PDA

View Full Version : Мисля че съм асексуален



Thexfiles
10-10-2013, 18:43
Не съм сигурен че темата е за тук но все пак.....
Така.....аз съм момче на 16 години.Имах напълно нормално детство,родителите ми се грижат за мен..никога съм нямал психични травми и тн...Започнах пубертета....проблема е че до сега не съм харесвал момиче нито...ъъ съм заглеждал...може би съм но много рядко.....Не съм изпитвал нужда от самозадоволяване....
Падам се сравнително затворен и срамежлив не мисля за еб*не......Просто сякаш нямам нужда от гадже,иначе си имам приятели....Според вас асексуален ли съм и лекува ли се?

Skeletoner
10-10-2013, 19:36
Хай,

Много свободно време имаш и се задълбочаваш прекалено много. Спомням си малко мъгляво, но на твоите години мисля, че и аз не съм се заглеждал кой знае колко. Самозадоволяването не знам дали не е по-скоро въпрос на навик. Ще дойде момента, когато ще почнеш да постваш колко много те е наранила някоя девойка и какво да направиш по въпроса. Засега май си по-добре, лошото е, че сам не го знаеш.

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Чети книжки, защото с всяка прочетена книга пропорционално расте и егото ти. Та имай самочувствие, трупай знания и когато жените сами те пожелаят, няма толкова да го мислиш толкова този въпрос :)

stefan.lupus
10-11-2013, 03:50
Не мен гей си.

baby_baby
11-03-2013, 20:38
Не си

AnarchyBoy
11-04-2013, 04:30
Просто си педал. ;)

Cloud9
11-04-2013, 07:36
Не разбирам защо днешната младеж смята че ако не си ултра сексуален на 16 значи нещо ти куца.Аз също не исках да се занимавам с недоразвити тъпаци,които смятат че гърдите са най-якото нещо на света /аз бях доста развита в тази област/ и единствената им цел е да ги пипнат.Напълно нормално момче си.Има време да се тормозиш за секс.живея си живота и не им забелязвай на разгонените пубертети :D

prince
11-05-2013, 09:25
Просто си педал. ;)

Педал е приятел, който наричаш след като си разбрал, че са се събрали да пият и не са ти се обадил. Това си е хомо бандо.

betterman
11-19-2014, 00:49
асексуалността е ориентацията на новото време! много хора се заблуждават че са хетеро и хомо но всъщност са асексуални. със днешните стереотипи е трудно да се разкриеш че си такъв

sladlinka
11-19-2014, 09:49
Според мен си много малък, за да се определяш, като асексуален.