PDA

View Full Version : На 16



ligla55
10-14-2013, 19:39
От скоро сме гаджета и не сме го правили до сега ,но ни се иска.Той е на 16 аз на 15.Чудя се дали може да ми вземе девственоста на тази възраст?Все пак не е някой по-голям и опитен.

prince
10-14-2013, 20:03
Кво значение има дали е девствен или пък дали е опитен. Или го искаш или не. Ако може според теб да излезе една сериозна връзка, щом ви се иска направете го. Ако пък търсиш някой опитен иди при някой 26-27 годишен да те разпори направо и след това може и ти да имаш опит. Пък и темата ти е много малоумна, мисля, че дори и ти си малоумна да пишеш в този форум такива неща. Все едно искаш на другите мнението дали да му пуснеш или не. Ако целия форум е ЗА да се изчукате, значи ще идеш и ще го направите. Искам това да го обясниш на приятеля ти, кажи му "Утре ще правим секс, посъветвах се с хора, които не познавам, те не ме познават и не знаят каква е връзката ни!" Просто парче си ти.

Anonys
10-14-2013, 20:12
Кво значение има дали е девствен или пък дали е опитен. Или го искаш или не. Ако може според теб да излезе една сериозна връзка, щом ви се иска направете го. Ако пък търсиш някой опитен иди при някой 26-27 годишен да те разпори направо и след това може и ти да имаш опит. Пък и темата ти е много малоумна, мисля, че дори и ти си малоумна да пишеш в този форум такива неща. Все едно искаш на другите мнението дали да му пуснеш или не. Ако целия форум е ЗА да се изчукате, значи ще идеш и ще го направите. Искам това да го обясниш на приятеля ти, кажи му "Утре ще правим секс, посъветвах се с хора, които не познавам, те не ме познават и не знаят каква е връзката ни!" Просто парче си ти.

Де да можеше да се сложи мнението ти, като важно, че простите пички да не задават толкова глупави въпроси..

autumn_eyes
10-14-2013, 22:26
Де да можеше да се сложи мнението ти, като важно, че простите пички да не задават толкова глупави въпроси..

+1

ironlady58
10-14-2013, 22:50
За да зададеш този въпрос значи си наистина неуверена. В този случай отговора е НЕ . Когато усетиш, че си готова и не ти е нужно удобрението на разни непознати, тогава го направи.

prince
10-14-2013, 23:02
Де да можеше да се сложи мнението ти, като важно, че простите пички да не задават толкова глупави въпроси..

Не, нека да си е просто за нея.

NeutralMilkHotel
10-15-2013, 06:12
Ако пък търсиш някой опитен иди при някой 26-27 годишен

Те пък от кога са опитни?

Авторке, аз до колкото разбирам се чудиш с него ли да бъде или с някой по-зрял, който може да ти "гарантира" добро преживяване.
Ти си знаеш човека - ако възприема секса незряло, има ниска сексуална култура и си няма и на идея кое къде е...Аз бих ти казала "не". Почнете да говорите на темата - питай го, провокирай го. Така ще си проличи дали той е човекът с който искаш. Ако ти каже "искам без капут, за да ми е яко и няма да те ближа, защото е гнусно" ще ти стане ясно, надявам се.

Ако гаджето на авторката е някое загоряло хлапе, нормално да пита дали и сексуално ще е същото детенце.
По-добре ние да й кажем да изчака, от колкото на своя глава да направи грешка. :)

TheNormalGuy
10-16-2013, 10:11
Как може да разберете, че едно момиче е твърде малко за секс?
- Ако се налага да имитирате звука на самолет, за да й го пъхнете в устата...

iztukana_ot_zloba
10-16-2013, 10:17
на тази възраст може да ти я вземе без проблем

Hidayet
10-16-2013, 10:21
Да ти ВЗЕМЕ девствеността?
П.П. Ти си много тъпо парче. Няма да се старая да ти обяснявам защо.

sweetka_96
10-16-2013, 12:41
"Утре ще правим секс, посъветвах се с хора, които не познавам, те не ме познават и не знаят каква е връзката ни!"

:lol:

sneering
10-16-2013, 13:00
Момичето пита с притеснен въпрос,те всички я наляха колко е проста и ограничена...егати форума ЛОЛ аххаха
Много ми е интересно всичките професори и плеибои и всякакви видове сексуални,психологически,м орални философи какви са били на 15 ?

baby_baby
10-16-2013, 13:58
:lol: когато ти си прецениш и когато си готова тогава

Moon_lady
10-16-2013, 18:00
На фона на малоумните въпроси,които задаваш,ясно се вижда ,че не си готова да правиш секс.Почти съм сигурна,че не знаеш нищо за болестите,предавани по полов път,както и за забременяването.Ако предположенията ми са верни,НЕДЕЙ да правиш секс още!И бездруго темите от сорта на "Бременна ли съм" не са никак малко.

lubopitna_123
10-16-2013, 19:23
Момичето пита с притеснен въпрос,те всички я наляха колко е проста и ограничена...егати форума ЛОЛ аххаха
Много ми е интересно всичките професори и плеибои и всякакви видове сексуални,психологически,м орални философи какви са били на 15 ?

Точно.До колкото разбрах пита дали един 16 годишен може или не да си свърши работата успешно

DENKAZ
10-16-2013, 20:27
Кво значение има дали е девствен или пък дали е опитен. Или го искаш или не. Ако може според теб да излезе една сериозна връзка, щом ви се иска направете го. Ако пък търсиш някой опитен иди при някой 26-27 годишен да те разпори направо и след това може и ти да имаш опит. Пък и темата ти е много малоумна, мисля, че дори и ти си малоумна да пишеш в този форум такива неща. Все едно искаш на другите мнението дали да му пуснеш или не. Ако целия форум е ЗА да се изчукате, значи ще идеш и ще го направите. Искам това да го обясниш на приятеля ти, кажи му "Утре ще правим секс, посъветвах се с хора, които не познавам, те не ме познават и не знаят каква е връзката ни!" Просто парче си ти.

Много добър отговор!

MynameisKris
10-17-2013, 09:49
Ако искате да го направите трябва да сте много предпазливи! Като за начало може да използвате презервативи. Презервативите можете да купите от аптеките както и от по-големите верига магазини. Не забравяйте да употребявате презервативите. За по-голяма сигурност може да изядете по един презерватив, придружен от 2 литра вода. По този начин няма да се стигне до нежелани деца. (:

prince
10-17-2013, 10:42
Момичето пита с притеснен въпрос,те всички я наляха колко е проста и ограничена...егати форума ЛОЛ аххаха
Много ми е интересно всичките професори и плеибои и всякакви видове сексуални,психологически,м орални философи какви са били на 15 ?

Когато съм бил на 15 въобще не ме е интересувал КОМПЮТЪРА ИЛИ ИНТЕРНЕТА. Правих глупости, ходих по-дискотеки, играехме футбол , целихме се с кестени, целихме колите по главната с ябълки и сливи, целихме градските автобуси с яйца. Харесвахме някакви красиви момичета като нас - беше много интересно, натискахме се, чукахме се и т.н. Но никога не съм питал как да го направя или никога не съм искал мнението на другите за моите си неща.

NeutralMilkHotel
10-17-2013, 17:37
Когато съм бил на 15 въобще не ме е интересувал КОМПЮТЪРА ИЛИ ИНТЕРНЕТА. Правих глупости, ходих по-дискотеки, играехме футбол , целихме се с кестени, целихме колите по главната с ябълки и сливи, целихме градските автобуси с яйца. Харесвахме някакви красиви момичета като нас - беше много интересно, натискахме се, чукахме се и т.н. Но никога не съм питал как да го направя или никога не съм искал мнението на другите за моите си неща.

Ех, животът в провинцията е нещо прекрасно. Пожелавам ти още по-дискотеки. :)
Момичетата са по-склонни да обсъждат тези неща по този начин и да искат съвети на тези теми. Особено пък на тази възраст.
Така че не схващам защо си мериш пишката с 15 годишни момиченца - това ли ти е категорията? Много тъжно...

prince
10-18-2013, 07:49
Ех, животът в провинцията е нещо прекрасно. Пожелавам ти още по-дискотеки. :)
Момичетата са по-склонни да обсъждат тези неща по този начин и да искат съвети на тези теми. Особено пък на тази възраст.
Така че не схващам защо си мериш пишката с 15 годишни момиченца - това ли ти е категорията? Много тъжно...

Правя сравнения, че те нямат никакво детство бандо. Не се сравнявам с никой. Аз съм уникален само по-себе си , както и ти , мен другите не ме интересуват.

Баща Ти
10-18-2013, 10:54
Точно.До колкото разбрах пита дали един 16 годишен може или не да си свърши работата успешно

Не знам за 16 годишен, но трябва да е поне 16 сантиметров :D

sneering
10-18-2013, 12:19
Когато съм бил на 15 въобще не ме е интересувал КОМПЮТЪРА ИЛИ ИНТЕРНЕТА. Правих глупости, ходих по-дискотеки, играехме футбол , целихме се с кестени, целихме колите по главната с ябълки и сливи, целихме градските автобуси с яйца. Харесвахме някакви красиви момичета като нас - беше много интересно, натискахме се, чукахме се и т.н. Но никога не съм питал как да го направя или никога не съм искал мнението на другите за моите си неща.Да бе,на всички ни стана ясно че си бил ония готин тийнеиджър дето се цели с кестени,докато момичетата му лазят в краката и изживява страхотните си години извън интернета.Сигурно си четиристотин двеста и седмия от който го чувам този филм,само че със сменени детайли в историята,възползващ се от анонимността си.

Убеден съм,че си бил със същите притеснения и купчина въпроси относно тази част,колкото и да ти се иска да си бил ония нахакания с ... кестените..

Емоционалното състояние,бурята и неизвестното е еднакво при всички на тази възраст,кой до каква степен се открива да говори за това е друг въпрос вече.

Няма как да ме убедиш че самоинициативно си действал с успехи навсякъде без притеснения,няма как да стане,говориш ми абсолютните глупости

C0oKieS
10-18-2013, 16:36
скоро и на 12 ще почнете да го правите

JakSparrow
10-18-2013, 22:48
Закъснели сте доста. Взимайте един кашон презервативи и се почвайте няма кво да му мислите 12 годишните вече семейства създават

doesanyonecare
10-19-2013, 00:00
на тази възраст може да ти я вземе без проблем
да

prince
10-21-2013, 10:06
Да бе,на всички ни стана ясно че си бил ония готин тийнеиджър дето се цели с кестени,докато момичетата му лазят в краката и изживява страхотните си години извън интернета.Сигурно си четиристотин двеста и седмия от който го чувам този филм,само че със сменени детайли в историята,възползващ се от анонимността си.

Убеден съм,че си бил със същите притеснения и купчина въпроси относно тази част,колкото и да ти се иска да си бил ония нахакания с ... кестените..

Емоционалното състояние,бурята и неизвестното е еднакво при всички на тази възраст,кой до каква степен се открива да говори за това е друг въпрос вече.

Няма как да ме убедиш че самоинициативно си действал с успехи навсякъде без притеснения,няма как да стане,говориш ми абсолютните глупости

Предполагам, че ти си бавноразвиващ се. Аз не говоря как съм ебал или дали съм имал притеснения тъпанар. И да съм имал притеснения, сам съм се оправял, защото това е лично, онкоболен аре ся те искам тих.

doridori
10-29-2013, 13:53
Де да можеше да се сложи мнението ти, като важно, че простите пички да не задават толкова глупави въпроси..

+1

bilqnavod
10-29-2013, 14:12
скоро и на 12 ще почнете да го правите

Тва не е нещо ново :D