PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка обижда гаджето ми!



iwanthim11
10-11-2013, 17:09
Аз съм от София и ходя с едно момче от Плевен. Тя го бижда и казва, че се "забърквам с провинциалисти". Почувствах се много гадно и й казах, че обиди ли него обижда и мен :(

anonymous895156
10-11-2013, 18:03
Аз бих се отдалечил от такава крава

Fisherman
10-11-2013, 19:52
Аз бих се отдалечил от такава крава

текезесарски стой малко

Котка.
10-11-2013, 19:54
Аз съм от София и ходя с едно момче от Плевен. Тя го бижда и казва, че се "забърквам с провинциалисти". Почувствах се много гадно и й казах, че обиди ли него обижда и мен :(

В такъв случай опитай се да ги сближиш...откога сте заедно?Може би си сложила розовите очила и не виждаш реалността такава, каквато е.Може приятелката ти да вижда нещо за него, което ти не виждаш в момента..?Едва ли проблема е само в това, че е провинциалист.

DieselBlood
10-11-2013, 19:54
Кажи и да си го навре отзад!

Nakadah
10-12-2013, 06:44
Ем... то.... повечето които живеят в София в момента са си от провинцията (Политическата дума) ... Дали мама и тате преди дете-то или след дете-то не е важно.... Така че, следващия път като си отвори устата и го напомни това...

^ЮЗБ^
10-12-2013, 09:29
От провинцията сме гадни хора !!! :D :D :D по - добре си хвани някой от столицата с синя кръв !! не мога да разбера защо някои хора се държат така все едно са си коренни жители на София ,а всъщност са родени на село и там са отгледани.Столичаните се държат все едно излизат от благородно потекло,а то кво излиза дедите им са били обикновенни селяни които са пасели овците :D :D: D аз съм от провинцията(Благоевград) и съм горд,че моя пра пра дядо е отворил първото училище в мелнишко и ,че през 1875 година участва в църковно-народния събор в Цариград.!!! докато на някои софиянци дядовците им са викали гяф гяф ;Д :Д :Д

^ЮЗБ^
10-12-2013, 09:41
Нямам нищо против столичаните ;Д готини хора са,поне тези които познавам де :д и малко е тъпо да казваш село на градове като Пловдив и Стара Загора

an7raks
10-12-2013, 09:45
От провинцията сме гадни хора !!! :D :D :D по - добре си хвани някой от столицата с синя кръв !! не мога да разбера защо някои хора се държат така все едно са си коренни жители на София ,а всъщност са родени на село и там са отгледани.Столичаните се държат все едно излизат от благородно потекло,а то кво излиза дедите им са били обикновенни селяни които са пасели овците :D :D: D аз съм от провинцията(Благоевград) и съм горд,че моя пра пра дядо е отворил първото училище в мелнишко и ,че през 1875 година участва в църковно-народния събор в Цариград.!!! докато на някои софиянци дядовците им са викали гяф гяф ;Д :Д :Д

Като ти гледам поста, съм сигурен, че пра пра дядо ти прави салта в гроба си!

Кажи на приятелката ти да отиде на моста на Витиня и да полети като волна птица!

Баща Ти
10-13-2013, 09:52
Сигурно иска да я чукаш и затова ревнува.
А в Плевен са най-яките курви, тва е факт.

DarkTemplar
10-13-2013, 12:06
Обиждай и ти нейното!

muhatacece
10-13-2013, 12:47
Чай сега .. Той си живее в Плевен, а ти в София и си се обичате от разстояние, така ли ? :D
Или той е от Плевен и си живее в София ? Ако е това, значи приятелката ти се е побъркала :D

doridori
10-29-2013, 13:11
Имах същия проблем. Приятеля ми с който съм от година и половина също не е от София, но живее тук и "най-добрата ми приятелка" правеше изказвания как може да съм със селянин, малко ли момчета имало в София, но просто и обесних, че си го харесвам такъв какъвто е без значение от къде е, пък и живее в София, така че не виждам проблема като си се виждаме постоянно и т.н. Обесни и, че не ти е приятно, че държиш на него и ако не те разбере да се оправя :)