PDA

View Full Version : Тръпката се губи



otka4enata
10-16-2013, 06:52
Здравейте! Имам нужда от помощ защото от 3 седмици ходя с 1 момче, но сега не е като в началото... Измислила съм му прякор и преди когато му кажех така и той ме наричаше по някакъв начин, но от няколко дни не го прави... Да не говорим че сега ме целува по- малко и изобщо не знам какво става... Дали става "овца", защото преди беше "вълк", ако е така на мен не ми се иска да става така, защото тръпката, която беше в началото се губи... Веднъж като си пишехме той ми каза че ме обича, след време ми го каза на живо, но съм получавала съвети, че не трябва да казваш на момче че го обичаш, защото ще започне да се възползва от това, получих и друг съвет да му го кажа, когато почувствам че съм готова да го кажа, но не съм сигурна дали да го направя и аз или не... Откакто ми го каза очи в очи и аз не му отговорих, не ми го е казвал... Това което става добре ли е или е зле, ако е зле моля ви кажете как да направя така, че да стане като преди и моля съветите ви да не включват секс, защото съм девствена.Губя ли го? :((((( Благодаря предварително. :)))

~TrueLove~
10-16-2013, 07:12
Гадно му е след като ти е казал, че те обича а ти не си му отговорила....
Затова е станал по-студен към теб, може да се чувства наранен или отблъснат.
Защо слушаш съветите на хората? Какво да му кажеш и какво не, слушай единствено сърцето си , все пак ти излизаш с това момче, не хората.

Anonys
10-16-2013, 08:09
:D :D Много сте ми интересни. Ти ходиш с него заради хората ли? Бъди по-мила, момчетата можем да станем коравосърдечни, ако не ни казвате това, което искаме или не го правите. Искаме и вие да се почувствате по същия начин, по който ние сме се почувствали. Ето го - пишеш по форуми, защото ти пука. Поговори с него, ако можеш да говориш, като хората, кажи му мили неща, обясни за какво става дума, защо ти е тъжно, какво ти липсва и накрая му кажи, че го обичаш и искаш да запазиш всичко. :)

umri
10-16-2013, 12:37
Добре, че от време на време се намират жени, които ми връщат вярата в женската цялостна интелигентност, което е много силен афродизиак, че такива като теб..

3 седмици и ти се изгубила тръпката, филми, неграмотност. Застреляй се. И тия съвети, дето ги получаваш от тоя и от ония си ги преработвай, доколкото можеш, през мозъка, щото става въпрос за твоя живот. Съвети лесно се дават, а когато са дадени от олигофрен на още по-голям олигофрен, тогава става лошо за малоумника, дето се е влюбил в теб.

TheNormalGuy
10-16-2013, 13:36
Ох, патке, патке...

prince
10-17-2013, 11:25
Тъпа си, ходи си.

leadyflame
10-17-2013, 15:05
браво, бе....

baby_baby
10-17-2013, 15:16
Ти обичаш ли го? Щото ако го обичаш и не си му го казала е малко тъпо

otka4enata
10-18-2013, 09:00
Казах го и се разбрахме :)