PDA

View Full Version : Искам нещо сериозно, а той ..



anonimnanowlubena
10-16-2013, 13:25
С едно момче няколко години по-голямо от мен си пишем от 8 месеца някъде. Не постоянно. От време на време, но аз си имам чувства към него още от началото. Той е просто неземен. В началото имаше някаква игра между нас, но не се получи нещо. Преди няколко дни пак си записахме нещо. Аз му казах, че си търся сериозна връзка, така, така, а той отвърна, че в момента не иска връзка, но може да задоволи някои мои нужди. Щяхме да се виждаме, да ходя у тях, но му смениха смените. Като му казах да си избере друг ден, за да се видим той ми каза ''ще видим''. -.- Не знам какво да правя .. Моля ви за малко помощ. Как да реагирам, какво да му напиша, какво да направя. Благодаря ви предварително!

hipster
10-16-2013, 13:37
Имах подобен проблем. Не си заслужава. Няма нищо лошо да си имаш "приятел с привилегии" ,но според мен това момче те вижда като неговта собствена курва. Поне при мен беше горе-долу така. Според мен не се занимавай,има адски много свястни момчета,които ще ти дадат това,което искаш.

betudontbet
10-16-2013, 13:46
"Той е просто неземен"


http://i44.tinypic.com/2rvyddz.jpg

Баща Ти
10-16-2013, 14:10
"Да има гуш и муш и еж и беж,
Ах как хубаво е да си таралеж"

alskdjfhg
10-16-2013, 15:18
Щом си влюбена бягай далече, защото спиш ли с него чувствата ти ще станат още по - силни и след това ти ще си тази, която ще страда. Казвам ти го от личен опит.

Carpe Diem
10-16-2013, 15:28
Той иска само секс. Също го казвам от личен опит. Няма смисъл даже да му пишеш и да го молиш за 'друг път'. Така само ще му надуеш егото още повече :) Учи се от грешките на другите и не ги повтаряй. Може би смяташ че всичко е строго индивидуално и при теб ще е различно. Е, не е :) Той иска да ти 'задоволи' нуждите, а не да сте сериозни. Когато едно момче каже това, почти винаги има предвид точно това и ако спиш с него няма да си промени мнението а ти винаги ще се надяваш и ще те боли още повече в последствие. В момента и аз съм в такава позиция, адски много ми харесва но казах край защото знам че иска само едно. Знам че не е лесно. Просто трябва да си силна.

Glamour92
10-16-2013, 15:30
Приятелството с привилегии не е за вас двамцата.
Точно тоя тип отношения изискват доста зрялост,въпреки че не спадат към графа "сериозни".
Друго-двамата трябва да имате що-годе сходни очаквания един към друг,ако нямате - някак да успеете да ги синхронизирате(не особено лесна задача,особено когато има замесени чувства)
И тъй нататък ,и тъй нататък- няма да допълвам,защото не мисля,че има нужда...
Ако искаш да си спестиш мъките,не се захващай.
В крайна сметка-момчета бол.

anonimnanowlubena
10-16-2013, 18:21
Много ви благодаря на всички. :)

prince
10-17-2013, 11:20
"Той е просто неземен"


http://i44.tinypic.com/2rvyddz.jpg

ХАХАХАХАХАХХАХАХАХА :D :D :D :D :D :D Онлайн любов <3 .... "ОБИЧАМ ТЕ АМА САМО ОНЛАЙН", "АКО СИ ГРОЗНА СЪМ AWAY" :D Never be like me brah.

~TrueLove~
10-17-2013, 11:25
Пфф бягай от такива глупаци...

shmatarok
10-17-2013, 11:31
Той иска да ти 'задоволи' нуждите, а не да сте сериозни.

За да бъдем по-точни, той иска да СИ задоволи нуждите, не толкова твоите. Казаха ти го вече - не се занимавай, да не плачеш после.

baby_baby
10-17-2013, 13:55
Щом си влюбена бягай далече, защото спиш ли с него чувствата ти ще станат още по - силни и след това ти ще си тази, която ще страда. Казвам ти го от личен опит.

+1

leadyflame
10-17-2013, 14:15
Не се навирай там, където жеканията се разминават.

Luci
10-17-2013, 14:38
Намери си друг обект на желание по-добре :)