PDA

View Full Version : СЕКС



mancho
10-16-2013, 16:09
здравейте миналото лято се запознах със едно момиче по време на една от далаверите които въртя извън работно време всичко бе идеално излязохме два пъти и на третия се заключихме в нас и правихме секс малко странно нали за щастие не беше заради пари продължихме да се виждаме и да си пишем за жалост само след 12 вечерта до около 3 4 сутринта след два месеца мъчение започнах да ходя на работа недоспал и неадекватен което е недопустимо за моята професия аз работя като механик във оторизиран автосервиз и смятам знаете всеки ден държа в ръцете си няколко хиляди лева и няколко човешки живота за тези два месец бях хлътнал до уши бях готов на всичко за нея когато и казах че я обичам тя се обърна погледна ме в очите и ми каза е не търси сериозна връзка естествено я попитах и всичко това заради секс ли беше или просто си търсеше занимавка за лятото отговорът и беше не знаех че ще приемеш всичко толкова на сериозно

МЛЯ КОМЕНТИРАЙТЕ И НЕ СЪЧУВСТВАЙТЕ

ЗАЩОТО няма по болезнено нещо от разбито мъжко сърце

Carpe Diem
10-16-2013, 16:19
Има- разбито женско сърце (може и да не е по болезнено, но е поне толкова болезнено колкото разбитото мъжко сърце). Просто, тя е направила това което толкова много мъже правят. Може би е трябвало да поговорите за очакванията които имате един към друг, но все пак сте правили само секс и то между 12 и 4 сутринта. Това не звучи никак сериозно, и може би е смятала че и ти го знаеш...

По добре си намери някой друг :) Тя не иска нищо сериозно а ти влагаш чувства.

Anonys
10-16-2013, 17:06
Като не искаш съчувствие, не си задал и въпрос, не пиши глупави теми.

Какво очакваш от момиче, което прави секс на 3тата среща с теб?
Да има задръжки или да иска да се омъжи за теб ли?
Поне 2 седмици щеше да те държи на сухо, ако искаше заигравка и нещо по-заинтригуващо.

В момента можеш само да си намериш друго момиче за секс и да я карате, като любовни дружки или да си харесаш някоя сладурана, с която да бъдеш заедно, ако се чувстваш самотен.

leadyflame
10-16-2013, 18:16
Айде бе, ти пък ги изкара момичетата, които правят секс на първата или втората среща, за такива които са напълно несериозни и не можеш да имаш връзка. Просто явно не е бил точен за нея.

Баща Ти
10-16-2013, 19:46
здравейте миналото лято се запознах със едно момиче по време на една от далаверите които въртя извън работно време всичко бе идеално излязохме два пъти и на третия се заключихме в нас и правихме секс малко странно нали за щастие не беше заради пари продължихме да се виждаме и да си пишем за жалост само след 12 вечерта до около 3 4 сутринта след два месеца мъчение започнах да ходя на работа недоспал и неадекватен което е недопустимо за моята професия аз работя като механик във оторизиран автосервиз и смятам знаете всеки ден държа в ръцете си няколко хиляди лева и няколко човешки живота за тези два месец бях хлътнал до уши бях готов на всичко за нея когато и казах че я обичам тя се обърна погледна ме в очите и ми каза е не търси сериозна връзка естествено я попитах и всичко това заради секс ли беше или просто си търсеше занимавка за лятото отговорът и беше не знаех че ще приемеш всичко толкова на сериозно

МЛЯ КОМЕНТИРАЙТЕ И НЕ СЪЧУВСТВАЙТЕ

ЗАЩОТО няма по болезнено нещо от разбито мъжко сърце

С ТОЯ ПРАВОПИС СА ТЕ ВЗЕЛИ НА РАБОТА?

ДА, БЕ, ДА !

baby_baby
10-16-2013, 22:18
Тъпото е че те е използвала поне да беше казала в началото че не иска връзка

Cloud9
10-17-2013, 05:43
С ТОЯ ПРАВОПИС СА ТЕ ВЗЕЛИ НА РАБОТА?

ДА, БЕ, ДА !

Евала!Има по-болезнено нещо от разбитото мъжко сърце-изречение 20 реда без нито един препинателен знак!!!

BlackEyedPeas
10-17-2013, 09:13
Евала!Има по-болезнено нещо от разбитото мъжко сърце-изречение 20 реда без нито един препинателен знак!!!

Точно това изненада и мен.

prince
10-17-2013, 11:12
С ТОЯ ПРАВОПИС СА ТЕ ВЗЕЛИ НА РАБОТА?

ДА, БЕ, ДА !

Е за какво му е на монтьора да чете и пише? хах

По темата : Е уцелил си курва ? Кво толкова е станало? Чукали сте се било ти е яко, на нея и е било яко, ся е няма, намери си друга.