PDA

View Full Version : Fisherman



prince
10-12-2013, 23:16
Здравейте!!!

Искам да споделя, че майката на "Fisherman" е уникална. Пожелавам и все така да се чука с всеки който и падне и да ражда все такива шибани изроди като сина и. Между другото имаш много поздрави от нея, сега в момента е под бюрото и ми лапа снаряда, както и каза да ти предам да си лягаш, защото след 15 минути ще се прибере и ще те нашамари ако си още пред компютъра, тъп орг нещастен. Споделих и, че има толкова грозен син, че ако приличаше на хуя ми, веднага бих си го отрязaл. Също така обсъдихме варианта да ми покаже къде живееш, да дойда да завържа теб и баща ти на по един стол, а през това да чукам майка ти, баща ти да си дъни чекии на хубавия и арогантен секс на живо, който му предлагам да гледа, а ти просто да си мислиш, че сънуваш. След това ще напълня на майка ти устата с мои хора и ще я накарам любезно да ти се изплюе в лицето, както и да задели малко да ти го намаже на филия хляб, за да не умреш от глад, шибан катил такъв. Благодаря за вниманието. Ако някои хора имат негативно мнение за мен и темата ми, може да им кажа едниствено "ФАНЕТТИ МАЗАКУРА ДОЛНИ БАТАЛИ ГАДНИ!".

Лека вечер!
Поздрави,
Ебача на майката на Fisherman!

_ivi_
10-13-2013, 03:01
Аман от тъпи и комплексирани фейкове, тролове или както там ги наричате!

HollyGolightly
10-13-2013, 03:27
За вас лични съобщения няма ли? Как пък веднъж някой няма да се опита да "блесне" с нещо позитивно, а все в псувни и закани и обиди по адрес на майките. Трябва ли винаги целият форум да ви чете простотиите? Какво очакваш, че всичко ще си кажат "Ех, какви мъдри и оригинални неща мисли този" или може би си мислиш, че си интересен?
Всъшност не ми отговаряй, не ме интересува, все говориш как не би разкрил себе си, но истината е, че от далеч ти личи що за дребна и ограничена душичка си. По форумите всички сте много големи иначе.

_ivi_
10-13-2013, 04:13
Дори и човека за който е написана темата да е адски тъпия майна, то това, че ти пишеш такава тема значи само едно - падаш дори под неговото ниво.И се чудя защо вече модераторите не раздат някой бан, а трябва да четем само обиди и "уважение" на майките и т.н.?

Sh@d0w
10-13-2013, 05:06
Ок.