PDA

View Full Version : Проблем с приятелка



NikolaBozov
10-10-2013, 19:52
Здравейте, имам проблем с моита приятелка, значи с едно момиче сме в един клас вече 2ра година, миналата година в началото почнахме много да си пишем в фейсбук,в училище стояхме на един чин излизахме на вън заедно много си споделяхме тя ми е казвала, че съм най-добрия и приятел и когато я питах дали може да има нещо между нас тя ми каза, че има време не иска в момента приятел. Така си мина 1 година сега почнахме пак училище лятото не се виждахме много щото тя работеше и като и званях да се видим тя понякога не ми дигаше а когато дигаше ми казваше, че има работа общо зето ме избягваше казах и че за мен е най-добрата приятелка която съм имал (и е така) а тя ми каза че има много работа и не може да излиза и се пребира уморена, аз си казах добре вярвам и ... Когато почнахме тази година училище отново седнахме на един чин пак си приказваме но не е както преди мисля, че ме избягва в училище постоянно говори по телефона и пише смс и крие с ръката да не гледам, миналата година това не го прави не знам какво се е променило, но не мисля така да я карама харесвам я и искам да сме нещо повече от приятели,но тя не знам дали го иска, та въпроса ми е как да разбера дали ме харесва? Да е питам ли дали ще може да стане нещо между нас и да не се измъчвам повече ? Кви са саветите ви ?

muhatacece
10-10-2013, 19:56
Съвет ми е да я питаш лице в лице има ли нещо, сърди ли ти се за нещо, питай я какво и става, защо те отбягва и т.н :)


П.П : Може да си я обидил някак си. Не знам, а може би иска малко отдих от момчета, ИЛИ има чувства към теб и я е страх да признае, ИЛИ не иска да загубите приятелството ти и цели да спреш да я харесваш :)

NikolaBozov
10-10-2013, 20:00
Добре, благодаря ти за съвета, ако някой има друг съвет да споделя :)

Баща Ти
10-10-2013, 20:27
Forever Friendzone.

Тегли и една майна и наеби най-добрата и приятелка.

D*Rose
10-10-2013, 23:16
Forever Friendzone.

Тегли и една майна и наеби най-добрата и приятелка.

You, Sir, are the hero of the day!

stefan.lupus
10-11-2013, 03:45
Набий си една тъпанарка, че се кротнеш.

baby_baby
11-04-2013, 19:32
Набий си една тъпанарка, че се кротнеш.

:lol:

prince
11-05-2013, 09:18
Това което обясни на нас и го обясни на нея.

f0rteam
11-07-2013, 06:53
Обясни и какво мислиш по този въпрос . Поговорете. Говоренето му е майката! :D