PDA

View Full Version : Тема-оплакване



tori
10-11-2013, 18:06
Еми голяма компания сме с приятелите и сме много задружни. Стане ли нещо с някого от нас, останалите 8-10 човека с изсипват за норматив, бира, цигари, храна, кафе се делят на всички, черпим се, помагаме си, спасяваме си задниците. И това е страхотно обаче понякога са толкова досадни, че човек не може да се скрие за 10 минути да пръдне, ЕЙ! Прибрахме се с приятеля ми за малко да се видим и за половин час няма ми се звъня по телефона и на вратата хиляда пъти. Не ме разбирайте погрешно - обичам ги, даже повече, отколкото може някой да си представи, но... Имахме други планове. Искахме да поседим малко сами, да ядем шоколад, да гледаме филм и да се обичаме, а те се изсипаха 18631384 говеда да пият кафе в нас и да излизаме.
Дано винаги да сме все така неразделни, но поне да си звъним (примерно) и да не си разваляме плановете взаимно, много е гадно.

Sh@d0w
10-11-2013, 18:07
радвай се че сте компания и че не ви е скучно, усамотение винаги може да си намерите ако го поискате по правилния начин

TrollFaace
10-11-2013, 18:22
Да ядете шоколад и да гледате филм..
Seems legit :D

tori
10-11-2013, 18:33
Да ядете шоколад и да гледате филм..
Seems legit :D
И да се обичаме, не пропускай.
Шадоу, аз се радвам, приятно ми е и ги обожавам, просто понякога е много кофти да ти се развалят плановете така. Човек просто не може да се скрие за мъничко от тях, като Бай Брадър са.

Sh@d0w
10-11-2013, 18:36
вземи си такова за вратата

http://www.lastnightoffreedom.co.uk/i/shop/1/kama-sutra-door-sign-1.jpg

tori
10-11-2013, 18:43
Хах, да, много добра идея. Ще го разпечатам, ще го лепна за картон, ще го изрежа добре и ще се надявам да не ме закачат.