PDA

View Full Version : Спечелете някой допълнителен лев от интернет.



Ptchome
10-13-2013, 22:45
Преди да отхвърлите предложението ми, моля хвърлете едно допълнително око на идеята за цялата платформа. Ако не ви харесва, така да бъде, не се опитвам да принуждавам никого.

Ще ви направя предложение относно сайтовете, които плащат за да гледате реклами. Ако случайно не сте чували за тях свържете се с мен в скайп и ще ви обясня надлежно как бихте могли да си изградите един приличен допълнителен доход без никакви усилия. Единственото, което се изисква е търпение. Накратко - тези сайтове ви предлагат пари, за да гледате рекламки ежедневно. Първоначално парите не са много, но с времето ще разберете как да печелите по 5-10 дори и по повечео долара дневно.
Предлагам ви да станете мой реферал и да получавате пари за това. В зависимост колко човека се регистрират под мен ще варират и вашите печалби. За сега ще работим в probux, тъй като в необъкс съм с нов акаунт и трябва да минат още 12 дни за да мога да привличам директни реферали. Идеята е следната - ако станете реферал за мен споделяте с останалите директни реферали 30% от парите, които всички реферали генерират. Пример: Имам 2 директни реферала и те генерират 10 долара. 30% са 3 долара - двата реферала си разделят по 1.5 долара. Може да звучи малко, но има и друго. В зависимост от активността на директните реферали ще се определя и печалбата. Това, което имам предвид е, че ще въведем минимум за кликанията от поне 4 на ден. Тоест, трябва да кликнете върху поне 4 реклами, за да ви се брои денят.Освен това в края на всеки месец най-активният ще получи допълнителен бонус от 10% от генерираните пари. Всички генерирани пари, включително и тези, които аз генерирам. Като допълнение ще кажа, че бих станал реферал, на когото и да е във всички сайтове без пробъкс и необъкс. Надявам се офертата ми да ви хареса. В последствие ще направя подобна оферта и за необъкс. Ще доказвам генрирането на пари със скрийншоти като ви обещавам, че няма да бъдете измамени, все пак от вашата активност и доверие зависят и моите печалби. За да сте напълно сигурни, вие също ще ми изпращате скрийншот на вашата активност и на тази база ще получавате месечния си бонус.

Линк към пробъкс: http://www.probux.com/?r=Ptchome
Това е и блогът с по-детайлно описание на идеята за платформата: http://cashwithmebg.blogspot.com/

За бърза връзка - скайп: ptchomeowner

OoVasKoO
10-14-2013, 21:54
тц