PDA

View Full Version : Съвети?



Dobata1991
10-14-2013, 09:29
Здравейте :P.Казвам се Добрин, на 22 съм.Преди да почна искам да кажа, че съм се начел на тролски коментари и единственото, за което моля е малко съвет и помощ :)
От 1 месец и малко имам приятелка, по-малка от мен (на 16).Щастлив съм с нея, тя със мен - също (по нейни думи).Въпроса ми е следният: Искам да я накарам да се влюби в мен, да се държи по-добре, защото чувствам, че давам повече, от колкото получавам.Също така да споделя повече с мен, постоянно да ми повтаря мили думи и да я накарам да споделя чувствата си с мен, защото и е доста трудно.Не знам дали това се дължи на срам или просто не иска да ги споделя...Ако някой има идеи ще съм благодарен да ги сподели.Благодаря предварително!Поздрави! :)

Баща Ти
10-14-2013, 09:37
Намери си приятелка на твоята възраст и нещата ще се оправят.

Нали знаеш кой шиба малки момичета? Мъжете с малки пишки.

prince
10-14-2013, 09:37
Не можеш да изпревариш времето приятелю. Тя на 16 още не знае какво да прави,как точно да се държи и как да действа. Щом сте щастливи и сте заедно, имай търпение, всичко ще си дойде на мястото, след време. Ходите от 1 месец, не можеш да искаш да ти разкрива момичето чувства, в което не е сигурно или дори някой чувства може да ги няма. Говорим за обич и доверие, това се гради с време. Бъди търпелив. А относно това "Аз правя повече за нея, а тя много по малко".. това няма значение, просто не я учи на навици от които после ще имаш главоболия. Не бързай да я учиш на лукс и да получава всичко.От личен опит ти го казвам. Почнеш ли да правиш абсолютно всичко за тях от ранен стадий на връзката, надушват го и ти се качват на главата.

prince
10-14-2013, 09:39
Намери си приятелка на твоята възраст и нещата ще се оправят.

Нали знаеш кой шиба малки момичета? Мъжете с малки пишки.

Нормално е по-малките момчета да се интересуват от момчета като него.
Както е нормално момичетата на нашата възраст да търсят по-големи от тях мъже, по възможност с повече доходи, а ако са преуспели още по-добре. Това е цикъл.

Dobata1991
10-14-2013, 09:43
Благодаря ти, наистина :)

damon9600
10-14-2013, 18:09
Много рядко получаваш и даваш по равно.Това трябва да го приемеш и си на 22 все пак.Разликата ви е 6 години,най-малкото е,че сте на различен ъкъл.Дори и да приемем,че ще започне да се изживява като отчаяна романтичка,няма как да очакваш да ти споделя много много.На 16 години като цяло нямаш голмяма вяра на всеки.А щом не ти споделя значи не ти вярва особено.Въпреки че има много момичета,които като цяло са сипо затворени

Баща Ти
10-14-2013, 18:13
Нормално е по-малките момчета да се интересуват от момчета като него.
Както е нормално момичетата на нашата възраст да търсят по-големи от тях мъже, по възможност с повече доходи, а ако са преуспели още по-добре. Това е цикъл.

Разликата, в тези възрастови периоди е твърде голяма. Едно е 2-3 години, друго е 5+

PainMonopoly
10-14-2013, 19:04
Много малко време сте били заедно. Ако на 6тия месец имаш същия проблем, тогава се замисли.

heartlesandfreaky
10-14-2013, 19:39
Доверието се гради дълго време, няма как да очакваш за 1 месец да ти споделя всичко.

shmatarok
10-14-2013, 19:43
Здравейте :P.Казвам се Добрин, на 22 съм.Преди да почна искам да кажа, че съм се начел на тролски коментари и единственото, за което моля е малко съвет и помощ :)
От 1 месец и малко имам приятелка, по-малка от мен (на 16).Щастлив съм с нея, тя със мен - също (по нейни думи).Въпроса ми е следният: Искам да я накарам да се влюби в мен, да се държи по-добре, защото чувствам, че давам повече, от колкото получавам.Също така да споделя повече с мен, постоянно да ми повтаря мили думи и да я накарам да споделя чувствата си с мен, защото и е доста трудно.Не знам дали това се дължи на срам или просто не иска да ги споделя...Ако някой има идеи ще съм благодарен да ги сподели.Благодаря предварително!Поздрави! :)

"Накарам" ми е любимия глагол. Какво очакваш, като не се познавате толкова добре?
Не можеш да накараш никого да се влюби в теб, да те обича и да ти споделя, особено с тази нагласа. Не притискай момичето и не я карай да се чувства неловко, остави нещата между вас да се развиват сами. Когато реши, че ти има достатъчно доверие и се отпусне, ще започне да ти споделя повече.

leadyflame
10-14-2013, 21:07
Да насилстваш нещата никога не е добре или бъди доволен на моментното, или се хвани за някоя, която толкова ще се вманиачи толкова по теб, че накрая ще съжаляваш за което.

Ivaaaaa
10-15-2013, 07:33
не можеш да накараш някого да те обича повече, да ти казва мили думи и тнт

щом не го прави сама има няколко варианта: малка е, с такъв тип характер е, който не й позволява да се разкрива много пред другите, просто не е ин лов

zlatna lqstovica
10-18-2013, 11:44
Виж сега аз съм по-малка от нея и ще ти кажа че на сила хубост не става.Не може да я накараш да се влюби в теб,ако тя не е готова.След време ще се влюби може би.А колкото до споделянето,може просто да не и е удобно може да не иска да споделя,да мисли че не е важно,или просто да ти няма пълно доверие,че да споделя с теб.Варианти много,но тя е още малка как искаш да се влюби.Изчакай малко и ще видиш.

sneering
10-18-2013, 13:09
Търсиш съвети от други,как да накараш едно 16 годишно момиче да се влюби в теб,след като всичко в главата и лети с розови крила и й трябва супер малко,за да хлътне до дупка... и си на 22 години? Повярвай,че никой не може да ти помогне,след като не може да се справиш на 1 ниво..
С много слаб джойстик играеш или въобще не работи :D

baby_baby
10-19-2013, 13:10
Доверието се гради дълго време, няма как да очакваш за 1 месец да ти споделя всичко.

+++