PDA

View Full Version : как да разбия паролата на някого в фейсбук



sasha.markina
10-13-2013, 19:43
здравейте може ли някой да ми каже как да разбия паролата на някого във фейсбук .. съмнявам се в гаджето си и искам да разбера дали наистина има причина за притесненията ми .

an7raks
10-13-2013, 19:45
http://www.fiskars.eu/var/fiskars_emea/storage/images/frontpage2/gardening-yard-care/products/other-tools-and-accessories/sledge-hammers/120028-fiskars-sledge-hammer-xxl/984881-45-eng-EU/120028-Fiskars-Sledge-Hammer-XXL.jpg

tori
10-13-2013, 19:51
Тухла.

muhatacece
10-13-2013, 20:03
здравейте може ли някой да ми каже как да разбия паролата на някого във фейсбук .. съмнявам се в гаджето си и искам да разбера дали наистина има причина за притесненията ми .

......Ако имаш съмнения, криеш телефона му някъде в къщата, или в теб, а след като си тръгне той, почваш да разглеждаш фб .. А ако ти каже, че телефона е някъде в къщата го отпрати с думите, че ще го потърсиш и утре ще му го върнеш :) Но толкова ли си страхлива да го питаш лице в лице, че ще му проверяваш съобщенията ? Аз ако разбера, че аверката ми е бърникала телефона ще й бия шута ;)

skok
10-13-2013, 20:13
Ако си нямате доверие до толко че да му тарашиш феисбука, по-добре направо късайте... А по темата, пиши keylogger в гуугъл и чети. Ако не разбираш нищо, по-добре се откажи, щото тва е най-лесния начин