PDA

View Full Version : Объркана съм....



siyana15
10-12-2013, 16:34
Значи ...ходя с едно момче от 1 месец и ми е много странно защото ...харесвам го но просто тръпката я няма.Не съм сигурна дали е искрен с мен защото когато има да ми каже нещо по така го казва на най-добрия си приятел и така разбирам аз,да не може да говори с мен за доста неща но казва че ме обича ,но също и има много приятелки на който обръща доста внимание и това някак си ме дразни.Казаха ми че преди време бил отчаян и предлагал на доста момичета и ме е страх дали и аз не съм едно от тях и той все още да е..

lovefaithx
10-12-2013, 18:08
Според мен, трябва да си изясните нещата. Щом имаш съмнения относно това, сподели му. Ако той има чувства и ти не си поредната играчка, това ще си проличи. Но мисля, че не е нормално, когато човек е отчаян да тръгва да предлага просто ей така, нали? Относно тръпката, може би не сте се опознали достатъчно и затова ти се струва така. Ако момчето е сериозно към теб и ти го показва, значи нещата ще потръгнат на добре. Опитай се да го опознаеш. В случай, че само си играе, няма смисъл да се съсипваш, продължаваш напред, стараейки се да намираш неща, които те правят щастлива :)