за мен ? Кажете какво да правя ? Извинявам се за дългото обяснение,но искам до колкото се може да ви запозная с нещата.А с който и да съм споделила това,всеки казва,че ще ми мине,моля да чуя и вашето мнение.

Sh@d0w
10-10-2013, 16:20
Защо се държиш като удавничка за сламка за него, след като след няколко проби просто виждаш, че не ви се получава? На 22 колко момчета имаш още да срещаш...

elito2250
10-10-2013, 19:19
Имам достатъчно време да срещна и други,но всеки ден се чудя ако не се бях отказала дали е можело да стане нещо.Мисля,че ти не ме разбираш. :)

Anonys
10-10-2013, 19:31
Несериозната в случая излизаш ти.

elito2250
10-11-2013, 07:06
Това съм го осъзнала още преди ти да ми го кажеш и съм виновна знам си го. И за това сега страдам аз.

xXxPETYAxXx
10-11-2013, 14:06
... всеки ден се чудя ако не се бях отказала дали е можело да стане нещо.Мисля,че ти не ме разбираш. :)

Можело е и да се получи, но да скъсаш с някого, защото не може да е толкова сериозен, колкото го искаш още на първия месец е странно. Вече е без значение дали нещата са щели да потръгнат или не, така че този въпрос спри да си го задаваш. Гледай напред и толкова!

cherinka
10-11-2013, 14:42
На мен като ми се случи нещо подобно или в друга сфера кофти, си казвам "след две години няма да помниш нищо" :D и винаги съм си права...

elito2250
10-11-2013, 19:41
На мен като ми се случи нещо подобно или в друга сфера кофти, си казвам "след две години няма да помниш нищо" :D и винаги съм си права...

И аз вече така ще си казвам :D

baby_baby
10-12-2013, 13:35
Несериозната в случая излизаш ти.

+1

berna9
10-13-2013, 07:16
От личен опит знам, че може да се влюбиш до такава степен, че да полудееш дори да се познавате от 1 седмица ... Съветът ми е да го игнорираш напълно ! ;) Излизай с приятели на кафе, на кино, на пазар .. Постарай се колкото се може повече време да не оставаш сама и да не се прибираш вкъщи .. и другото условие никакав контакт с него .. смени си номера блокирай го от фб и скайпа и когато го видиш се обръщай на другата страна , все едно че го няма ;) след 1 месец и спомен няма да имаш от него :)

elito2250
10-13-2013, 20:32
Всичките изброени работи съм ги направила или поне се опитвам...мерси все пак :)

prince
10-13-2013, 22:51
Няма как някой да те разбере, при положение, че всеки мисли различно и всички си имат различни характери. Също така няма как да те разбере някой, защото хората от написаното могат да разберат 5 процента от цялата тази история, ако вникнат в нея ще разберат 10 процента максимум, не го разбират, защото не са изживяли те случката.

Не разбрах какво значение има, че човека е задлъжнял. На всеки може да се случи, важното е дали работи за да си погаси заемите. Ако е някой дебил и не му пука за заемите, значи не му пука и за бъдещето. НО ако човекът се труди за да може всичко да му е наред с живота, не мисля, че това е голям проблем. Изпокарал се е с семейството му, всичко е до време, нещата се оправят, пък и да не се оправят, поне знаеш, че този човек не лежи на семейството му, и ако постигне нещо в живота си, го е постигнал сам с много труд и упоритост.

За това дали да сте заедно или не, едиствено ти си избираш. Първо разбери какво искаш , прецени ситуацията и после режи и късай, защото така се нараняваш сама. Никой не те познава лично теб, както и него и никой не може да ти помогне относно караниците по обстойно. Едиствения съвет за да няма много караници е "Бъди търпелива и давай компромиси" във всяка една връзка трябва да ги има тези две неща. Тъй че според мен, ти сама трябва да решиш проблема си!