PDA

View Full Version : Не съм сигурна дали е същото?



Liona
10-13-2013, 18:20
Здавейте!! С Най добрата ми приятелка вече учим в различни училища и от 9 години сме си най добри приятелки но сега като вече не сме в един клас е по различно, тя много ми липсва и не можем да се виждаме всеки ден аз наистина държа на нея и тя също ми го казва но понякога ме кара да се чувствам несигурна относно това , споделяме си всичко но се очуждихме, вече не е както преди и това време много ми липсва. Понякога си мисля че е невъзможно вече да сме толкова добри приятелки но нещо ме кара да си мисля че пак сме си и си мисля, че тези 9 години които са изпълнени с най незабравимите моменти в живота ми не могат да са се забравят. Аз ,тя и сестра ми сме си били винаги заедно но сега при нея се появи и нова приятелка аз не мисля че я ревнувам но понякога се дразня защото и обръща повече внимание знам че не може да е приятелка само с мен, но се чуствам пренебрегната понякога ...... Та може би проблемът ми не е кой знае къкъв но за мен е важно да знам дали тя ме има за близка и май си отговорух на въпроса пишейки това.... :Д много ми помогна ..... важно беше все пак да го споделя

HollyGolightly
10-13-2013, 22:13
Така е в живота, хората се променят, както и обстоятелствата. Ако и двете имате желание, ще си останете приятелки, вярно, че ще е доста трудно, но това е само началото. Още много хора ще минат през живота ти, но не всички ще станат част от него.

prince
10-13-2013, 22:29
Самия живот е устроен така, рано или късно всеки си продължава по своя път в живота, спомените си остават спомени, приятелството лека по лека избледнява.

baby_baby
11-05-2013, 13:01
Това са си нормални неща рано или късно всичко се променя