PDA

View Full Version : Все още го обичам..



sweetka_96
10-13-2013, 12:59
Все още съм влюбена в бившия си..Мислех си, че вече съм го забравила, но той от известно време си има приятелка и ми е ужасно гадно..След като скъсахме тръгнах с друго момче, за да го забравя, но не се получи и го скъсах, но това е друга тема..Опитвам се да не мисля за него и да се разсейвам по някакъв начин, но отново без успех..Побърквам се и с всеки ден ставам по отчаяна..Няма как да сме заедно, защото той изгуби доверието ми, а връзка без доверие е нищо! Още си мисля за нас и за връзката ни и за прекрасните ни моменти, а след това идват и лошите и избухвам в плач..Как да го преживея ?!

Anonys
10-13-2013, 13:39
Зависи. Има 2 варианта. Ако си готова на доста, за да му покажеш, че може да ти има доверие, можеш да изчакаш да скъсат и да му пишеш, след това да го накараш да излезете и да си наясно с чувствата си и това, какво искаш да има между вас, на какво си готова. Той ще се замисли. Не се отказвай. Може да те среже 1 път 2-ри път, семпло му кажи - няма да спра да се боря. Ще го оцени, ако е добро момче. Не поставяй егото си над чувствата.
Втория вариант е - излизай с приятелки, чети, забавлявай се, ако си красива и умна, все някое момче ще те заговори и ще стане нещо интересно. Все пак си на 17. Има достатъчно момчета.

Бях в твоята ситуация. Избрах 1-вия вариант. Заедно сме. Щастливи сме. Обичаме се. Не се отказах и имам резултат насреща.
Успех.

sweetka_96
10-13-2013, 13:53
Не си ме разбрал.. Не той не ми вярва, а аз на него..Лъгал ме е за много неща и сега не знам на какво да вярвам.. Всичко е много объркано и даже и той не може да ми го изясни..Момчето, с което се опитах да го забравя беше добро, умно и прекрасно..Но с него ми липсваше нещо и знаех, че той не е като бившия ми..Точно заради това не се получи между нас..Иначе се радвам, че вие сте се събрали :)

prince
10-13-2013, 23:26
Той си има друга. Не му се меси в живота. Продължи напред.

LadyDi
10-14-2013, 08:12
Значи ти не можеш да решиш с него или без него, така ли?
Хем не му вярваш и смяташ, че връзката ви е обречена, хем той не може да бъде с друга, защото ти не си го преживяла...
Време е да пораснеш.

Anonys
10-14-2013, 08:31
В този случай - и аз имах друга. И аз се пробвах да я забравя. Но не се получи. Не съм сгафил за нещо голямо, а за това че просто си намирах оправдания и бях несериозен. Вече не съм. Относно това, как да го забравиш.. С друго момче. Но ако бившия ти се промени и го изпревари това друго момче в живота ти, ще бъдеш донякъде щастлива. Но и рискуваш, защото не знаеш, дали ще се получи старата история.
Изчакай. Колкото и да ти е мъчно и да те боли.

dimsito94
10-14-2013, 08:33
откажи се от него няма смисъл....каквото е правил пак ще го направи и ще те нарани....минала съм през това!

sweetka_96
10-14-2013, 12:16
Благодаря Ви за съветите!

baby_baby
11-05-2013, 13:14
Продължавай напред