PDA

View Full Version : Има и друг



tochko
10-11-2013, 09:21
Здравейте

Аз съм на 15 и сега харесвам едно по-малко момиче с 1 година. Като цяло всичко си е добре: говорим си, смеем се и си пишем понякога. Напредвам бавно но сигурно към нея. Тук идва неприятното. Тя се води в една групичка с по големи от нея и мен(на по около 18-19 са). Излиза с тях защото брат и е в нея. Там има едно момче което много ме притеснява защото са в много "добри" отношения. Това от което най ме е страх е че е постоянно си пишат някакви целувчици във Facebook. Тя постоянно споделя някакви романтични работи и се моля да не харесва точно него защото е прекалено голяма конкуренция за мен. Все пак не мога да се сравнявам с първокурсник в университет. Предполагам че той и гледа малко несериозно обаче не знам какво може да се получи. Възможно е просто да иска да се възползва от нея, знаете.. Може пък и да не е така. Не зам. Просто ми се къса сърцето като ги гледам. До сега аз се държа приятелски с нея както и тя с мен но се боя че когато я поканя да излезем или ще ме отреже брутално и няма да смея да я погледна пак, или ще си навлека неприятности с големия.

Надеждата ми ще умре последна, мисля че още имам шанс, наистина много съм се привързал към нея и май там бъркам... Моля давайте колкото може повече съвети, ще съм благодарен на всичко.

vali97
10-11-2013, 11:39
По добре й кажи какво чувстваш и не чакай за да не стане прекалено късно просто я покани ако тя ти откаже кажи й че искаш приятелски и толкова поне ще си наясно с нещата. :))

baby_baby
10-11-2013, 12:06
Кажи и какво чувстваш покани я да излезете и си поговорете

Glamour92
10-11-2013, 12:14
Мистерия ми е как 19годишен,при това първокурсник,ще тръгне да се занимава с 14годишна...

tochko
10-11-2013, 14:49
Ами и аз това се питам, много се надявам той да не споделя симпатиите и, обаче няма нищо невъзможно. Просто не се сещам кой друг може да харесва.

sneering
10-11-2013, 14:54
Мистерия ми е как 19годишен,при това първокурсник,ще тръгне да се занимава с 14годишна...

А-социален девственик с общо две момичета без майка му в контакт листата за момичешки варианти,виждащ някакъв особен вид внимание от нейна страна,който винаги му е липсвал.

tireheb
10-11-2013, 15:38
Все пак не мога да се сравнявам с първокурсник в университет.

лол, бако, споко, "първокурсник в университет" не ти дава автоматично някви бонус точки
за акъл па да не говорим

tochko
10-11-2013, 16:25
Малко ме успокои това tireheb обаче той е много по развит, момичетата харесват такива работи мускули лъскави дрешки...
Аз не съм нещо специално, просто се поддържам и съм мил и добър и гледам да помогна с каквото мога.(само) Спортувам активно самбо, ама тоя е някъв анабол. Сещате се че ако харесваш някой не гледаш колко е умен а други работи..

tireheb
10-11-2013, 17:03
да, на 14-15 е така хД

Anonys
10-11-2013, 18:07
Един филм ме научи на доста интересно нещо. Ако познаваш някое момиче и я срещнеш някъде, където сте само 2мата, в рамките на 5 секунди й направи комплимент и я покани да излезете. Ако смяташ, че тя си пада по теб, след комплимента я целуни по бузата.

tochko
10-11-2013, 19:54
Благодаря Anonys това далеч не звучи зле, но все още сме само приятели искам да ме упознае и да не ме мисли за някакъв маняк дето е с нея само заради тялото и. Между другото и с такъв си е имала работа и искам да ми е най добра приятелка, стигна ли до там вече ще и предложа да излезем и тн.