PDA

View Full Version : Да се опитвам ли ?



wankata7
10-12-2013, 15:55
Дойде време и аз да си кажа мъките ..Естествено проблема е момиче познава ме се от 2 години още в началото и казах мойте намерения които бяха връзка тя не го отрази след няколко месеца и аз и тя излизахме с други и реших да и пиша да видя как е .Започнахме да си пишеме решихме да излезнеме но тя задължително заяви че ще е "като приятели" съгласих се защото от много време не съм я виждал и така 2-3ти излизахме и после само в фейсбук си пишехме само заради нея влизам там и доста често по телефона .Решиих както винаги да се пробвам за връзка с нея и тя се съгласи после пак излизахме няколко пъти ама някак си различно се държеше все едно сега се запознава ме.Имаше един период от 2-3 седмици когато беше много мила и супер добра дори ми каза че ме обича после имах други ангажименти и 1 седмица не излизахме само по телефона си говорехме и тя започна да се държи странно.От 1 месец на сам по рядко си пишеме рядко се чуваме дори вече и не ходиме (от както тръгна на училище) аз винаги правя компромиси когато не и се говори и излиза с приятели .Но постоянно ми говори за други момчета доста пъти я хващах че лъже не за момчетата а за каквото се сетиш.На 20 км разтояние сме и винаги аз трябва да ходя да я виждам но добре момиче е какво пък ходя (ходех) в последно време почна да ми писва и всеки път когато се опитам да прекратя всякакъв разговор с нея тя ми дава някаква надежда че може да се получи и аз глупака хоп пак по нея и пак почва да се държи странно.Всичките ми приятели казват да я оставя да не се занимавам но не мога за това го пиша в този раздел .. Помагайте искам да ходя с нея но май само аз си го искам и когато я попитам тя казва може би ... Помагайте вие че вече не знам какво да правя .. Годините са ни аз 19 тя 18 !

shmatarok
10-12-2013, 16:00
Добре де, вижте се само двамата и проведете един сериозен разговор какво се случва между вас и накъде върви връзката ви, ако имате изобщо такава.
Ако не достигнете до някакво решение или продължи да те размотава, тегли ѝ майната и си гледай живота, явно е от тези, които не знаят какво искат.

wankata7
10-12-2013, 16:06
Ами много пъти сме си говорили като и кажа да ли иска да ходиме тя казва "не знам,да" Като цяло се измъква със някакви глупави отговори и сменя темата.

Luci
10-12-2013, 16:11
Като се измъква с глупави отговори просто я отрежи, нищо не й казвай, просто не я търси. Обърни монетата както се казва и то ще си проличи... ако почне да те търси значи иска да сте заедно, ако не, няма смисъл... И няма не мога, просто не искаш да го направиш (това, което приятелите ти са ти казали) От тебе си зависи ! :)

shmatarok
10-12-2013, 16:47
Еми в такъв случай си хващай парцалките и пътя и не се занимавай с ощипани госпожици. Ще си намериш някоя, която да си струва времето и усилията, които хвърляш.

wankata7
10-12-2013, 16:54
Не знам но наистина не лесно да я изхвърля от живота си .. :(

Misheto_iw
10-12-2013, 19:03
Преживява се ... по-добре и за двама ви .. ще я преживееш, не е единствена :D Както казваме ние момичетата "Има много риба в морето" :D Ама когато ловиш, гледай дали да не я върнеш, защото може да се окаже болна ;)

Soul_Kitchen
10-13-2013, 09:16
"Не вярвам на света да има нещо по-опасно и по-гибелно от една жена, която е достатъчно хубава, достатъчно умна и й липсва сърце."

Не позволявай да си играят с теб (поне не с чувствата ти) защото от написаното точно това виждам.Лошото е,че и ти самия го осъзнаваш но отказваш да го приемеш.Не те обича със сигурност.Ако не това е важното за теб а просто физическата близост.. е,чупи си главата :) иначе аз бих предпочел е46-цата М3

Tonichkka
10-13-2013, 10:32
Лично аз много много не съм по любовта :D Ама според мен обичаш ли я , бори се за нея! :) Може да си помислиш,че го казвам само защото съм момиче.Недей да прекаляваш много и все ти да правиш компромисите.

wankata7
10-13-2013, 13:10
иначе аз бих предпочел е46-цата М3
Аз пък е36 :D Шегувам се благодаря ви за мненията но още не знам кво да права ще опитам още малко пък каквото стане. :)

ani4ka_0808
10-13-2013, 15:08
ami za malko vreme spri da q tursish , da q vikash da izlizate i taka natatuk druj se po-hladno moje bi za sedmica i tq 100 na 100 ako pone malko ne si i bezrazli4en sama 6te te pot1rsi , a ako ne podeistvai opitai s ne6to drugo , no ako naistina q iska6 6te se bori6 dokrai ;)

prince
10-13-2013, 23:17
Сядате и говорите на 4-ри очи за проблемите ви. Ако не се разберете, продължавай напред и да не ти пука.

baby_baby
11-05-2013, 13:11
Излезте само двамата и поговорете сериозно

ForsakenFreak
11-05-2013, 23:48
Очевидно няма инетерес към теб. Сблъсквал съм се с такива двуличнички, повярвай ми, не си струва.

~LadyCrawley~
11-06-2013, 06:41
ХодиМ, пишеМ !! Ей, само ни подиграват заради това МЕ, внимавайте бе! ;dd
Иначе по темата-от самото начало не ми изглеждате напълно сериозни. С тези ангажименти и увъртане, можете или да се използвате взаимно или ти да отстъпиш за известно време, защото по това, което си написал, тя не ми изглежда особено заинтересована.