PDA

View Full Version : Да рискувам ли да ме наранят отново?



nobody :3
10-15-2013, 09:13
Имала съм много връзки и са ме наранявали много. Последната ми връзка приключи преди около 3 месеца (разделихме се, защото разбрах, че той ми изневерява)и имах намерение да остана поне 1 година необвързана и да прекарвам цялото си време с приятели и с неща, засягащи само моето лично щастие но...
Аз принципно си движа повече с момчета в смисъл просто повече се разбирам с тях и така... таа от известно време излизам с едно момче. В началото уж бяхме само приятели и честно казано изобщо не ми допадаше, но с времето си станахме доста близки, разбрах много неща за него, доколкото го опознах, изобщо не е като другите момчета във всяко едно отношение и мисля, че се влюбих :Х или поне го харесвам страшно много :Х Проблемът е там, че не съм сигурна дали той ме харесва, пък и дори така да е, дали да рискувам пак..?

Cloud9
10-15-2013, 12:17
То все ще ти се наложи да рискуваш някой ден-рано или късно.Не ги прави тия планове за цяла година почивка.А и можеш да намираш време за себе си и приятели ти дори ако имаш връзка. Според мен е хубаво да изчакаш да видиш дали момъкът ще предприеме нещо в смисъл дали ще ти пуска поне намеци че те харесва и като си сигурна тогава действай.

~TrueLove~
10-15-2013, 14:12
Не всички момчета са идиоти , който изневеряват без да се замислят за последствията ...
Пък и щом сте били приятели с въпросното момче преди да си се влюбила в него, значи го познаваш доста добре и можеш сама да си направиш извода каква ще бъде връзката ви.
Успех :)

psychopath
10-15-2013, 22:28
Аз никога не си правя подобни планове.

TheBeliever
10-16-2013, 04:58
Твърде много го мислиш.

Остави се по течението и виж докъде ще те докара. Както по-горе казаха - тези неща няма как да ги планираш.

marilyn
10-16-2013, 09:37
Не всички момчета са идиоти и нараняват. Не го мисли толкова, пробвай, виж какво ще стане и такам. Успех. :)

iztukana_ot_zloba
10-16-2013, 10:53
Опитай пак

umri
10-16-2013, 12:25
Той си го мисли отдавна, споко. Вкарай сигналите и си готова, в краен случай ти го целуни.

schweppes94
10-19-2013, 23:22
Щом чувстваш,че се влюбваш естествено,че ще рискуваш !!! А и може да си 90% сигурна, че и той те харесва (Днешно време при момчетата няма "Само приятели") :D

baby_baby
10-22-2013, 13:38
Ако ти харесва това момче излез с него

fenkaaa
10-23-2013, 10:49
Не прави грешката да се водиш от критерия,че щом 1 път са те наранили ще се случи и 2-ри път.Всеки човек е сам разлиен за себе си.

NissaN
10-23-2013, 12:01
То проблема е и в жените до някъде онзи ден ме зарязаха защото приятелката ми разбра че пуша това нормално ли е ? Бил съм я наранил не говорим за пушене на марихуана а на обикновено червено Марлборо