PDA

View Full Version : Прекалено ли съм малка? :)



Tonichkka
10-13-2013, 10:42
Здравейте!
На 14 години съм.В 8ми клас.Имам само един въпрос и той е дали съм малка,за да имам гадже.Всичките ми приятелки си имат гаджета .. аз не.Искам да бъда с някой и има момчета,които ме свалят, но не знам дали искам да съм с тях,защото не искам да съм 'вчерашна пикла вече с гадже'.Досега не съм била с никой.Според вас нормално ли е ? :)

heartlesandfreaky
10-13-2013, 10:49
Няма възраст за 'любовта' според мен, ама не се хвърляй на врата на първия срещнат.

Tonichkka
10-13-2013, 10:53
Ами не съм с такива намерения.И ако не е лично, ти на колко беше,когато имаше гадже за първи път? :)
Благодаря за мнението :)

heartlesandfreaky
10-13-2013, 10:56
Не е лично, ако не се лъжа 6ти клас бях, но то това не беше любов и съжалявам, че изобщо съм си губила времето. Ама.. бях мъничка, заблудена и си мислех, че всичко, което хвърчи се яде.

dimsito94
10-13-2013, 11:29
не се притеснявай...не е задължително да имаш гадже само защто другите имат...не е важно да си просто с някой,а да си с някой които си струва и имаш чувства към него...

Tonichkka
10-13-2013, 11:31
Малко нахална ставам,ама вече си харесах едно момче.Имаме малко различия,но се надявам да не е проблем.А мислих си дали бих изглеждала глупава и лесна ,ако аз направя първата крачка. :) Не се хвърлям на първия срещнат , както ме предупреди ти.. просто изглежда свястно момче и е две години по-голям от мен.Една приятелка,с която преди да излизали често,ми каза,че е било пекано момче.Та въпроса ми е дали да започна първа аз и как да го направя.. и все пак това не значи че веднага ще му се метна на врата :D преди това ще искам да го опозная и да събера мнения за него..Благодаря ти много!! :)

dimsito94
10-13-2013, 11:32
първо да те питам спомена различия какви са те и тогава ще говорим

Tonichkka
10-13-2013, 11:34
dimsito - Аз не искам да съм с някой само защото всички са с някой.Искам просто и аз да усетя тези чувства,за които говорят всички.Искам и аз да разбера какво да е да бъдеш с някой.Искам да усетя тръпката.Искам да ме цени , колкото и клиширано да звучи.Искам да си имаме доверие.Ако исках да тръгна с някой само за да не съм единствената без гадже,щях да тръгна с някое незначително за мен момче.. но аз не искам!Има момчета,които ме свалят и ми пишат във фейсбук и такива работи,но както казах не заради това искам да съм с някой!Благодаря ти за мнението! :)

Tonichkka
10-13-2013, 11:35
Ами то е само едно.Той е турчин, а аз съм българка..

dimsito94
10-13-2013, 11:42
да разбирам те...но не бързай защото няма смисъл ако човека с който се занимаваш не си струва наистина ....затова опознай човека първо .... иначе няма да усетиш мечтаните чувства а само болка...казвам го от личен опит!

dimsito94
10-13-2013, 11:43
а за това различие зависи от вас и от близките ви как гледат на това различие

Tonichkka
10-13-2013, 11:44
Благодаря ти много! :)

Tonichkka
10-13-2013, 11:45
а за това различие зависи от вас и от близките ви как гледат на това различие
Не мисля , че ще е кой знае колко голям проблем.Защото бившата му също беше българка, а за мен лично не е кой знае какво! :)

dimsito94
10-13-2013, 11:52
ами вашите какво мислят по този въпрос...разбери

heartlesandfreaky
10-13-2013, 11:56
Такива етнически различия не трябва изобщо да ти пречат. Няма значение, че е турчин, ако е добро и свястно момче.

Tonichkka
10-13-2013, 12:10
Ами не мисля още да казвам на родителите ми .. Иначе и аз мисля като heartlesandfreaky .. А дали може аз да направя първата крачка .. :)

muhatacece
10-13-2013, 12:33
Имах една приятелка. Тя ходеше с турчин, красавец някъв и си навлече проблеми :) Почна той да вика някви приятели цигани и да се закачат с приятелката ми, въпреки, че ходеха с него и накрая той скъса с нея по ТЕЛЕФОНА на смс :) Внимавай, щото и тя е на 14, а той беше на 17 :) Всеки си иска своето . Накратко няя е девствен тоя турчин, а може да се падне боклук, дето си иска своето от връзката ви .

Tonichkka
10-13-2013, 12:45
Той е на 16.. и в крайна сметка ние не ходим .. дори не си говорим нито се познаваме. :) Благодаря за съвета ти,но не мисля,че той е способен да ми направи нещо такова,понеже са много близки приятели с братовчед ми,с който се разбираме доста добре..Вече взех да се повтарям,но някой може ли да ми каже дали ще е глупаво аз да започна първа? :) Благодаря много! :)

muhatacece
10-13-2013, 12:51
Опознай го .. Всякви може да са джипситата

bilqnavod
10-13-2013, 12:57
ОЛЕЕ, НЕ БЪРЗАЙ! МНОГО СИ МАЛКА!

Особено с турчин - слагаш си таралеж, момиче! Трудно е да ти опиша на какъв можеш да попаднеш. Тяхното мислене не е като нашето. Просто НЕДЕЙ! Не се похабявай не си струва.

Гледай си училището и не се занимавай с глупости.

Знам, че не мога да те спра, но размисли...

Tonichkka
10-13-2013, 12:58
Това и мисля да направя,ако изобщо си проговорим.Нямам намерения да тръгвам с него веднага не съм много наивна! И не ме разбирай погрешно,не казвам,че приятелката ти е била.Може би пък се е влюбила и си е изпатила.Аз нямам намерения да бързам с въпросното момче.Изобщо даже не знам дали може да стане нещо с въпросното момче,защото дори не знам дали да започна първа..Имам чувството че ще изглеждам глупаво.Очаквам някой да ми отговори по този въпрос..Не знам какво да правя.Както казах досега не съм имала гадже и не знам дали е възможно аз да направя първата крачка..Някой да сподели мнение? Благодаря ви за съветите! :)

Tonichkka
10-13-2013, 13:01
ОЛЕЕ, НЕ БЪРЗАЙ! МНОГО СИ МАЛКА!

Особено с турчин - слагаш си таралеж, момиче! Трудно е да ти опиша на какъв можеш да попаднеш. Тяхното мислене не е като нашето. Просто НЕДЕЙ! Не се похабявай не си струва.

Гледай си училището и не се занимавай с глупости.

Знам, че не мога да те спра, но размисли...
Извинявай ако въпроса е личен,но ти на колко беше,когато имаше гадже за първи път? :) И не мисля,че е таралеж в гащите само защото е турчин.Лично аз нямам нищо против какъв е,стига да е свестен.А може ли да обясниш защо мислиш че е таралеж в гащите? Благодаря ти за мнението и ще съм радостна,ако споделиш отново! :)

muhatacece
10-13-2013, 13:06
Значи, като казваш турчин-циганин .. Това е истината. Прави разлика м/у турчин и циганин в България ... Твоя приятел е циганчо :D Само внимавай :) Но не е зле първото ти гадже да е българин ..

Tonichkka
10-13-2013, 13:25
ОУ..Тук може и да поспорим малко.Първо не ми е приятел.Както казах вече дори не си говорим!Правя разлика между турчин и циганин.. Това,че твоята приятелка е попаднала на неподходящо момче не означава,че всички са такива!Той е турчин,а не циганин.Дори във фейсбук е написал името си на български!Не мисля,че е много важно дали е циганин или турчин.Не съм нито националистка,нито расистка.Нямам нищо против турците или българите!Имам приятелки и приятели турци,които са доста стабилни.Разберете,че това дали си турчин,циганин или българин не е от най-голямо значение.Може и да не тръгна с него..шанса е малък,защото дори не зная дали се зарибява с някоя.Но това, че е турчин по никакъв начин няма да ми попречи! Може би наистина съм малка и трябва да почакам и най-вероятно момчето трябва да направи първата крачка.Това може би е моя грешка.Но твоята грешка е ,че делиш хората според етническия им произход! Няма значение дали е циганин,турчин,негър,бълга ин или американец!Не става въпрос конкретно за това момче.Говоря изобщо.Не трябва да делим хората по нищо!Дали е беден,богат,гей,лесбийка,би сексуален,ТУРЧИН,ЦИГАНИН,Б ЛГАРИН всичките сме хора!Всичките сме равни на този свят!Вярно е преди сме били под османско робство,но каква вина имат сегашните турци за това?
Отказах се.. наистина съм малка,пък и исках аз да започна първата крачка.Но това май е невъзможно.Нека спрем да делим хората,накрая всички сме под земята,на всички ни копаят една и съща дупка.Всички ни зариват с пръст!Всички сме хора!Всички обичат!Всички имат право на своя религия! Всеки има правото да изповядва своята!Няма значение какъв е !Важното е ,че е човек!Не е задължително всички да сме еднакви!

bilqnavod
10-13-2013, 13:31
Извинявай ако въпроса е личен,но ти на колко беше,когато имаше гадже за първи път? :) И не мисля,че е таралеж в гащите само защото е турчин.Лично аз нямам нищо против какъв е,стига да е свестен.А може ли да обясниш защо мислиш че е таралеж в гащите? Благодаря ти за мнението и ще съм радостна,ако споделиш отново! :)


Извинявай ако въпроса е личен,но ти на колко беше,когато имаше гадже за първи път? :) И не мисля,че е таралеж в гащите само защото е турчин.Лично аз нямам нищо против какъв е,стига да е свестен.А може ли да обясниш защо мислиш че е таралеж в гащите? Благодаря ти за мнението и ще съм радостна,ако споделиш отново! :)

:)
Не се притеснявай, въпроса е напълно естествен. Първата ми връзка беше на 18. Сега съм на 24. Като се върна назад разбрах, че е можело да изчакам още мъничко, поне да срещна по- добра партия. Не беше турчин, но имам достатъчно основания да смятам, че ако се бях омъжила за него, живота ми щеше да е пълна катастрофа.
Тръгнах с този човек, защото другите отдавна се бяха севтосали и поради същите причини като теб, смятах че съм пропуснала нещо до този момент. Като започнах връзката, нищо не осъзнавах, влюбих се, легнах с него и 3 години едва не минах през ада.
Разделих се с него и си подредих живота.



Относно за това, че е турчин чувала съм, че снимат приятелките си с камера докато правят секс и после го показват на приятелите си. Ужас просто.

Illusion772
10-13-2013, 13:32
ОУ..Тук може и да поспорим малко.Първо не ми е приятел.Както казах вече дори не си говорим!Правя разлика между турчин и циганин.. Това,че твоята приятелка е попаднала на неподходящо момче не означава,че всички са такива!Той е турчин,а не циганин.Дори във фейсбук е написал името си на български!Не мисля,че е много важно дали е циганин или турчин.Не съм нито националистка,нито расистка.Нямам нищо против турците или българите!Имам приятелки и приятели турци,които са доста стабилни.Разберете,че това дали си турчин,циганин или българин не е от най-голямо значение.Може и да не тръгна с него..шанса е малък,защото дори не зная дали се зарибява с някоя.Но това, че е турчин по никакъв начин няма да ми попречи! Може би наистина съм малка и трябва да почакам и най-вероятно момчето трябва да направи първата крачка.Това може би е моя грешка.Но твоята грешка е ,че делиш хората според етническия им произход! Няма значение дали е циганин,турчин,негър,бълга ин или американец!Не става въпрос конкретно за това момче.Говоря изобщо.Не трябва да делим хората по нищо!Дали е беден,богат,гей,лесбийка,би сексуален,ТУРЧИН,ЦИГАНИН,Б ЛГАРИН всичките сме хора!Всичките сме равни на този свят!Вярно е преди сме били под османско робство,но каква вина имат сегашните турци за това?
Отказах се.. наистина съм малка,пък и исках аз да започна първата крачка.Но това май е невъзможно.Нека спрем да делим хората,накрая всички сме под земята,на всички ни копаят една и съща дупка.Всички ни зариват с пръст!Всички сме хора!Всички обичат!Всички имат право на своя религия! Всеки има правото да изповядва своята!Няма значение какъв е !Важното е ,че е човек!Не е задължително всички да сме еднакви!

Тия неща не ги чувам за първи път и ако ти помагат да заспиваш вечер продължавай да си ги вярваш.
Но най-добрия съвет които някои може да ти даде е да изчакаш малко , или в най-лошия случай си избери някои от твоята релия и етнос .......

Anonys
10-13-2013, 13:34
Зависи от човека. Всеки е индивидуалност.

Но не рискувай. Има достатъчно момчета на този свят.
Мечтай, някой ден ще стане неусетно.

Не бързай и не се хвърляй на първия срещнат.
Уважението на първо място. След това се опитай да разбереш целите му и се запитай, дали е това, което искаш.
Пак ти казвам, не рискувай. В такава възраст си, че една раздяла може да ти се стори, като края на света.

Tonichkka
10-13-2013, 13:39
Аз съм на 14!Нямам намерения да правя секс с него!А и няма значение вече!Мисля,че беше глупаво да пусна тази тема!Правите сте ,че съм твърде малка.А и исках аз да направя първата крачка ,а няма как да стане!Всичките ми приятелки ходят с някой , но това не е от значение!Но ме изкарвате извън контрол като кажете нещо против турците! Има ги всякакви перверзни турци!Но има и такива българи! ;) Мога да ви дам съвсем известни такива случаи,които се разказват по новините!Този,за които си чула може би е бил ужасно невъзпитан,глупав и перверзен,но не е бил такъв само защото е турчин!Както казах има ги такива всякакви!В такива ситуации,когато започнете да делите хората според националностите им,започвам да се срамувам,че съм българка! Разберете,че и те са хора! Поставете се на тяхно място.Приятно ли ще ви е,ако някой говори против вас само защото сте българи?Нищо лично!Не се обиждай! :)Благодаря ти за мнението все пак! :)

Tonichkka
10-13-2013, 13:40
Зависи от човека. Всеки е индивидуалност.

Но не рискувай. Има достатъчно момчета на този свят.
Мечтай, някой ден ще стане неусетно.

Не бързай и не се хвърляй на първия срещнат.
Уважението на първо място. След това се опитай да разбереш целите му и се запитай, дали е това, което искаш.
Пак ти казвам, не рискувай. В такава възраст си, че една раздяла може да ти се стори, като края на света.

Благодаря за мнението много!Доста мъдро го каза! :)

Anonys
10-13-2013, 13:44
Благодаря за мнението много!Доста мъдро го каза! :)

А, и още нещо.. Не ги заговаряй ти и не прави първата крачка. Често момичетата се хвърлят с 2-та крака напред и очаквания и остават разочаровани. Момчетата сме достатъчно умни създания, за да си изберем момиче и следователно да ѝ покажем, че я харесваме. Вече от вас зависи, дали можете да разпределите нахалните глупаци и умните, знаещи какво искат момчета в две графи и да си изберете.

Tonichkka
10-13-2013, 13:47
Най-после някой да ми отговори на въпроса! Мерси много!Значи аз ще чакам някое момче да започне,няма да тръгвам първа!Благодаря ти! :)

prince
10-13-2013, 23:25
1-во НЕ Е ГЛУПАВО ДА ПИТАШ.
2-ро Глупаво е да събираш мнения от други хора. Важно е единствено твоето мнение. Влиаеш ли се от хорското мнение, ще бъдеш потъпквана.
3-то Според мен малка си за тези неща.
4-то Тъй като аз съм расист малко, не малко, а много. Бих ти предложил от все сърце да не се занимаваш с мангали. Чистите Турци сигурно са по-бели от нас. В България всеки 2ри циганин е турчин според тях. Не се занимавай. Но ти си имаш глава на раменете.
5-то Не гледай, че приятелките ти или съучиничките ти имат приятели и не взимай пример от тях, защото всички ще изминете дълъг път от момчета , докато стигнете до перфектното момче за вас. Ти си на 14 това може да стане на 20-21-25 години.

Съвета ми е : Забавлявай се, младоста е нещо, което трябва да се изживее със пълна пара. Младоста е най-желаното нещо от хората, които вече не могат да я имат.

heartlesandfreaky
10-14-2013, 19:46
1-во НЕ Е ГЛУПАВО ДА ПИТАШ.
2-ро Глупаво е да събираш мнения от други хора. Важно е единствено твоето мнение. Влиаеш ли се от хорското мнение, ще бъдеш потъпквана.
3-то Според мен малка си за тези неща.
4-то Тъй като аз съм расист малко, не малко, а много. Бих ти предложил от все сърце да не се занимаваш с мангали. Чистите Турци сигурно са по-бели от нас. В България всеки 2ри циганин е турчин според тях. Не се занимавай. Но ти си имаш глава на раменете.
5-то Не гледай, че приятелките ти или съучиничките ти имат приятели и не взимай пример от тях, защото всички ще изминете дълъг път от момчета , докато стигнете до перфектното момче за вас. Ти си на 14 това може да стане на 20-21-25 години.

Съвета ми е : Забавлявай се, младоста е нещо, което трябва да се изживее със пълна пара. Младоста е най-желаното нещо от хората, които вече не могат да я имат.

++
п.с. националността не е определяща в повечето случаи, не слагайте всички под общ знаменател. Има ги и добри турци и лоши турци. Смятам, че злобата към тях ни се насажда още от начален курс на обучението в училище. Тук идва и въпросът дали е истински турчин или си е просто циганин? :D Aз лично, въпреки че не съм расист и се старая да не деля хората, съм си страшно предубедена за циганите и не бих имала каквито и да било отношения с хора от този етнос. Sorry not sorry.

Баща Ти
10-14-2013, 19:48
Щом те сърби го начеши!

Tonichkka
10-15-2013, 15:10
++
п.с. националността не е определяща в повечето случаи, не слагайте всички под общ знаменател. Има ги и добри турци и лоши турци. Смятам, че злобата към тях ни се насажда още от начален курс на обучението в училище. Тук идва и въпросът дали е истински турчин или си е просто циганин? :D Aз лично, въпреки че не съм расист и се старая да не деля хората, съм си страшно предубедена за циганите и не бих имала каквито и да било отношения с хора от този етнос. Sorry not sorry.

Яба хора!!! Казвам ви турчин си е момчето.. ако не бях сигурна дали щях изобщо да питам? Ще кажете от къде си толкова сигурна...За това направо ви отговарям :D Както бях споменала вече, най-добрия му приятел е мой братовчед!Едва ли и той да не е разбрал, ако е циганин!Аз не харесвам циганите и специално в района,в който живея аз много лесно може да се различат циганите и турците!И относно съвета на prince аз съм все още малка,а не млада :/ :D .. И не мисля,че е глупаво да събирам мнения от хора,които вече са изживели тези преживявания!Аз така или иначе сама ще си реша,просто искам мнение,а не разрешение! И съм хипер мега много съгласна с heartlesandfreaky!Благодаря ви за мнението! :)

muhatacece
10-15-2013, 17:02
:)
Не се притеснявай, въпроса е напълно естествен. Първата ми връзка беше на 18. Сега съм на 24. Като се върна назад разбрах, че е можело да изчакам още мъничко, поне да срещна по- добра партия. Не беше турчин, но имам достатъчно основания да смятам, че ако се бях омъжила за него, живота ми щеше да е пълна катастрофа.
Тръгнах с този човек, защото другите отдавна се бяха севтосали и поради същите причини като теб, смятах че съм пропуснала нещо до този момент. Като започнах връзката, нищо не осъзнавах, влюбих се, легнах с него и 3 години едва не минах през ада.
Разделих се с него и си подредих живота.



Относно за това, че е турчин чувала съм, че снимат приятелките си с камера докато правят секс и после го показват на приятелите си. Ужас просто.



И не е нормално първото ти гадже да е на 18 :) ..

bilqnavod
10-17-2013, 13:26
хахахах, а на колко трябва да е?

Lilanda
10-17-2013, 13:45
:)
Не се притеснявай, въпроса е напълно естествен. Първата ми връзка беше на 18. Сега съм на 24. Като се върна назад разбрах, че е можело да изчакам още мъничко, поне да срещна по- добра партия. Не беше турчин, но имам достатъчно основания да смятам, че ако се бях омъжила за него, живота ми щеше да е пълна катастрофа.
Тръгнах с този човек, защото другите отдавна се бяха севтосали и поради същите причини като теб, смятах че съм пропуснала нещо до този момент. Като започнах връзката, нищо не осъзнавах, влюбих се, легнах с него и 3 години едва не минах през ада.
Разделих се с него и си подредих живота.



Относно за това, че е турчин чувала съм, че снимат приятелките си с камера докато правят секс и после го показват на приятелите си. Ужас просто.
Чакай сега..Ти ако смяташ, че тя ще се омъжи за първия, с който се сгаджоса...Много малко хора го правят.

И не знам вече за кой път питам-защо слагате всички под един знаменател като знаете, че изключения винаги има?

baby_baby
10-17-2013, 13:54
Не прави ти първата крачка ако те харесва той ще те потърси пръв не бързай само защото приятелките ти имат гадже и ти да си като тях

girlwithblueeyes
10-17-2013, 14:05
Що пьк да не прави пьрвата крачка?

MynameisKris
10-17-2013, 18:45
Ами, на мен първата жена ми беше когато бях на 6. Няма никакви проблеми, никога не си малка за любов!

CoNviCt
10-17-2013, 18:50
Не е лично, ако не се лъжа 6ти клас бях, но то това не беше любов и съжалявам, че изобщо съм си губила времето. Ама.. бях мъничка, заблудена и си мислех, че всичко, което хвърчи се яде.

Всичко, което хвърчи се яде, стига да знаеш накъде хвърчи.

zlatna lqstovica
10-18-2013, 11:34
Защо винаги гледате другите,а не себе си ?
Щом нямаш значи има време.Това,че нямаш приятел нищо не означава.Има време за всичко.Казвам ти от опит аз съм девети клас и имах гадже,и чесно казано това си беше убийство.Недей бързай само това ще ти кажа.Правилния човек ще дойде,защото като бързаш ще ти се падат все неподходящите.Има време за всичко.

muhatacece
10-18-2013, 16:48
Защо винаги гледате другите,а не себе си ?
Щом нямаш значи има време.Това,че нямаш приятел нищо не означава.Има време за всичко.Казвам ти от опит аз съм девети клас и имах гадже,и чесно казано това си беше убийство.Недей бързай само това ще ти кажа.Правилния човек ще дойде,защото като бързаш ще ти се падат все неподходящите.Има време за всичко.

А ако се бави, може да изпусне правилния :)