PDA

View Full Version : Споделите в интернет - анонимно видео и снимков материал при нередности - побой над с



spravedlivostbg
10-17-2013, 22:06
Ако желаете да споделите в интернет анонимно видео и снимков материал с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните в училище за да бъде видяно от всички :
Постете този сайт
http://spravedlivostbg.com/

http://spravedlivostbg.com/pages/pages1/signal.html

Или пишете на създателите му и ще ъплоуднат вашите сигнали за да може да бъдат видяни от всички!

Сигналите могат да бъдат подавани и анонимно по интернет на имейл от деца за други съучиници при нередност за

дрогиране,хладно оръжие,сбиване направени с телефон или фотоапарат.
Всеки който е свидетел или пострадал може да изпрати и идентифицира като злоупотребата с наркотични вещества,
тормоз, участието на бандата, насилие.

anonymous908491
10-18-2013, 07:40
Няма секс, скука.

NaOH
10-18-2013, 10:22
Кой е правил тоя некадърен сайт? Няма си грам понятие от дизайн.

chupachups
10-18-2013, 17:49
Прилича на презентация на дете от 6-ти клас :D

anonymous895156
10-18-2013, 17:53
сайтът е направен по ужасен начин... сигурно в 2002 щеше да е много добре, но днес прилича на блога на томас едисън

Баща Ти
10-18-2013, 19:19
Веднъж като излизах от училище едно момче ме бутна с рамо. Брои ли се?

spravedlivostbg
10-20-2013, 18:18
Виждам, че сте доста бдителни и адекватни с поставената тема в която се включихте или го правите по инерция.
papugai - Мнения:1 854
NaOH - Мнения:4 159
chupachups
dimitar., - Мнения:3 806


Един съвет !
Не търсете помощ само, когато ви е нужна защото близкия до вас също се нуждае..
Взимайте пример от други като вас защото вие сте кръвта и лицето на тази държава:

Урок 1 - Ученици спасиха възрастен човек от телефонна измама
http://vbox7.com/play:8cc0307938

Колко от вас могат да направят подобно нещо ?

Баща Ти
10-20-2013, 18:39
Колко от вас могат да направят подобно нещо ?

Това, че не пускам сигнали и не ме дават по новините, не значи, че не права такива неща..

Баща Ти
10-20-2013, 18:40
Колко от вас могат да направят подобно нещо ?

Това, че не пускам сигнали и не ме дават по новините, не значи, че не права такива неща..

StringTheoryPracticist
10-20-2013, 19:09
Гласувах с Да и Не. Може да ви се струва елементарна грешка от страна на автора да позволи и двете опции, вместо само едната, но ако мислите така, дълбоко го подценявате.

Беше зима, 2008, в лабораторията по физика. Учителката още я нямаше. Пешо искаше да бие Данчо, а Даката много го беше страх, затова се скри в апаратурата в страничната стаичка.

Имаше експеримент с две отделени стаи, които са разделени с врата, която се държи на сложна екипировка. Данчо влезе в едната стая и я заключи отвътре, Пешо влезе в другата. Те не знаеха обаче, че след като се затворят стаите се случва следното:

1. Напълно се изолират от външния свят, като единствения начин да се отключи е с един специфичен ключ, няма друг такъв в света;
2. Фотон се пуска в система с half-silvered mirrors, която води до две амплитуди с еднаква вероятност:
- удря се в стената (и нищо не прави)
- абсорбира се от нано-детектор, който отваря врата между двете стаи (които обаче остават изолирани от света).

Пешо беше много ядосан на Данчо задето свалял майка му, ако се е отворила вратата м/у тях, Пешо със 100% вероятност ще набие Данчо.

След като учителката влезе в стаята ѝ казахме какво стана и тя тръгна да търси ключа, но не го намери. Един друг съученик, Митко циганина, си призна че го е откраднал преди месеци и продал за желязо.

До ден-днешен, стаята с Пешо и Данчо е заключена и изолирана от света. Тя стои в квантова суперпозиция в два възможни свята, всеки с 50% вероятност:
1. Пешо е набил Данчо
2. Пешо не е набил Данчо

Други случаи на побой не съм виждал. И така мога да кажа, че отговора на въпроса от анкетата ми е едновременно Да и Не. Сигурен съм, че много хора от този форум имат подобна история.

Баща Ти
10-20-2013, 19:31
^Добра интерпретация на Шрьодингер.

spravedlivostbg
10-23-2013, 17:42
Това, че не пускам сигнали и не ме дават по новините, не значи, че не права такива неща..

Любопитсвото ме глозга, а и може би не само мен /а вече всички, които ще прочетът тази тема/
Сподели какво добро направи за последно в полза на обществото ни ?
Би ли направил това което правят руските младежи Стоп Хам ?
http://vbox7.com/play:a21760e489
http://vbox7.com/play:1ecbbe7c3f
Или би си останал тук във форума за да обсъждаш постовете, които не ти харесат?
Ако и все пак някой може, аз бих платил веднага за такова дело...КОЛКО БИХА ДРЪЗНАЛИ ДА ПРАВЯТ ТОВА ЗА ОБЩЕСТВОТО ?

anonymous895156
10-23-2013, 17:48
Справедливостбг, какво не одобряваш в случая - че сме изразили мнение, или, че то е негативно?

spravedlivostbg
10-23-2013, 18:46
Мненията ви нямаха общо с поставената тема освен от страна на StringTheoryPracticist, ако сега влезе и една баба да каже че пенсиите са малки форумите се обезмислят .. ако идеята е да се опорочи темата е друг въпрос ... далеч съм от очакваното, че ще има градивност все пак младите едва ли са по далеч от по възрастните като манталитет и разбиране за живота в BG.
Нека ако някой има мнение по темата да го направи! Да не влизаме в дребни детайли кой на кого е харесал или не е харесъл мнението..

Баща Ти
10-23-2013, 19:36
Мненията ви нямаха общо с поставената тема освен от страна на StringTheoryPracticist, ако сега влезе и една баба да каже че пенсиите са малки форумите се обезмислят .. ако идеята е да се опорочи темата е друг въпрос ... далеч съм от очакваното, че ще има градивност все пак младите едва ли са по далеч от по възрастните като манталитет и разбиране за живота в BG.
Нека ако някой има мнение по темата да го направи! Да не влизаме в дребни детайли кой на кого е харесал или не е харесъл мнението..

Я дай по-добре да влезнем в детайл. Или не искаш, щото те е страх, че говориш общи приказки.

Първо няма как да те взема на сериозно, щом плюеш по сънародниците си с изказвания от типа "БГ манталитета". Нали и ти си Българин, значи и ти имаш такъв манталитет. Или си супер ерудирана и високообразована личност?
Второ не е нужно да съм участвал в какъвто и да е проект, за да мога да твърдя, че вашият не струва. Както не е нужно да изям лайно, за да знам, че не бива да се яде.
Трето, не считам, че е редно да казвам къде и какво съм направил, за да помогна някому. Аз съм го правил, считайки, че е мой обществен и морален дълг, а не за да пиша във тийнпроблем форуми.

Четвърто, понеже съм ученик, ще ти дам съвети "отвътре". Урок 1:
Слагате каруцата пред коня. Пускането на сигнал, че Петко е пребил Иван, няма да помогне никому. Е да, може и да накажат Петко, но боят си е бой и няма да се върне. Също така, дори наказанието да се направи демонстративно, няма да гарантира, че утре Христо няма да пребие Иван.
Размислете от къде идват проблемите с насилието и се постарайте да лекувате тях, а не последствията.

spravedlivostbg
10-23-2013, 20:32
Има си една опция в която може да се пише на лични, когато не е по темата.
Никой не е длъжен да ни чете извънредните новини и мисли защото ни е скучно.
Ако се чувстваш различен българин не би се засегнал българино от написаното за манталитета.
Проблема е тръгнал от този, който е направил деянието, не се търсят оправдания за това че обществото ни било виновно или останалите българи. Няма как от вода да излезеш сух . Пиши ми на лични не ангажирай останалите, ако искаш да кажеш нещо, което не е ползено за останалите

StringTheoryPracticist
10-23-2013, 20:58
половин побой пак е побой :( някои казват че не е важно защото можело да се окаже че не е побой, но може и да се окаже, че е!