PDA

View Full Version : Как да накарам едно момче да ме хареса отново ?



sasha.markina
10-13-2013, 13:17
Моля ви помогнете ми .. през август се събрах с една компания която много си харесвам в нея има едно момче в което съм влюбена и искам да ми помогнете да го спечеля отново.
Още първия път като излязохме аз се влюбих в него както и той в мен .. продължихме да излизаме пишехме си целувахме се прегръщахме се и една вечер една от най-добрите ми приятелки реши да провали всичко като му наговори един куп лъжи за мен .. от тогава се дистанцира .. не мисля че е повярвал на приятелката ми защото не е чак толкова глупав !
Моля ви дайте ми съвет наистина много съм влюбена в момчето и искам да си го върна :((
Съжалявам за правописните грешки и изпуснатите препинателни знаци но съм от телефона !!!

muhatacece
10-13-2013, 13:21
Начиии, приятелко .. И аз бях кат тебе миналата година .. Бях "влюбен" в едно момиче от класа, когато я гледах с друго момче УЖАСНО много ревнувах, почвах да тръшкам разни неща и т.н, но тя не показваше интерес .. Мина една седмица, две, а аз я бях забравил .. Тя почна да ми се подмазва, защото явно и е липсвало вниманието ми, а аз я режа :) Това е. Вярвам, че не си на повече от 14 :0 А ако твоя приятел е повярвам на думите на приятелката ти, значи не е за теб и не те заслужава, ако не ти вярва :) Ако след моя пост, пак си на същото мнение, значи си жалка .. Без лоши чувства :D

prince
10-13-2013, 23:29
Виж, като цяло ще има много хора в живота ти, които ще говорят злини по твой адрес, както ще има и хора, които ще говорят само добри неща за теб. Ако някоя тъпа кобра е объркала нещата, познавате се с въпросния човек излез и му обясни, че не ти си лошата, а тя. Елементарно е, защо трябва пак да му се харесваш, като можете просто да говорите.

baby_baby
11-05-2013, 13:13
Няма как на сила да накараш някои да те хареса пак

Ambiguous
11-06-2013, 08:39
Пробвай да правиш секс с най-добрите му приятели, като види, че си вървежна ще се издигнеш в очите му и ще те иска отново.

prince
11-06-2013, 09:27
Пробвай да правиш секс с най-добрите му приятели, като види, че си вървежна ще се издигнеш в очите му и ще те иска отново.

ХАХАХАХА

slimbo
11-07-2013, 12:02
една от най-добрите ми приятелки реши да провали всичко като му наговори един куп лъжи за мен


От кога НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ постъпват така , ама аз наистина трябва да следя повече модите ....... Знаете ли к'во отивам да клеветя приятелите си , ще пиша довечера ...................... Че хората ще ти правят гадно ще ти правят , свиквай , все някой ще ти гледа сеира , ама кажи ми защо пишеш във форума , това изречение , мислиш ли че такъв човек може да ти се пише приятел , пък още повече НАЙ-ДОБЪР , ей хора , тази дума не се отнася за всеки , внимавайте как я ползвате ......

AnzaRe
11-08-2013, 14:15
Интересно

sneering
11-08-2013, 14:27
Обесняваш му директно,че твоята 'приятелка' е имала за цел да ви раздели,питаш го дали й вярва и дали ще продължавате заедно защото имаш чувства и готово.
Всичко се състои в 4-5 изречения,не знам защо изпадаш в такива мисловни колапси.