PDA

View Full Version : Имен ден и повече от подарък



soloman
10-16-2013, 08:11
Ясно че именния ден не е като рождения ама все пак искам да изненадам приятно една мадама която най малко от мен ще очаква нещо на този ден. Има месец до тогава ама аз все от по рано предпочитам да приготвям нещо което изисква повече усилие...умствено :D Tъпото е че не знам толкова много неща за нея. Знам де ама са някакви основни които не ми позволяват да се хвърля да правя нещо по специално и прочие. Това което знам е че не обича да ходи по дискотеки щото лично съм я канел и ми е отказвала. Приятелчета ми вика че са я засичали по разни други клубове и барове. От онея рокерските и караоке истории. Обича животните. Свири на китара. Пише си разни текстове и музики от време на време. Чете доста. Много тъпо щото аз съм просто парче и понякога съм изумен колко умна е тя и как не мога да й оборя мнението въпреки че искам за да я видя как се дразни :D Отплеснах се. Нежна е МНОГО. Имам чувството, че всяко едно бижу ще й стои перфектно ама малко пресилено ми изглежда чак бижу не че не го заслужава. Шоколад обича. Сред природата обича да ходи което значи че е ходила и на доста места едва ли ще я изненадам с нещо подобно. Помагайте пЛИИЗ.