PDA

View Full Version : Как можах да го направя?



karinaa
10-11-2013, 12:40
Привет аз съм момиче на 16. Преди няколко часа направих голяма глупост, за която не мога да кажа че съжалявам но не ми е и много спокойно. Значи ходех с едно момче два месеца и половина беше всичко наред но през последните няколко дни осъзнах, че вече не го харесвам както преди , а съм се влюбила в буквалния смисъл в друго момче от моето училище по – малко от мен. Не знам как допуснах това да се случи, но то и не пита просто те връхлита и това е . Не знам, но това момче по – малкия от мен е толкова мил, добър, красив, готин и се държи прекрасно. Казва че аз съм му всичко и до се сега не се е чувствал така. Но мен малко ме притесняват някои неща, не че е по – малък ами не знам дали това което казва наистина е така. Мисля че е сериозен но знам ли ... Искам да опитам с него. Попита ме дали наистина искам да се захвана с някой на 15 и на който и да е споделил до сега са му казали, че аз само го използвам но не е така. Наистина го харесвам и имам чувства към него . Какво да правя ? Ами ако той просто го казва на майтап и след 2 седмици е с някоя друга гадно ще е най – вече че сме в едно училище. Толкова съм объркана... Посъветвайте ме нещо и моля без да ми се карате. Мерси предварително. :)

baby_baby
10-11-2013, 13:21
Още 1 такава тема?

karinaa
10-11-2013, 13:53
ми без да искам я пуснах два пъти

dimsito94
10-11-2013, 18:16
ти на колко години си мила ?

baby_baby
10-11-2013, 20:14
ми без да искам я пуснах два пъти

виж в другата тема :)

Tsukuda_Hiroshi
10-12-2013, 04:46
Много ми е чудно как може да използваш един 15-годишен... Тези, които му го казват са идиоти. За останалото - подложи го на изпитание. Ако младежът иска само секс - ще се разбере веднага. Ако наистина си всичко за него и другите там работи, дето ти ги е разправял, значи ще остане с теб, като не му пуснеш 2 месеца. Ако мисли да те сменя, значи няма да издържи 2 месеца без секс ;)