PDA

View Full Version : Кой би..



wtfwtfwtf
10-13-2013, 18:48
Кой би заебал всичко за да замине някъде другаде още утре ?

tori
10-13-2013, 18:59
Аз.

Lilanda
10-13-2013, 19:00
Me too. 8-)

wtfwtfwtf
10-13-2013, 19:05
ми аре други ден към Аляска :Д

Mary_Jane_69
10-13-2013, 19:11
Мхм, всеки ще ти каже "аз" ама колко от тях биха го направили наистина.
Спестете си, 90% никой.

Ivaaaaa
10-13-2013, 19:32
твърде много ми пука, за да зарежа всичко

tori
10-13-2013, 19:38
Точно щото твърде много ми пука искам да зарежа всичко. Отделно дето искам да обиколя света и бих направила всичко само и само да се кача на самолета с няколко чувалченца пари и подходящи дрехи за навсякъде. Разбирайте скиорски костюми.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 19:40
Точно щото твърде много ми пука искам да зарежа всичко. Отделно дето искам да обиколя света и бих направила всичко само и само да се кача на самолета с няколко чувалченца пари и подходящи дрехи за навсякъде. Разбирайте скиорски костюми.


Ами аз наистина бих направил същото.. остава въпроса откъде да вземем чувалченцата с пари :Д

an7raks
10-13-2013, 19:43
Мхм, всеки ще ти каже "аз" ама колко от тях биха го направили наистина.
Спестете си, 90% никой.
И що да не го направя? Годинка-две далеч от всичко и всички ще ми се отразят добре.

tori
10-13-2013, 19:45
Да, и при мен е такъв проблема. Обаче има нещо друго - уча за екскурзовод и ако имам късмет и добро предложение/я може би ще изпълня част от мечтата си да пътувам.

tori
10-13-2013, 19:48
И що да не го направя? Годинка-две далеч от всичко и всички ще ми се отразят добре.
Хващаме се четиримата, мятаме се на самолета и си обикаляме.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 19:49
Хващаме се четиримата, мятаме се на самолета и си обикаляме.


Добра идея .. да се договорим с някоя авиокомпания да им правим реклама и да се возим без пари :Д

tori
10-13-2013, 19:53
Може, защо не. :д

wtfwtfwtf
10-13-2013, 19:56
от опит глава не боли : )

tori
10-13-2013, 19:57
Да, така е. Кое е мястото, на което ви се ходи най-много?

Mary_Jane_69
10-13-2013, 19:57
И що да не го направя? Годинка-две далеч от всичко и всички ще ми се отразят добре.

От началото на темата го интерпретирах - за цял живот, което си е нещо много огромно, а за тея годинки-две, знаеш ли какви последствия ще оставиш и какви промени ще настъпят, ако го направиш без да осведомиш никого. Хора, мислете, главите ви са затова.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:01
От началото на темата го интерпретирах - за цял живот, което си е нещо много огромно, а за тея годинки-две, знаеш ли какви последствия ще оставиш и какви промени ще настъпят, ако го направиш без да осведомиш никого. Хора, мислете, главите ви са затова.

ХА кви последствия ще има ( дори и за цял живот да се махне ) ? края на света ли ще дойде ? никой не е длъжен да седи на 1 място цял живот , камо ли да повтаря системата учи-бачкай-умри

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:03
Да, така е. Кое е мястото, на което ви се ходи най-много?

Нова Зеландия, Австралия ти ?

tori
10-13-2013, 20:04
Защо да има последствия? Никой не ме е вързал, имала съм пари, възможност. Недоволните могат да си гледат работата.
Ех, мечти, мечти.

tori
10-13-2013, 20:07
Нова Зеландия, Австралия ти ?
Япония, Южна Корея, Китай, Норвегия, Германия, Русия, и двете хАмерики, Финландия, Франция, Италия, Белгия... Абе навсякъде.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:08
Япония, Южна Корея, Китай, Норвегия, Германия, Русия, и двете хАмерики, Финландия, Франция, Италия, Белгия... Абе навсякъде.


Аха на мене европа некак си ми е шит , и бих отишъл колко може по далече :Д

tori
10-13-2013, 20:19
Що да е шит? Всяко място по света носи една такава приказна прекрасност, че може да ти се завие свят. Освен това и България бих обиколила.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:25
ами както ти казах искам колкото може по далеч ;Д

an7raks
10-13-2013, 20:28
От началото на темата го интерпретирах - за цял живот, което си е нещо много огромно, а за тея годинки-две, знаеш ли какви последствия ще оставиш и какви промени ще настъпят, ако го направиш без да осведомиш никого. Хора, мислете, главите ви са затова.
Не съм казал, че няма да осведомя никого. И какви последствия ще има? Ще разруша пространствено-времевия континуум ли? :lol:

an7raks
10-13-2013, 20:29
Кое е мястото, на което ви се ходи най-много?

Марс, ама май ще трябва да се задоволя и с немските аутобани...

Fisherman
10-13-2013, 20:29
Може би с типотия вече да си го разрушил

Fisherman
10-13-2013, 20:30
Марс, ама май ще трябва да се задоволя и с немските аутобани...

ау гледай да не намериш златен еврейски зъб на улицата

an7raks
10-13-2013, 20:30
Ти да вземеш да изчезнеш ли, к'во?!

tori
10-13-2013, 20:32
Момчета бе, стига се дъвкахте.

Fisherman
10-13-2013, 20:33
Ти да вземеш да изчезнеш ли, к'во?!

ЛЕКО ДОЙЧЛАНД
http://31.media.tumblr.com/6bb7023f31f3be08e8c1c34b831b44ce/tumblr_mnae80sIIt1rmvt0do1_500.gif

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:33
ХА кви последствия ще има ( дори и за цял живот да се махне ) ? края на света ли ще дойде ? никой не е длъжен да седи на 1 място цял живот , камо ли да повтаря системата учи-бачкай-умри

Каква тъпотия ми сътвори в два реда, ти от какво си се родил, какво те е хранило и поддържало за годините, които си изживял досега. Среда нямал ли си сред която да живееш? Не би ли се сбогувал с нея?

Fisherman
10-13-2013, 20:33
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH

an7raks
10-13-2013, 20:34
ЛЕКО ДОЙЧЛАНД
http://31.media.tumblr.com/6bb7023f31f3be08e8c1c34b831b44ce/tumblr_mnae80sIIt1rmvt0do1_500.gif

Пак ли ти свършиха батериите на вибратора, че толкова се надъхваш?

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:35
Искам да ви кажа, че сте изключително тъпи, и сте ментал инвалиди от всеки ъгъл на иначе, богатия на такива ви мозък.

Fisherman
10-13-2013, 20:36
Искам да ви кажа, че сте изключително тъпи, и сте ментал инвалиди от всеки ъгъл на иначе, богатия на такива ви мозък.

ожени се за мен :(

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:36
Каква тъпотия ми сътвори в два реда, ти от какво си се родил, какво те е хранило и поддържало за годините, които си изживял досега. Среда нямал ли си сред която да живееш? Не би ли се сбогувал с нея?

Ти някъде прочете ли ''без никой да знае'' ?

an7raks
10-13-2013, 20:37
Искам да ви кажа, че сте изключително тъпи, и сте ментал инвалиди от всеки ъгъл на иначе, богатия на такива ви мозък.

И пак не ми каза какви последици ще има, ако кажа на близките си къде съм? Не говоря за цял живот, щото няма да издържа.

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:37
И впрочем, за да не ме изкарате болна патриотка, и аз искам да ида в Америка, например, да се установя там и толкова, но по тва, което сте изказали като мнение още в началото, заключението ми е че тази глава, ако ще да обиколи всяко кътче на планетата, и отвъд нея, ако не ползва функциите си по предназначение, няма смисъл.

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:37
ожени се за мен :(

не вярвам в брака

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:38
мери пери или кати пери дрееми, ти си инвалида и ограничения човек в случея, искаш ли да предположим как ще се стече така или иначе живота който имаш намерение да изживееш ? ще учиш>ще бачкаш>ще мизерестваш и ще умреш спестих ти годеж сватби и такива неща.. ето това ще ти се случи до края на живота ако с тая налгаса приемаш пътешествията или едвали не трябва да умреш у селото в което си живяла ..

Fisherman
10-13-2013, 20:39
не вярвам в брака

в привилегиите вярваш ли

tori
10-13-2013, 20:40
Каква тъпотия ми сътвори в два реда, ти от какво си се родил, какво те е хранило и поддържало за годините, които си изживял досега. Среда нямал ли си сред която да живееш? Не би ли се сбогувал с нея?
Къде пише, че няма да се сбогува? Или пък, че няма да се върне? Естествено е да се напие с приятели преди заминаването, да хапне от гозбите на баба и да праща снимки във фейсбук на мама и тате. Зарязването не винаги значи да изчезнеш за цифра време и да се въреш без да си се сбогувал и да контактуваш със своите хора. Зарязваш проблемите, не хората.

Fisherman
10-13-2013, 20:40
мери пери или кати пери дрееми, ти си инвалида и ограничения човек в случея, искаш ли да предположим как ще се стече така или иначе живота който имаш намерение да изживееш ? ще учиш>ще бачкаш>ще мизерестваш и ще умреш спестих ти годеж сватби и такива неща.. ето това ще ти се случи до края на живота ако с тая налгаса приемаш пътешествията или едвали не трябва да умреш у селото от което си живяла ..

виж мизерник ,тва че си видел реклама по дойче веле не значи ,че на запад е по добре,ходете бесете се по чужбина,без вас е по-добре

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:40
И още нещо, важно е да знаете и какво казвате, умишлено ви насочих как едното "недоизказване" води до последствие - начинът по който се изразихте и възможностите, по които можеше да бъде разбран, а и най-важното - най-главната разбираема точка.

100
62
100
92

Вие избирате.

ranieri
10-13-2013, 20:42
Вчера се запознах с един австралиец , който от 2 години и половина обикаля света ,няколко часа повисяхме заедно та беше обиколил почти навсякъде без някой част на Азия и Африка ,та тоя беше на 25 години и каза, че за 2 години докато работи някакви прости работи в Австралия е спестил парите за обиколката .Мда хората от белите държави с не много работа спестяват пари за обиколка на света ,не е лошо..

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:43
виж мизерник ,тва че си видел реклама по дойче веле не значи ,че на запад е по добре,ходете бесете се по чужбина,без вас е по-добре

мизерник е майкати паляк

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:43
.

Тъп ли си....
Първо, ученето не ми е в сила, това не означава че ще остана или повече - ще стана, инвалид по разум, след това - работата ми не желая да бъде на бюро, после-що трябва да мизерствам, това нов вид пророкуване ли е? Кофти, гадно ми е.
Сватби, годежи, не благодаря.
Пътешествие-защо не.
Както споменах вече, в по горен пост - и аз искам едно и друго, ама и вие се научете да разсъждавате правилно, за да използвате всяка една отдадена възможност докрай.

Fisherman
10-13-2013, 20:44
мизерник е майкати паляк

мизерник е майкати паляк

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:45
Вчера се запознах с един австралиец , който от 2 години и половина обикаля света ,няколко часа повисяхме заедно та беше обиколил почти навсякъде без някой част на Азия и Африка ,та тоя беше на 25 години и каза, че за 2 години докато работи някакви прости работи в Австралия е спестил парите за обиколката .Мда хората от белите държави с не много работа спестяват пари за обиколка на света ,не е лошо..

Сивотата на ежедневието крещи за абстракция по-силно от гладно бебе, ключът е умението да съчетаваш неутралните цветове с ярките.

an7raks
10-13-2013, 20:45
И впрочем, за да не ме изкарате болна патриотка, и аз искам да ида в Америка, например, да се установя там и толкова, но по тва, което сте изказали като мнение още в началото, заключението ми е че тази глава, ако ще да обиколи всяко кътче на планетата, и отвъд нея, ако не ползва функциите си по предназначение, няма смисъл.

Аз ли не схванах въпроса или ти? Тук се питаше дали би отишла някъде за известно време. Не да ходиш да се установяваш, да работиш и т.н.

Не бих се навил да работя и живея за постоянно в чужбина. Достатъчно съм кадърен, за да постигна целите си и тук. ;)

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:46
И още нещо, важно е да знаете и какво казвате, умишлено ви насочих как едното "недоизказване" води до последствие - начинът по който се изразихте и възможностите, по които можеше да бъде разбран, а и най-важното - най-главната разбираема точка.

100
62
100
92

Вие избирате.


абе овцо кво си посочила ? посочи как ще си умреш проста като преслава и другите овци .. звездите ви в бг

tori
10-13-2013, 20:46
виж мизерник ,тва че си видел реклама по дойче веле не значи ,че на запад е по добре,ходете бесете се по чужбина,без вас е по-добре
Кой е казал, че е по-добре? Да пътуваш означава да откриваш света, да виждаш неща, които ги няма в държавата, в която си роден. Ти отиваш да живееш там, отиваш да сси вееш гъза по музеи, водопади и върхове. Не искам да повярвам, че мислите по този начин.

Едит: Под това "отиваш да живееш" имам предвид, че отиваш да се нагледаш. Не да бацаш и да годенясваш.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:47
РАНИЕРИ

бате не отговаряй на тая или на отрепката риба.. тея са за психото жалко че държавата е мизерна и нема пари да ги храни и ги пуска на свобода .. шит хепънс

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:48
Аз ли не схванах въпроса или ти? Тук се питаше дали би отишла някъде за известно време. Не да ходиш да се установяваш, да работиш и т.н.

Не бих се навил да работя и живея за постоянно в чужбина. Достатъчно съм кадърен, за да постигна целите си и тук. ;)

Ка-зах.
Научете се да се изразявате (по-точно към баш първите в глупавата тема).
И ви го опростих по най-лесно разбираемия начин - как ако не умеете да изразите правилно мисъл, можете да бъдете разбрани по много начини.
Не вярвам да е толкова сложно.
-10 точки.

an7raks
10-13-2013, 20:48
жалко че държавата е мизерна

Вече си спечели една майна и от мен!

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:50
Пича с колелото на ав.
Забавно ми е да ти чета пенсионерските тъпотии, още повече като се обръщаш с мен на "овцо", жалко само че нямам намерение да се запътя към чалга индустрията, и още по-жалкото е че "простия", както казваш, в случая е тоя с цветущите обръщения към ЖЕНА.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:50
Вече си спечели една майна и от мен!

хахах е не е ли така ? или искаш сирийските бежанци да те шибат :Д смешник

maldini
10-13-2013, 20:50
абе не ви ли писна да се карате във всяка тема бе :D

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:51
Пича с колелото на ав.
Забавно ми е да ти чета пенсионерските тъпотии, още повече като се обръщаш с мен на "овцо", жалко само че нямам намерение да се запътя към чалга индустрията, и още по-жалкото е че "простия", както казваш, в случая е тоя с цветущите обръщения към ЖЕНА.


пенсионер мое да каеш на баща ти който те е държал в клетка , и ти е казал да гледаш стари клипове на бай тошо и другите в парламента боклуци, и ти е казал по хубаво от тука '' нема '' естествено че си боклук и такъв си оставаш

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:52
абе не ви ли писна да се карате във всяка тема бе :D

Тва не е каране.... Аз сама за себе си се аргументирам, защо казвам дадено нещо, а пък друг е въпроса как се приема :lol:

tori
10-13-2013, 20:53
абе не ви ли писна да се карате във всяка тема бе :D
И аз това се чудя. Айде да спорим за нещо кой знае кво - окей, но това са мечти, цели, надежди. Няма неправилно мнение.

an7raks
10-13-2013, 20:53
хахах е не е ли така ? или искаш сирийските бежанци да те шибат :Д смешник

На калпавия хуй космите му виновни!
В превод: Ти си непрокопсаник и държавата не е виновна за това. Където и да отидеш няма да станеш Някой.

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:54
пенсионер мое да каеш на баща ти който те е държал в клетка , и ти е казал да гледаш стари клипове на бай тошо и другите в парламента боклуци, и ти е казал по хубаво от тука '' нема '' естествено че си боклук и такъв си оставаш

Ти прочете ли изобщо как няколко пъти споменах нещо, което опровергава твоето ти становище относно мен в момента?
Виждам че не, а и да си, нищо не си разбрал, сигурно трябва да се обясни елементарно на идиот като теб, комунистите за ножа, но си тъп и го извади веднага като жокер, уж да ме удариш по болно място, но когато нападката ти е безпочвена, имаш още хляб да ядеш.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:55
На калпавия хуй космите му виновни!
В превод: Ти си непрокопсаник и държавата не е виновна за това. Където и да отидеш няма да станеш Някой.

кое от тва което казах беше лъжа бе боклук ? че ми използваш някви изтъркани лафове ? боклука си ти и такъв си оставаш държавата нема пари да храни лудите и ги пуска на свобода такиа като тебе и ония 2 ма боклуци, а за бежанците също ли е лъжа ? за тва ще се бориш за 10 стинки паляк

Mary_Jane_69
10-13-2013, 20:55
Аре захапи ме, чакам, щото си изключително малоумен и сигурно си свикнал вече да го чуваш често.

***Впрочем, много говори за липса на и малко мозъчни клетки, че се обръщаш към всеки, с различно мнение от твоето, на селски изрази и фрази. Лошо, тц, тц.

an7raks
10-13-2013, 20:55
кое от тва което казах беше лъжа бе боклук ? че ми използваш някви изтъркани лафове ? боклука си ти и такъв си оставаш държавата нема пари да храни лудите и ги пуска на свобода такиа като тебе и ония 2 ма боклуци, а за бежанците също ли е лъжа ? за тва ще се бориш за 10 стинки паляк

Пробвал ли си да ядеш бордюр?

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:56
Аре захапи ме, чакам, щото си изключително малоумен и сигурно си свикнал вече да го чуваш често.

***Впрочем, много говори за липса на и малко мозъчни клетки, че се обръщаш към всеки, с различно мнение от твоето, на селски изрази и фрази. Лошо, тц, тц.



кой е баща ти бе боклук ? да не си внучка на костов или някой друг мангал еби си майката откачена

tireheb
10-13-2013, 20:57
айде, веднага, скачайте на тротинетките и тръгвате
гледайте преди тва ено филмче има, into the wild, даже е по истински случай
за един тъпак който уж ей така си хваща пътя щот така му е кеф, но реално се самоубива в пустошта от тъпотия

wtfwtfwtf
10-13-2013, 20:57
Пробвал ли си да ядеш бордюр?


не ама ако те намера ще ти направя белези с грайфери по челото скапаняк, когато се опитваш да защитаваш нещо го защитавай с факти, а не ми се пени как тия дето размятат знамето за 10 цента ХАХАХХА умри боклук ти си същия само дето още не го размяташ за пари сигурно или просто си откачен или и 2 те ХАХАХХА

an7raks
10-13-2013, 20:59
не ама ако те намера ще ти направя белези с грайфери по челото скапаняк, когато се опитваш да защитаваш нещо го защитавай с факти, а не ми се пени как тия дето размятат знамето за 10 цента ХАХАХХА умри боклук ти си същия само дето още не го размяташ за пари сигурно или просто си откачен или и 2 те ХАХАХХА
Извинявам се на поамериканчения ти задник, че обичам родината си!

Mary_Jane_69
10-13-2013, 21:00
кой е баща ти бе боклук ? да не си внучка на костов или някой друг мангал еби си майката откачена

:lol: :lol: :lol:

Безмислено е да се води изобщо смислен, ако мога да го нарека, разговор, с теб.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:02
Извинявам се на поамериканчения ти задник, че обичам родината си!



кво обичаш бе наркоман , когато някой ти казва факти лижи подметките а не скачай шибаняк умрял грозната мери не я коментирам тя си е откачена и лиже умряли задници на комунистите а и със сигурност на някой живи "Д

an7raks
10-13-2013, 21:04
кво обичаш бе наркоман , когато някой ти казва факти лижи подметките а не скачай шибаняк умрял грозната мери не я коментирам тя си е откачена и лиже умряли задници на комунистите а и със сигурност на някой живи "Д
Да, двамата с нея ходихме в мавзолея на Георги Димитров да му правим федерки.

Mary_Jane_69
10-13-2013, 21:08
Ех надявам се да си фейк.............

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:10
Ех надявам се да си фейк.............

ей не можа друго да измисли та написа тва .. умри

an7raks
10-13-2013, 21:13
ей не можа друго да измисли та написа тва .. умри

Още ли не са ти пуснали водата, да поемеш на околосветско пътешествие?!

Mary_Jane_69
10-13-2013, 21:14
:lol:
Да, разкри ме, край, busted :lol: лололо
Истината е, драги ми сладурЕ, е че каквото и да ти измисля, ще много неразбираемо за теб.

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:25
Още ли не са ти пуснали водата, да поемеш на околосветско пътешествие?!

я сирийските бежанци им дали и достъп до компютър , добре си боравиш с преводача майкати наркоманска

an7raks
10-13-2013, 21:26
я сирийските бежанци им дали и достъп до компютър , добре си боравиш с преводача майкати наркоманска
Горката!

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:26
:lol:
Да, разкри ме, край, busted :lol: лололо
Истината е, драги ми сладурЕ, е че каквото и да ти измисля, ще много неразбираемо за теб.


като тръгваш да се правиш на оригинална давай докрая бе ? свърши ти тефтерчето с вицовете и генялността ти се изчерпа ? ..

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:27
Горката!

дадоха ви подслон и храна започвай да защитаваш ''родината'' си ХАХАХАХ

tireheb
10-13-2013, 21:27
аре млъквай вече, келеш
видя се, че си тъп
некой друг да пробва

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:28
аре млъквай вече, келеш
видя се, че си тъп
некой друг да пробва


келеш е баща ти че не се е изпразнил на майкати в устата или може би е ама като сте били в припят викаш случва се ХАХХАХА

tireheb
10-13-2013, 21:30
яко е, че си се смееш сам на таз иначе така смешна шега

an7raks
10-13-2013, 21:30
дадоха ви подслон и храна започвай да защитаваш ''родината'' си ХАХАХАХ

Ок, бе, стига мрънка, ще заздравее! Обещавам другия път да не ти го вкарвам целия!

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:33
Ок, бе, стига мрънка, ще заздравее! Обещавам другия път да не ти го вкарвам целия!


кажи го тва на армията дето изнасили майкати , иначе нямаше да си тука сега и да имаш привилегията да видиш що е то компютър

tori
10-13-2013, 21:33
Ок, бе, стига мрънка, ще заздравее! Обещавам другия път да не ти го вкарвам целия!
Ти и да го вкараш целия, все тая. Гледах те в банята тайно, няма да те усети.

an7raks
10-13-2013, 21:35
Болката ти замъглява ума/ако го има/.

an7raks
10-13-2013, 21:36
Ти и да го вкараш целия, все тая. Гледах те в банята тайно, няма да те усети.

Нали ми обеща да пазиш тайната. :(

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:37
Болката ти замъглява ума/ако го има/.


твоя без да се замисли някой знае че го няма, наркоман-метъл кефещ се на комунисти и духащ на бежанците и отхвърлящ фактите тва си ти смешник

tori
10-13-2013, 21:37
Нали ми обеща да пазиш тайната. :(
Нямаше как, трябваше да си изпея всичко.

an7raks
10-13-2013, 21:38
Нямаше как, трябваше да си изпея всичко.

Ама ти обещаа! :cry:
wtfwtfwtf, няма смисъл, курво...

tireheb
10-13-2013, 21:38
твоя без да се замисли някой знае че го няма, наркоман-метъл кефещ се на комунисти и духащ на бежанците и отхвърлящ фактите тва си ти смешник


фактите са, че да отидеш да клошарстваш някъде ше ти е много по-яко от тука
вадете тефтерчетата и си го запишете

tori
10-13-2013, 21:40
Ама ти обещаа! :cry:
То обещаното да не е като завещаното?!

an7raks
10-13-2013, 21:41
То обещаното да не е като завещаното?!

Ще последвам примера на Баща Ти и ще те наплюя! :D

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:41
фактите са, че да отидеш да клошарстваш някъде ше ти е много по-яко от тука
вадете тефтерчетата и си го запишете

ХАХАХАХ на ти една 1 стинка и скочи от оня 10 етажен блок дете на припят утре пак си пиши в форума твоя живот, докато ме няма естествено да не те намеря и да те пратя при братята ти под земята ..

an7raks
смисъл няма да убия копеле бежанец като тебе след като някой американец ще го направи и даже няма да те лежи 1 ден ХАХАХАХ

an7raks
10-13-2013, 21:43
an7raks
смисъл няма да убия копеле бежанец като тебе след като някой американец ще го направи и даже няма да те лежи 1 ден ХАХАХАХ
Абе, теб да не са те изнасилвали сирийци?! Как прецени, че ми пука за тях, пък камоли да съм такъв?! :lol:

tori
10-13-2013, 21:43
Ще последвам примера на Баща Ти и ще те наплюя! :D
Аз пък ще избягам и няма да ме наплюеш, ляляляляляляля.

an7raks
10-13-2013, 21:45
Аз пък ще избягам и няма да ме наплюеш, ляляляляляляля.

Бягай, па, ти от тука! Отиди си в твоята тема, че ще те напсувам по погрешка!

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:45
Абе, теб да не са те изнасилвали сирийци?! Как прецени, че ми пука за тях, пък камоли да съм такъв?! :lol:

то се вижда къв си бе мангал :Д:Д:Д:Д:

an7raks
10-13-2013, 21:46
то се вижда къв си бе мангал :Д:Д:Д:Д:

:lol: :lol: :lol:
Ставай, заминавай!

tireheb
10-13-2013, 21:47
ХАХАХАХ на ти една 1 стинка и скочи от оня 10 етажен блок дете на припят утре пак си пиши в форума твоя живот, докато ме няма естествено да не те намеря и да те пратя при братята ти под земята ..

не се обяснявай, путьо марийкин
и кво ми го повтаряш тва припят, играл си явно сталкер малко и си решил, че си много поумнял като си научил нещо дето е обща култура

tori
10-13-2013, 21:49
Бягай, па, ти от тука! Отиди си в твоята тема, че ще те напсувам по погрешка!
Голяма работа, няма да си първия.

an7raks
10-13-2013, 21:50
Голяма работа, няма да си първия.

Вече разбрах, че не съм ти първия, нямаше нужда целия форум да знае.

tori
10-13-2013, 21:53
Вече разбрах, че не съм ти първия, нямаше нужда целия форум да знае.
Купи ме втора ръка, кво очакваш? о.о

an7raks
10-13-2013, 21:54
Купи ме втора ръка, кво очакваш? о.о

Ми очаквах да си втора ръка...

wtfwtfwtf
10-13-2013, 21:54
не се обяснявай, путьо марийкин
и кво ми го повтаряш тва припят, играл си явно сталкер малко и си решил, че си много поумнял като си научил нещо дето е обща култура


да точно щот съм играл много сталкер научих как да газя боклуци като тебе сакат боклук

tori
10-13-2013, 21:56
Ми очаквах да си втора ръка...
Ама уви.

tireheb
10-13-2013, 21:57
да точно щот съм играл много сталкер научих как да газя боклуци като тебе сакат боклук

научил си как да си изливаш яда за дето батковците ти зимат стотинките за закуска, а баща ти те шиба вечер с каиша

wtfwtfwtf
10-14-2013, 08:34
научил си как да си изливаш яда за дето батковците ти зимат стотинките за закуска, а баща ти те шиба вечер с каиша


яда си го изливам върху майка ти след като и пълна устата с сперма, и и праа путката като смачкан диван :Д

Mary_Jane_69
10-14-2013, 12:08
Пениш се като селски пръч, не стига че си зверски тъп, ами и с рогата напред продължаваш да се буташ, силно се надявам да си фейк, иначе тая тъпота е само за съжаление. Друго не може да се направи по въпроса. Евтаназия.

wtfwtfwtf
10-14-2013, 14:03
Пениш се като селски пръч, не стига че си зверски тъп, ами и с рогата напред продължаваш да се буташ, силно се надявам да си фейк, иначе тая тъпота е само за съжаление. Друго не може да се направи по въпроса. Евтаназия.


пак простия боклук с аватар на простия боклук николета лозанова.. не можа да измисли нищо друго освен това '' надявам се да си фейк '' както ти казах като почваш да се правиш на оригинална давай докрая.. ама се насра и почна да търсиш в гоогле други вицове които да използваш но не намери подходящи а ? ти си за съжаление : )

Mary_Jane_69
10-14-2013, 16:38
:lol: Това не е курволета :lol:
Какви вицове какво чудо, къв ти гугъл, мн си загубен, тва е истината, БРАТО, нямам за какво да влагам присъщата си оригиналност, тъй като е недостъпна за капацитет като твоя. Не знам кое е било многото оригинално, както наричаш, ама впечатлил си се с нещо, радвам се за което. :lol:
Казах ти, че е твърде грозно да говориш на човек от женски пол с такива обръщения, все пак мисля че майка ти не е тайландка и си се родил от жена, явно си много ограничен, но както и да е, тъп си и както виждаш и другите хора ти го казаха, и не можеш да осмислиш и малко от това, което "оригиналността" ми ти дава на показ, но най-важното е да си жив и здрав, другото се скърпва някак, нали?
Не знам какво на мен ми е за съжаление, знам само че снощи си спечелих част уважение и част ненавист от форума, и може лесно да се направи извод защо, но ако тръгна и да ти обяснявам, един на милион е шансът да стопли котлона, но оптимизма нека го оставим за другите.

Fisherman
10-14-2013, 17:18
пак простия боклук с аватар на простия боклук николета лозанова.. не можа да измисли нищо друго освен това '' надявам се да си фейк '' както ти казах като почваш да се правиш на оригинална давай докрая.. ама се насра и почна да търсиш в гоогле други вицове които да използваш но не намери подходящи а ? ти си за съжаление : )

искам да те настъпа по празната глава

an7raks
10-14-2013, 19:39
:lol: Това не е курволета :lol:
Какви вицове какво чудо, къв ти гугъл, мн си загубен, тва е истината, БРАТО, нямам за какво да влагам присъщата си оригиналност, тъй като е недостъпна за капацитет като твоя. Не знам кое е било многото оригинално, както наричаш, ама впечатлил си се с нещо, радвам се за което. :lol:
Казах ти, че е твърде грозно да говориш на човек от женски пол с такива обръщения, все пак мисля че майка ти не е тайландка и си се родил от жена, явно си много ограничен, но както и да е, тъп си и както виждаш и другите хора ти го казаха, и не можеш да осмислиш и малко от това, което "оригиналността" ми ти дава на показ, но най-важното е да си жив и здрав, другото се скърпва някак, нали?
Не знам какво на мен ми е за съжаление, знам само че снощи си спечелих част уважение и част ненавист от форума, и може лесно да се направи извод защо, но ако тръгна и да ти обяснявам, един на милион е шансът да стопли котлона, но оптимизма нека го оставим за другите.
Аа, не така! Значи вие можете да нареждате/въпреки, че рядко се случва някоя да ме изкефи как слага/, ама ние нямаме право да отвръщаме? :D

Mary_Jane_69
10-14-2013, 19:43
Нямате, разбира се, колко по-прието нещо от тва жена ти да те псува, а ти да я биеш...
Шегата настрана, жалко е чак с преки обиди да се обръщаш към "онва с големите цици", колкото и грешно да е то понякога, ама в случая тъпотата е лошо нещо, а не аз страдам от нея.

an7raks
10-14-2013, 19:44
Нямате, разбира се, колко по-прието нещо от тва жена ти да те псува, а ти да я биеш...
Шегата настрана, жалко е чак с преки обиди да се обръщаш към "онва с големите цици", колкото и грешно да е то понякога, ама в случая тъпотата е лошо нещо, а не аз страдам от нея.

До сега не сме видели, че си с големи цици, така че никой не е длъжен да се съобразява...

Mary_Jane_69
10-14-2013, 19:47
На някой май му се фапва.
Нямах предвид конкретно себе си, давам фрази, вместо да се повтарям като остаряло радио, ето ти пример защо не трябва да се повтаря едно и също нещо много пъти - води до затъпяване. Както видя, нашия приятел ползваше едни и същи видни селски идеализми хванати право от обора с козите, създадени на полето и отгледани в кошарата с телетата. Това е грозно, това е нисша работа и лъха на ниска интелигентност от табелата на колибите.

Fisherman
10-14-2013, 19:51
Внимавай Мери чикиджиите дебнат

tireheb
10-14-2013, 19:53
яда си го изливам върху майка ти след като и пълна устата с сперма, и и праа путката като смачкан диван :Д

доста безрадостно "чувство за хумор" и като цяло си доста тъп, дори пълен олигофрен, бих казал. какви са причините за това мога само да гадая - в кво училище са те пращали, кви книги си чел, кой те е възпитавал и се е опитвал да ти налива акъл посредством помпа и маркуч в гъза, или пък може би просто майка ти е прекалила с водката докато е била бременна... макар че разбирам я, горката, кво ли й е било да носи 9 месеца цървул в корема си..
както и да е, налице е просто крайният резултат - злощастният факт, че трябва да живееш сам със себе си, който в своята есенция е достатъчно тежко наказание за теб
оттук нататък няма значение какво ще ми отговориш
минута мълчание за ресурсите, които планетата земя е изгубила поради твоето съществуване
амин

Баща Ти
10-14-2013, 19:56
доста безрадостно "чувство за хумор" и като цяло си доста тъп, дори пълен олигофрен, бих казал. какви са причините за това мога само да гадая - в кво училище са те пращали, кви книги си чел, кой те е възпитавал и се е опитвал да ти налива акъл посредством помпа и маркуч в гъза, или пък може би просто майка ти е прекалила с водката докато е била бременна... макар че разбирам я, горката, кво ли й е било да носи 9 месеца цървул в корема си..
както и да е, налице е просто крайният резултат - злощастният факт, че трябва да живееш сам със себе си, който в своята есенция е достатъчно тежко наказание за теб
оттук нататък няма значение какво ще ми отговориш
минута мълчание за ресурсите, които планетата земя е изгубила поради твоето съществуване
амин

:O

wtfwtfwtf
10-14-2013, 21:20
доста безрадостно "чувство за хумор" и като цяло си доста тъп, дори пълен олигофрен, бих казал. какви са причините за това мога само да гадая - в кво училище са те пращали, кви книги си чел, кой те е възпитавал и се е опитвал да ти налива акъл посредством помпа и маркуч в гъза, или пък може би просто майка ти е прекалила с водката докато е била бременна... макар че разбирам я, горката, кво ли й е било да носи 9 месеца цървул в корема си..
както и да е, налице е просто крайният резултат - злощастният факт, че трябва да живееш сам със себе си, който в своята есенция е достатъчно тежко наказание за теб
оттук нататък няма значение какво ще ми отговориш
минута мълчание за ресурсите, които планетата земя е изгубила поради твоето съществуване
амин


абе боклук само с цъкването на профила ти и с нещата които си написал там веднага съм ти разгадал скапания жалък профил .. в опита си да си някъв печен и коментарите винаги са ти не на място както и този .. в постовете си към мен всъщност описваш себе си как баща ти е бил тракторист а майкати се е шибала за 100 грама водка у селото ти.. жалка отрепка колко отрепки като теб и оная курва се мислят за оригинални с едни и същи тъпи постове и след което повтарят части от тях отново отново и отново .. сега пак повтори тва което каза майкати деба изкормена

wtfwtfwtf
10-14-2013, 21:22
:lol: Това не е курволета :lol:
Какви вицове какво чудо, къв ти гугъл, мн си загубен, тва е истината, БРАТО, нямам за какво да влагам присъщата си оригиналност, тъй като е недостъпна за капацитет като твоя. Не знам кое е било многото оригинално, както наричаш, ама впечатлил си се с нещо, радвам се за което. :lol:
Казах ти, че е твърде грозно да говориш на човек от женски пол с такива обръщения, все пак мисля че майка ти не е тайландка и си се родил от жена, явно си много ограничен, но както и да е, тъп си и както виждаш и другите хора ти го казаха, и не можеш да осмислиш и малко от това, което "оригиналността" ми ти дава на показ, но най-важното е да си жив и здрав, другото се скърпва някак, нали?
Не знам какво на мен ми е за съжаление, знам само че снощи си спечелих част уважение и част ненавист от форума, и може лесно да се направи извод защо, но ако тръгна и да ти обяснявам, един на милион е шансът да стопли котлона, но оптимизма нека го оставим за другите.







абе курво не ми говори кое как и какво , ако ще да си царицата майка пак щи говоря така сещаш ли се ? ако искам мога да те намеря и да ти пречукам грозната мутра боклук смешен.. кви други хора са ми казали някъв с металски аватар или другия дето по цел ден не става от компа бе боклук ? къв мозък имаш ти ? ти освен да повтаряш заучени лафове от праисторията друго немоеш... ще ми се изтъква колко била умна и била от друга планета.. аз няям намерение да ти доказвам нищо освен да се видиш къв си Б О К Л У К ХАХАХАХХА

tireheb
10-14-2013, 21:50
не се мисля за оригинален, просто ти казвам, че си тъп
и кво видя в профила, момче, аз нищо не съм написал там
не се напъвай толко, ше ти умре мозъчната клетка, която ти казва, че е време да ядеш и кво ше правим тогава

an7raks
10-15-2013, 09:10
Внимавай Мери чикиджиите дебнат

Яко ли е да лижеш подметки докато ти се точат в очите?

Мери, не ми философствай, или имаш големи цици, или не.

Mary_Jane_69
10-15-2013, 12:27
:lol: не мога да ти отговоря нищо, сразяваш ме на две и повече не мога да функционирам правилно
....хората са си го казали де.... няма да им повтарям думите, щото съм твърде оригинална, за да го допусна.

антракс
бтв имам да и са си лично мои

Fisherman
10-15-2013, 12:30
Яко ли е да лижеш подметки докато ти се точат в очите?

Мери, не ми философствай, или имаш големи цици, или не.

Яко ли е да се интересуваш от циците на момиче,което никога няма да видиш

Fisherman
10-15-2013, 12:31
Не знам къв въшкар треа да си за да се интересуваш от циците на непозната,сигурно като върви по улицата момичетата извръщат очи от гнус

wtfwtfwtf
10-15-2013, 15:27
:lol: не мога да ти отговоря нищо, сразяваш ме на две и повече не мога да функционирам правилно
....хората са си го казали де.... няма да им повтарям думите, щото съм твърде оригинална, за да го допусна.

антракс
бтв имам да и са си лично мои


виждам че се осра позволявам ти да си продължиш жалкарския живот

wtfwtfwtf
10-15-2013, 15:27
не се мисля за оригинален, просто ти казвам, че си тъп
и кво видя в профила, момче, аз нищо не съм написал там
не се напъвай толко, ше ти умре мозъчната клетка, която ти казва, че е време да ядеш и кво ше правим тогава


и аз просто ти казвам че шибам майкати

tireheb
10-15-2013, 15:44
и аз просто ти казвам че шибам майкати

дае, ясно
само че не я шибаш
от друга страна, наистина си тъп :О

yakuza_
10-15-2013, 16:03
Гледам темата е почнала по един начин, а се е стигнало до семейства... Ми яжте ми хуя.

Mary_Jane_69
10-15-2013, 17:10
виждам че се осра позволявам ти да си продължиш жалкарския живот

Мхм забавен си, жалко само че жалкарския ми живот е зверски жалък и едвам сдържам да си тегля ножа, мхм, помогна ми да реша

an7raks
10-15-2013, 20:10
Рибок, много си прост, бате! :lol: :lol: :lol: