PDA

View Full Version : Как печелите момчетата които харесвате?



Liona
10-13-2013, 18:22
Ква ви е стратегията за момчетата? Когато харесвате някого кво правите за да го впечатлите?

greyli
10-13-2013, 18:24
Не ги печелиш.Или те харесват или не.Не е нужно да се слагаш излишно,за да те хареса някой.

muhatacece
10-13-2013, 18:32
Ще кажа само едно !
ДУПЕ !

maldini
10-13-2013, 18:33
Ще кажа само едно !
ДУПЕ !

И яки цици :Д

Liona
10-13-2013, 19:06
Чак тей ли :ДД

dimsito94
10-13-2013, 19:31
бъди себе си,усмихната,естествена и мила

prince
10-13-2013, 22:58
Аз съм момче и мога просто да ти дам съвет.

1-во Бъди себе си, поне знаеш, че момчето ако те хареса ще е заради самата теб.
2-ро Усмихвай се повече.
3-то Погледите право в очите, това е много хубаво нещо. Но естествено говорим за мили, влюбени и показващи интерес към дадения човек погледи, а не погледи от типа "ВАМПИР или Днес ще умреш".
4-то Аз лично повече забелязвам естествената красота на момичетата без много грим. Не ме кефят момичета с 3 гига байта грим по лицето, еднообразни са ми и не ги забелязвам. Тъй че, според мен грима го забрави, недей си хвърляй по една кофа грим на лицето.
5-то Държанието ти трябва да е добродушно, мило и леко загадъчно, а не като някой разкрепостена мърша или някакъв лигав мелез.

Съвет : Не е нужно да се правиш като клоунка пред момчето, което харесваш - само и само да те забележе.

Поп Райчо
10-15-2013, 12:34
Аз лично момчетата ги печеля със свирки. ;)

Misheto_iw
10-15-2013, 12:50
Аз съм момче и мога просто да ти дам съвет.

1-во Бъди себе си, поне знаеш, че момчето ако те хареса ще е заради самата теб.
2-ро Усмихвай се повече.
3-то Погледите право в очите, това е много хубаво нещо. Но естествено говорим за мили, влюбени и показващи интерес към дадения човек погледи, а не погледи от типа "ВАМПИР или Днес ще умреш".
4-то Аз лично повече забелязвам естествената красота на момичетата без много грим. Не ме кефят момичета с 3 гига байта грим по лицето, еднообразни са ми и не ги забелязвам. Тъй че, според мен грима го забрави, недей си хвърляй по една кофа грим на лицето.
5-то Държанието ти трябва да е добродушно, мило и леко загадъчно, а не като някой разкрепостена мърша или някакъв лигав мелез.

Съвет : Не е нужно да се правиш като клоунка пред момчето, което харесваш - само и само да те забележе.


Едно добро изказване!!

baby_baby
10-17-2013, 13:36
Аз съм момче и мога просто да ти дам съвет.

1-во Бъди себе си, поне знаеш, че момчето ако те хареса ще е заради самата теб.
2-ро Усмихвай се повече.
3-то Погледите право в очите, това е много хубаво нещо. Но естествено говорим за мили, влюбени и показващи интерес към дадения човек погледи, а не погледи от типа "ВАМПИР или Днес ще умреш".
4-то Аз лично повече забелязвам естествената красота на момичетата без много грим. Не ме кефят момичета с 3 гига байта грим по лицето, еднообразни са ми и не ги забелязвам. Тъй че, според мен грима го забрави, недей си хвърляй по една кофа грим на лицето.
5-то Държанието ти трябва да е добродушно, мило и леко загадъчно, а не като някой разкрепостена мърша или някакъв лигав мелез.

Съвет : Не е нужно да се правиш като клоунка пред момчето, което харесваш - само и само да те забележе.

Евала !

mMemories
10-17-2013, 17:47
Приеми себе си като един влак, а маршрута като любовта :3 Ако дадения човек е за твоята дестинация (тоест те харесва) то той ще се качи на теб тоест на влака ти тоест да ( ще те хареса ще те заговори , абе ще стане работата), ако обаче е за друга дестинация ще се качи на друг влак в друга посока и ти не можеш да промениш това пък каквито ще номера да правиш ;д

tori
10-17-2013, 18:32
Печеля ги на покер. Пф, много сте забили тука. Как може да ги впечатлявате пък вие, ужас!

NeutralMilkHotel
10-17-2013, 22:58
Ами, живея си живота, както ми харесва, работя върху себе си, качествата си и се старая с всеки ден да ставам по-добър човек. Това го правя за себе си, така че реално няма връзка, но...Всеки харесва качествени хора, а така и привличам сходни на мен, защото съм отпусната и естествена, задоволена от себе си.
Грижа се за външният си вид (по мой вкус, не по наложени от обществото/медиите критетии), обръщам внимание на езика на тялото си и флиртувам. Говоря на теми, които действително са ми интересни и по които мога да изкажа адекватно мнение, иначе ще си проличи, че съм незаинтересована, и некомпетентна. Шегувам се понякога, защото чувството за хумор е важно за мен.
Провокирам човека срещу мен, не се разкривам докрай и поставям граници помежду ни, за да има мотивация да ме опознае още по-добре. Дразня го 'що се отнася до физически контакт - показвам му, че имам интерес, но и че не е единствено сексуален.
Отнасям се, както бих се отнасяла със стар приятел, но и не оставям да ми се качи на главата...
Показвам, че имам самоуважение, приоритети и критерии... Например не позволявам да говори на неприятни за мен теми, да се опитва да ме спъне, когато се отнася за семейството ми/принципите ми/напредъка ми или да си позволява да подхожда към мен по просташки начин.
Пускам го по-близо до себе си всеки път, когато ми се докаже и правя крачка назад, и твърдо (но не драматично) му показвам, когато нещо в поведението му/отношението му ми е неприятно.
Замисли се какво е най-доброто, което можеш да си и се старай да бъдеш това. Замисли се и кои положителни черти се уважават, и търсят, и ги развивай (напр.: трудолюбие, съпричастност, интелигенстност, целеустременост, да си достойна за доверие, приветлива, с добър морал, вярна на себе си и др.) Замисли се и за отрицателните, които имаш и се старай да ги изкорениш.

muhatacece
10-18-2013, 16:51
Отново съвет. Гол покер ! И бъди слабата. Ние мъжете мразим да губим от жени :)

maldini
10-19-2013, 03:22
Печеля ги на покер. Пф, много сте забили тука. Как може да ги впечатлявате пък вие, ужас!
То затва теб никой не те поглежда или гадже ти е някой пъпчасал мазен метъл хаха