PDA

View Full Version : Тревата и Цигарите !



bobo_3006
10-15-2013, 19:06
Здравейте, имам няколко въпроса относно тревата и цигарите. Ще започна с тревата- след няколко седмици за първи ще опитам трева и се притеснявам защото по- новините постояно дават някакви стяскащи случки как някакво момче починало от трева и тем подобни старах ме е да не стане нещо такова и с мен възможно ли е ? Тъй като и аз съм на 14 и съм доста слаб 43кг съм. Сега и за цигарите аз опитвам и цигари с някви вкусове и разни аромати правя го защото и другите от моята компания го правят и като не пуша се чуствам изолиран пък и с един приятел понякога си купуваме цигари и пури пък и донякъде ми харесва да пуша ,но не смятам да продължавам! Какви са рисковете да прихвана нещо или някви такива само ми пълнят главата с някви ракове на зъбите и глупости! Моля за мнения. Благодаря предварително :)

Falstad
10-15-2013, 19:07
Мнение??? Качи 30 кг и тогава се прави на мъж.

bobo_3006
10-15-2013, 19:10
Немога да ги кача еи така

CoNviCt
10-15-2013, 19:12
Най-много да умреш. К'во те ебе? И без това нямаш бъдеще.

Nikolcheto24
10-15-2013, 19:47
Пуши си, пуши си, за да се правиш на готин...Един от класа посети болницата миналата година, защото му бяха давали някакви боклуци.

SurfSky
10-15-2013, 22:53
Пуши си, пуши си, за да се правиш на готин...Един от класа посети болницата миналата година, защото му бяха давали някакви боклуци.

+1
Един от класа след пушене на трева получи силно сърцебиене и викаха бърза помощ,после в болницата ....(беше 1вото му пушене)
Сам си прави изводите .... Да се правиш на готин като пушиш трева и циграи от малък ,или да си цениш здравето !

psychopath
10-15-2013, 23:41
Малък си още. Не е готино да си п'утка и да правиш каквото правят другите. Готино е да правиш това, което искаш и смяташ за правилно и да те боли к'ура какво мислят другите за това.

Казва ти го човек, който е пушил достатъчно много трева и цигари...и други работи. : )

heartshapedbox
10-17-2013, 12:11
Малък си още. Не е готино да си п'утка и да правиш каквото правят другите. Готино е да правиш това, което искаш и смяташ за правилно и да те боли к'ура какво мислят другите за това.

Казва ти го човек, който е пушил достатъчно много трева и цигари...и други работи. : )

Подкрепям.

DoubleDMG
10-17-2013, 12:34
Едно е да почнеш заради другите,друго е сам да почнеш заради себе си. Въпреки че пуша от 13-14 години а трева от около 7-8,не ти препоръчвам нито 1 от 2-те,понеже си лапе и незнаеш к'во става,като гледам и характер нямаш,камо ли да знаеш нещо за живота. Стой си мирен,яж лайна и ще умреш свеж.

dimitar_ak
10-17-2013, 14:34
И ще започнеш на 14 да тровиш сериозно организма си само защото не си "пич", като другите?!?!?! http://umpire-empire.com/public/style_emoticons/default/Facepalm.gif

KHALIFA'S
10-21-2013, 08:43
Аз съм на 14. Лятото се събирахме и свивахме. Аз не бях редовна, правихме го като ни беше на кеф и после цяла вечер филм. Няма нищо страшно само не прекалявай...и гледай да не ти дадат някой чай, че става лошо ... а и не пуши само, за да се впишеш.

sneering
10-21-2013, 13:15
В тревата няма нищо лошо и даже купоните стават по-хубави отколкото с алкохол,просто си на прекалено крехка възраст.По-добре развивай организма и тялото със спорт на сегашен етап.

Най-вече смени компанията,даже е задължително да смениш компанията.

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 15:51
На 14 тръгнал вече да пуши...Че и отгоре на всичко и трева..Момче, сменяй компанията, наблягай на ученето и спри да пушиш. Нямаш представа колко е вредно това. Белите ти дробове се свиват и стават като камъни. Като си неук, какво ще работиш в бъсеще, как ще се изхранваш? Или смяташ да станеш гангстер? Прочети си темата и се осъзнай какви ги говориш и вършиш!

CoNviCt
10-25-2013, 16:05
Нямало нищо лошо в тревата, каза. Хах.

hitri
10-26-2013, 14:10
Пуши си колкото си искаш, живота си е твой и само един път живееш... аз си пуша и трева и цигари и нищо ми няма никой не може да ми каже дали да го правя или не живота е мой.