PDA

View Full Version : Важно е и ако е възможно без хейт ;д



mishka231
10-12-2013, 23:37
Да си призная малко ме е страх от първия път..болка, притеснения дали ще се справя добре и т.н. Другия ми въпрос е възможно ли е ако сперма попадне в началото и като съм девствена да забременея (ако само се е изпразнил там и да знам вече ''за Дева Мария ли се мислиш'' и един казва не може друг може и се обърках бая и сега питам сериозно! Има ли шанс да стане?) ако може няколко съвета, но имам и още един въпрос..тъй като гледам по темите за първия път съветът на всички е да е с презерватив...това убива ли удоволствието, намалява ли го или не се още разлика...съжалявам ако въпросът ми е неуместен и глупав, питам вас а не ''научните статий'' защото вие сте с опит и по-можете да ми кажете някой неща. Благодаря предварително за отзивите. :)

muhatacece
10-13-2013, 01:17
При първия път ще боли, малко или много. При някои не боли много, при други боли, а при 3ти изобщо не боли, също зависи и от мъжката част да е внимателна. Ако няма сперма в оная ти работа, няма да забременееш и задължително с презерватив. Чел съм, че малко взима от кефа .. Но не ми се доверявай, няям сефте :D

mishka231
10-13-2013, 08:42
При първия път ще боли, малко или много. При някои не боли много, при други боли, а при 3ти изобщо не боли, също зависи и от мъжката част да е внимателна. Ако няма сперма в оная ти работа, няма да забременееш и задължително с презерватив. Чел съм, че малко взима от кефа .. Но не ми се доверявай, няям сефте :D Мерси за съвета :)

baby_baby
10-14-2013, 12:25
Задължително с презерватив

prince
10-14-2013, 12:32
Задължително с презерватив

+

minimalist
10-14-2013, 12:34
Възможностите са насекъде около нас, и ни съпътстват през целия живот. Възможно е утре да се гътнеш, възможно е и да не. Възможно е сефтето да е неприятно, възможно е също така обаче и да е приятно. Възможно е да забременееш, но също така има някаква възможност и да не се случи.
Повечето възможности около нас са базирани на избори които правим в определени моменти. И колкото по-обмислени са изборите ни (в повечето случаи), толкова по-безпроблемен и лесен (поне теоретически) си правим живота.
Та така, мило дете :)

GiveMeLove
10-14-2013, 12:35
Възможностите са насекъде около нас, и ни съпътстват през целия живот. Възможно е утре да се гътнеш, възможно е и да не. Възможно е сефтето да е неприятно, възможно е също така обаче и да е приятно. Възможно е да забременееш, но също така има някаква възможност и да не се случи.
Повечето възможности около нас са базирани на избори който правим в определени моменти. И колкото по-обмислени са изборите ни (в повечето случаи), толкова по-безпроблемен и лесен (поне теоретически) си правим живота.
Та така, мило дете :)

Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало гъза! :D :D

mishka231
10-14-2013, 16:16
:D :D

thund3rstorm
10-14-2013, 18:04
Боли, но не особено, въобще няма да мислиш за болката в тоя момент. Направи го с презерватив и няма да забременееш. Няма от какво да те е страх :)

mishka231
10-14-2013, 19:09
Боли, но не особено, въобще няма да мислиш за болката в тоя момент. Направи го с презерватив и няма да забременееш. Няма от какво да те е страх :)

Благодаря ти много :)

tori
10-14-2013, 19:55
Поредната тема за първия път. Най-накрая ще взема да ви направя една обща тема белким се спрат тия глупости.
Болката при всеки е различна, презервативи, лубрикант по желание, много целувки и орална любов. Успокояваш се, не отиваш с мисълта, че ще те колят и бесят и толкова.

Баща Ти
10-14-2013, 19:59
Поредната тема за първия път. Най-накрая ще взема да ви направя една обща тема белким се спрат тия глупости.
Болката при всеки е различна, презервативи, лубрикант по желание, много целувки и орална любов. Успокояваш се, не отиваш с мисълта, че ще те колят и бесят и толкова.

Ще говориш за всичките ти първи пъти ли? :D

prince
10-14-2013, 19:59
Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало гъза! :D :D

Хахахаххаа

tori
10-15-2013, 11:13
Ще говориш за всичките ти първи пъти ли? :D
Уцели от първия път.

entrymusic
10-20-2013, 15:16
5 закона за първи път. ( Не се отнася за курви и плейбои )

1. Той да е нежен
2. Ти да си отпусната и спокойна
3. Презерватив
4. Бавно, романтично и да те предразположи... вие си знаете как, а не да те напъва като загорял кон.
5. Обичайте се.

gogo4o4o
10-20-2013, 16:48
Аз лично избягвам да правя секс с презерватив, неудобни са - бил съм с момиче на противозачатъчни и е по-кеф и за двамата, плюс това шансът да се забременее е по-малък и излиза по-евтино като го правим редовно. Успех.

entrymusic
10-21-2013, 15:36
Така и не прочетох за тези противозачатъчни повечко... в крайна сметка не вредят ли на здравето на жената нещо?
Все пак са химия кой каквото и да говорим. Кое му е по-сигурното от презервативите? Ами ако хапчето не подейства кво правим?

mishka231
10-22-2013, 19:06
5 закона за първи път. ( Не се отнася за курви и плейбои )

1. Той да е нежен
2. Ти да си отпусната и спокойна
3. Презерватив
4. Бавно, романтично и да те предразположи... вие си знаете как, а не да те напъва като загорял кон.
5. Обичайте се.
мисля че си много прав и благодаря :)