PDA

View Full Version : Фитнес за начинаещи



denis3
10-17-2013, 17:21
Здравейте, казвам се Денис на 15 съм и съм нов във форума и просто неможах да открия такава тема . Значи всичките ми съученици ходят на фитнес и са супер "напомпани" и момичетата от клас не ги оставят на мира ... Колкото до мене имам "бирено коремче" ....преди година отслабнах и почнах да ходя на фитнес , но пак не можах да натрупам мускулна маса...отказах се от фитнеса поради семейни причини ,които ми се отразиха доста и сега съм 80 кг. при 182 см височина и имам вече доста по голямо коремче ..пробвах да отслабна със коремни преси,диети и т.н. но просто не става ..Та, се чудя може ли да ми дадете някакви съвети с които да отслабна и да натрупам мускулна маса .. Благодаря предарително !!!

FuckingFreak
10-17-2013, 17:40
С коремни преси и диети няма да стане :)
Тръгни на фитнес и питай някой там да ти помогне, също вариант е и да се довериш на някой инструктор да ти направи програма за теб. В интернет също има не малко информация. И комбинирай това с качествено хранене, по възможност без джънк и много манджи. :)

IcyHeart
10-17-2013, 17:55
Инструктор във фитнеса + правилно хранене :)

denis3
10-18-2013, 10:26
Да, ама ме е срам да отида със коремче на фитнес .... искам първо поне да го махна до колкото е възможно преди да тръгна на фитнес !

denis3
10-18-2013, 10:28
С коремни преси и диети няма да стане :)
Тръгни на фитнес и питай някой там да ти помогне, също вариант е и да се довериш на някой инструктор да ти направи програма за теб. В интернет също има не малко информация. И комбинирай това с качествено хранене, по възможност без джънк и много манджи. :)
Можеш ли да ми кажеш къде да открия тази информация от интернет ... че аз немога да открия нищо ;дд. Благодаря предварително !!!

Баща Ти
10-18-2013, 10:46
почвай да правиш 5х5 и да ядеш много месо.

weheartiit
10-18-2013, 11:38
Можеш ли да ми кажеш къде да открия тази информация от интернет ... че аз немога да открия нищо ;дд. Благодаря предварително !!!

www.bb-team.org

weheartiit
10-18-2013, 11:45
Можеш ли да ми кажеш къде да открия тази информация от интернет ... че аз немога да открия нищо ;дд. Благодаря предварително !!!

www.bb-team.org

strawberry88
10-19-2013, 08:22
Да, ама ме е срам да отида със коремче на фитнес ....

Ти сериозно ли? (facepalm)

FuckingFreak
10-20-2013, 09:34
Ми как.... Те сами супер-мега-фит и напомпани батковци ходят там, няма място за такива като теб.
И не знам как не успя да намериш никаква информация, за Google не си ли чувал?

tanchu
10-20-2013, 17:06
http://bodyconstructor.com/index.php тук също има инфо

v.salvatore
10-22-2013, 21:08
Да, ама ме е срам да отида със коремче на фитнес .... искам първо поне да го махна до колкото е възможно преди да тръгна на фитнес !

Ти как мислиш тези, които имат мускули в момента, да не още откакто са се родили да си били такива напомпени, не разбира се, всеки започва от някъде...И там му е мястото да махнеш 'биреното' коремче, с много труд и тренировки+правилно хранене.. най-добре отиди на фитнес, говори с фитнес инструктор, няма нищо срамно, ако искаш да се чувстваш добре в кожата си, не само заради момичетата, но и заради самия теб, отивай! Не те съветвам да си правиш сам диетата, колкото до упражненията само с коремни и другите които всички ги знаем няма да стане..във фитнеса има най-разнообразни уреди. ще отслабнеш ако спортуваш, но процеса ще бъде по-бавен, ако го комбинираш с някакъв вид упр. с тежести + правилно хранене(диета) + спорт, тогава ще имаш перфектното тяло :)) Успех ти желая

girlwithblueeyes
10-22-2013, 21:44
И тук
http://www.bodybuilding.com/

maldini
10-22-2013, 23:31
Здравейте, казвам се Денис на 15 съм и съм нов във форума и просто неможах да открия такава тема . Значи всичките ми съученици ходят на фитнес и са супер "напомпани" и момичетата от клас не ги оставят на мира ... Колкото до мене имам "бирено коремче" ....преди година отслабнах и почнах да ходя на фитнес , но пак не можах да натрупам мускулна маса...отказах се от фитнеса поради семейни причини ,които ми се отразиха доста и сега съм 80 кг. при 182 см височина и имам вече доста по голямо коремче ..пробвах да отслабна със коремни преси,диети и т.н. но просто не става ..Та, се чудя може ли да ми дадете някакви съвети с които да отслабна и да натрупам мускулна маса .. Благодаря предарително !!!
На 15 години да са супер напомпани не ми се вярва ,но явно имаме различни разбирания :Д