PDA

View Full Version : Той ме заглежда .



love_more
10-13-2013, 13:12
Здравейте , искам да ви попитам за нещо, което е важно за мен. Има едно момче, което харесвам, но не го познавам не знам дори как се казва. Работи в един магазин. Аз минавам от там, и той ме гледа, няколко пъти погледите ни се засичат, защото аз малко или много го харесах и понякога не мога да се сдържа!

Дали той ме харесва , или защо ме гледа?

muhatacece
10-13-2013, 13:16
Първо, няма как да си на 16 с такова мислене, нищо лично, ама накратко си така- ТОЙ МЕ ГЛЕДА, ОООО КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА? :D:D
Успокой се, верно че се вълнуваш, ма чак да го пишеш в форум ... Нормално е момчета да те заглеждат, не означава, че те харесват, а че си им направила впечатление с красота или нещо друго :)

Anonys
10-13-2013, 13:29
Всъщност.. Зависи. Първо - може да си има приятелка. Второ - може да те е харесал. Трето - може да иска да влезеш в магазина и да си купиш нещо например. Четвърто - може да ти харесва задника. Пето - може да е най-сериозното момче на света, което иска да бъдеш негова. Шесто - може да иска да те чука. Имаш шансове :)

prince
10-13-2013, 23:27
Всъщност.. Зависи. Първо - може да си има приятелка. Второ - може да те е харесал. Трето - може да иска да влезеш в магазина и да си купиш нещо например. Четвърто - може да ти харесва задника. Пето - може да е най-сериозното момче на света, което иска да бъдеш негова. Шесто - може да иска да те чука. Имаш шансове :)

Уважих.

Съвета ми е , просто се запознай с него и разбери.

baby_baby
11-05-2013, 13:12
Запознай се с него нищо не губиш

ForsakenFreak
11-05-2013, 23:50
Ооох... ми то и аз си засичам погледите с разни бабки.

funkey
11-06-2013, 06:04
Всъщност.. Зависи. Първо - може да си има приятелка. Второ - може да те е харесал. Трето - може да иска да влезеш в магазина и да си купиш нещо например. Четвърто - може да ти харесва задника. Пето - може да е най-сериозното момче на света, което иска да бъдеш негова. Шесто - може да иска да те чука. Имаш шансове :) Седмо-може да гледа да не открадне нещо,човека си гледа магазина :D

prince
11-06-2013, 09:25
Ооох... ми то и аз си засичам погледите с разни бабки.

ХАХАХАХАХХАХАХАХАА

anpencheva
11-06-2013, 19:33
хаха ... доста странно ... ем то и аз като съм в някой магазин и мен продавача ме гледа ма не съм се замисляла, че наистина може да ме е харесал -.- щом мислиш, че има нещо ходи заговори го .. или влезни му във въпросния магазин и го поопитай за нещо да завържете някакъв разговор пък ако те харесва то ще се види

GiveMeLove
11-06-2013, 19:34
Може да имаш цирей на челото, затова... От пубертета е, не се притеснявай.

tHe_COolEst_GIrl
11-10-2013, 13:07
Мисля, че няма да те изяде, ако го заговориш ;)

hey.mistery
11-10-2013, 15:58
Следващия път като минеш от там и ви се засекат отново погледите му се усмихни. :)