PDA

View Full Version : Проблем със свършването



ka7yy
10-15-2013, 16:16
С приятеля ми сме заедно вече половин година, радваме се на интересен сексуален живот. Той е вторият, с който правя секс. Харесва ми да правя секс с него, но никога до сега не съм свършвала. Нито клиторно нито вагинално. Сама успявам да свърша доста бързо, дори понякога успявам да скуиртвам. Говорихме, той не е имал такъв проблем с предишните си приятелки. Възможно ли е да ми е трудно да свърша, защото доста често се самозадоволявам ?.. благодаря ви предварително :)

marilyn
10-16-2013, 09:26
Не сте се напаснали? Той е некадърен? Ти не се отпускаш с него?

heartshapedbox
10-16-2013, 09:30
Свършвала ли си с първия?

NomNomNom
10-16-2013, 09:42
Пробвай да му показваш какво ти харесва? Или се концетрирай в нещо, пробвай да изклюиш.
И аз, като правя як секс, приципно, не свършвам, защото се разсейвам от това колко е яко.
А за да свърша, трябва да е нещо еднотипно в продължение на някакви минути.

prince
10-17-2013, 11:03
Накарай го да те задоволи на максимум да видиш за какво така става. Щото в секса ако сте eгоисти всеки си гледа неговото хахаха ;d

Зъбчето
10-17-2013, 16:35
Може да не се отпускаш достатъчно. Опитайте с по-дълги целувки, петинг, орални игри. Обикновено най-често секса става първо в главата на жената и после на живо. Ако нещо те разсейва или се притесняваш (примерно, че някой ще се прибере или ще ви чуе) е възможно да не можеш да свършиш.

Поне стигаш ли до някакъв такъв момент близо до свършване?

*мimSь...*
10-17-2013, 19:25
Явно ти харесва да правиш секс със себе си, отколкото с него...?

ka7yy
10-18-2013, 12:26
Не, не съм свършвала с първия. Иначе стигам близо до оргазъм, много близо. Той не е егоист в секса, виждам че му доставя удоволствие да ме задоволява. Последния път се опитах да се отпусна максимално, мислих само за това... но уви пак не получих оргазъм, стигнах по-далеч от преди.. благодаря ви за мненията :)

Cloud9
10-18-2013, 13:28
Не се притеснявай,има време и затова.Не го мисли тоя оргазъм и си прави секс за кефа, а не за оргазма.Ще се полуми с повечко експериментиране.

baby_baby
10-25-2013, 12:59
Не се притеснявай,има време и затова.Не го мисли тоя оргазъм и си прави секс за кефа, а не за оргазма.Ще се полуми с повечко експериментиране.

+++

BlackEyedPeas
10-25-2013, 21:18
Донякъде знам, че ако се задоволяваш в пъти повече отколкото правиш секс и ти стане навик ще започнеш да изпитваш много по-трудно удоволствие от секса, тъй като тогава задоволяването ти ще е по-трудно, защото си свикнала сама.