PDA

View Full Version : Искам гадже



Die Young
10-12-2013, 21:36
Просто от скоро имам неутолима жажда за връзка... може би ми е рано, само на 14 съм, но не мога да контролирам желанията си...
Иска ми се просто да има някой, с който да чувствам онази топлина и нежност, някой, който се събужда и заспива с мисълта за мен, някой, който ще ми досажда постоянно и ще ме иска до себе си всяка свободна минута и т.н....
По принцип хората постоянно ми повтарят, че съм красива. Едно от първите неща, които някой от новия ми клас ми каза, беше "Боже, колко си красиваа..". (Странното е, че беше момиче). Никога не нося грим, обличам се съвсем нормално, характерът ми е приемлив... Но явно в днешни времена само на кифлите се обръща внимание.
Понеже не харесвам никой и няма да си намеря гадже скоро, моля някой да ми каже как да преодолея тази нужда?

qna_m
10-12-2013, 21:51
Разсейвай се с нещо-излизай по-често с приятели,намери си хоби,тренирай...Добра възможност е и да се запишеш на нещо-танци или някакъв друг спорт,може да срещнеш нови хора.Попитай приятелките ти да те запознаят с някое момче, но не го мисли толкова,да имаш връзка далеч не е само гушкане и хубави неща,а някой който ще прави описаните от теб неща не се открива лесно...но ти не го и търси,любовта идва когато най-малко я очакваш.Банално е но се убедих от личен опит.Чувствах се по същия начин като теб,излизах с момичетата, с надеждата да срещна някой и се разочаровах,когато "Той" все не идваше и в един момент просто се отказах да търся любовта,а точно тогава тя намери мен.Не се притеснявай всичко това е нормално за възрастта ти.:)

PainMonopoly
10-12-2013, 22:58
Не можеш да я преодолееш. Отдай ѝ се. Не спирай да търсиш, бъди по-социална и ще си намериш някого. Само не оставяй обаче да ти падне критерия и да се хвърлиш на първия, въпрос на самоуважение е да подбираш.

HollyGolightly
10-13-2013, 04:34
Само едно ще ти кажа, внимавай какво си пожелаваш 8-)

xantia
10-13-2013, 05:00
^:D:D

Soul_Kitchen
10-13-2013, 08:27
На тези години - чети повече книги :) после няма да намираш време и да искаш...

paradosou
10-13-2013, 08:41
Свястно хлапе изглеждаш. Pain е казал основното :).

Tonichkka
10-13-2013, 10:39
Чувствам се по същия начин от доста време.Имам желание да бъда с някой , понеже около мен всеки е с някой.. Чета книги,излизам навън,ходя на танци,журналист съм,уча доста,решавам по много задачи,общувам с много момчета,които са ми само и приятели и не искам нищо повече от тях.И все пак имам нужда да съм с някой,който да ме оценява,но възниква и въпроса дали не съм твърде малка,за да имам гадже. :)

heartlesandfreaky
10-13-2013, 10:45
И аз се чувствам така, само дето при мен има определен човек, с когото искам да бъда и другите, които се въртят наоколо не ми правят никакво впечатление.

pofff
10-13-2013, 14:49
Tи да видиш... :D Ами,чакай сега.От наблюденията ми момичетата на твоята възраст вече правят по-хубави св*рки от комшийката,а ти гадже искаш... Спокойно,все ще си намериш някой с който да си тровиш нервите. :P Късмет!

prince
10-13-2013, 23:14
На 14 какви гаджета, като още си играеш с куклите?

baby_baby
11-05-2013, 13:09
Излизай с приятели запознай се с нови хора никога не знаеш каде ще си намериш гадже :)

slimbo
11-07-2013, 11:58
аз пък искам кученце ........ ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ?!? , я се стегни , то не е само целувки и мисли , то си е и отговорност и не знам що всички сте се вманиачили , да не е станало мода и аз пак да съм изпуснала нещо , както не следя моди ....... Абе хора не е кой знае какво ... Пък и за всяко нещо си има ВРЕМЕ и МЯСТО и с търсене няма да е , ще вземеш да се метнеш на първия и той да ти направи гадно и да те мачка и да те зареже....... ВРЕМЕТО и МЯСТОТО ще дойдат , не търси гадже , търси любов , всеки може да ти е гадже , не всеки може да обичаш......

paradosou
11-07-2013, 12:15
^Естествено, че на 14 във връзките има предимно увлечение и целувки. Като сме били колкото нея повечето сме минали през някаква форма на подобни желания. Неадекватен ти е коментарът : ).

anonymous895156
11-07-2013, 12:57
На 14 какви гаджета, като още си играеш с куклите?

Странно консервативно мнение от такъв като теб.

juniorcho0
11-07-2013, 13:37
И аз искам гадже :) .... ама съм 10 години по голям ... и аз имам нужда ;)

naceluvana
11-07-2013, 16:08
Ще си намериш когато най-малко очакваш

ARTPOP
11-07-2013, 16:24
Интересно защо са ви гаджета...толкова ли ви се целува и прави секс, че сте готови да се хвърлите на първите срещнати? Ужас.
Имал съм само едно гадже до този момент и тя беше възможно най - голямата загуба на време в живота ми. Да имаш гадже е невероятно голяма отговорност. Трябва да се съобразявате с тях. Ако са някои, които обичат да контролират положението, ще си патите доста. Ако са някакви заспали също няма да е добре. Ако попаднете на такива с властни приятели няма да можете да се откачите от тях, дори и вече да не искате да сте с тях.
Сега ти предлагам, щом си на 14 да се стягаш над ученето и да станеш социална. Гаджетата сами ще дойдат при теб без да ги търсиш.

tori
11-07-2013, 16:26
Копай.

toad
11-07-2013, 19:19
Аз харесвам само грозни , иначе бих те взел .

BlackEyedPeas
11-07-2013, 19:27
Че това не само гаджето ще ти го даде, но й най-добрата приятелка, стига да е някоя наистина заслужаваща.

slimbo
11-07-2013, 20:06
^Естествено, че на 14 във връзките има предимно увлечение и целувки. Като сме били колкото нея повечето сме минали през някаква форма на подобни желания. Неадекватен ти е коментарът : ).

На каквато и възраст да си , връзката си е отговорност !!!