PDA

View Full Version : Сексуално разнообразие



ProvideR
10-18-2013, 10:00
Колеги,
искам да разбера какво ви е мнението относно това да разнообразите сексуалния си живот с дискретни и несериозни взаимоотношения с друга жена. Имам си жена, но някак си се изгуби искрата в секса! Тоест, аз съм активния винаги, казвам какво искам, пробвам нови неща, а тя е тотално обратното на мен!
Нещо, което би ми харесало много е да опитаме тройка (с жена за предпочитане), но колкото пъти да съм повдигал темата винаги ми се казва как не може да има повече от 2-ма в леглото и че е нещо интимно и че може да се хване някоя болест от подобни контакти. Съгласен съм, но опита не пречи според мен.
Колкото и странно да звучи, в момента имам нужда да съм с друга жена дори и за малко. Обичам жена си, но някакси само мъжете тук ще разберат какво имам предвид. Мъжа е създаден да обяздва много жени и да пръска семето си все пак!

Ще се радвам ако отговорите искрено и без заяждане!

Баща Ти
10-18-2013, 10:51
Ами ако искаш мога аз да оправя жена ти, явно ти си толкова неук, че и е писнало от тебе.

ProvideR
10-18-2013, 11:36
Ами ако искаш мога аз да оправя жена ти, явно ти си толкова неук, че и е писнало от тебе.

Извинявай, ама ти умееш ли да четеш (НЕУК ЛИ СИ) или се правиш на интересен (ТЪПАНАР ЛИ СИ)?
Ако си нямаш занимание, просто не пиши тук, а си бъркай в носните отверстия!
Явно и на мъж се правиш ама също не ти се получава!

dimitar_ak
10-18-2013, 11:56
Преди да съсипеш отношенията ви с някоя глупава постъпка заради мислене с грешната глава си задай един въпрос. Как би реагирал ако в този момент разбереш , че жена ти от скука редовно оправя някой нейн познат или колега просто за да види как е с друг мъж? Ще го подминеш ли с думите "какво пък и тя има право да разнообрази"? Не мислиш ли, че го караш като егоист?

dimitar_ak
10-18-2013, 12:27
Т.е. единствено тройка?

dimitar_ak
10-18-2013, 12:51
Сменете обстановката с една приятна и по-дълга почивка. Не вие скучен секса, а всичко около вас.

Cloud9
10-18-2013, 13:19
Мъжа е създаден да обяздва много жени и да пръска семето си все пак!

То и пистолетът е създаден за да се гърми с него,но не го използвам срещу мъже,нали?Всички жени ще ме разберат какво казвам. Пфффф

По темата- не я притискай за тройка.Няма да стане.Според мен е най-хубаво да я заведеш на почивка, в който няма да й се налага да чисти и готви.Или пък и вкъщи да помагаш повече та тя да намира повече време за секс.С времето нещата в леглото се закучват,но не е перманентно състоянието.И да знаеш оправданието "мъжете си имаме нужди" не важи.

TheBeliever
10-18-2013, 15:22
Значи не искаш да изневеряваш, но искаш да разнообразиш с нещо свежо? Но ако тя иска да разнообрази с някой по-свеж от теб, не е същото?

Искаш ли да си поговим за лицемерието?

Баща Ти
10-18-2013, 19:23
Извинявай, ама ти умееш ли да четеш (НЕУК ЛИ СИ) или се правиш на интересен (ТЪПАНАР ЛИ СИ)?
Ако си нямаш занимание, просто не пиши тук, а си бъркай в носните отверстия!
Явно и на мъж се правиш ама също не ти се получава!

От яко тежкия ти коментар сексът с жена ти няма да стане по-добър!

doesanyonecare
10-18-2013, 22:08
еми като толкова го искаш постави и го кат ултиматум

anonymous708973
10-19-2013, 19:24
Значи не искаш да изневеряваш, но искаш да разнообразиш с нещо свежо? Но ако тя иска да разнообрази с някой по-свеж от теб, не е същото?

Искаш ли да си поговим за лицемерието?

Мхм.

И друго: От тройка може да се хване болести, ти си съгласен, но опитът не пречил? Сигурна съм, че ако над леглото напишеш с големи букви "само опит", болестите ще бягат като опарени.

Ivaaaaa
10-19-2013, 21:31
Аз не искам да изневерявам, а просто усещам ,че имам нужда от нещо свежо и ново.

тогава вместо да налиташ на чуждо и да я лъжеш, постъпи като мъж и й кажи истината и се разделете по живо, по здраво

Chacho
10-20-2013, 01:28
Сменете обстановката с една приятна и по-дълга почивка.

Това е и моя съвет.

И една много тъпа мисъл, която обаче ми помага да си пренареждам приоритетите. Ако си отрежеш хуя, кво ще правиш?

anonymous708973
10-20-2013, 15:08
Е, оправи ми деня, Чачо!

Violenza
10-20-2013, 19:26
Мъжа е създаден да обяздва много жени и да пръска семето си все пак!

Железен аргумент. :cool: Доразвий го, моля ти се.

rscossworth
10-20-2013, 19:34
бананче

$h@d0w

Fisherman
10-21-2013, 18:05
Железен аргумент. :cool: Доразвий го, моля ти се.

ем че той донякъде е прав и в природата и при хората е така,само че нас ни спира морала(и всички други човешки ценности,за които се сещаш),иначе хората си се праскат безразборно

Violenza
10-21-2013, 19:08
ем че той донякъде е прав и в природата и при хората е така,само че нас ни спира морала(и всички други човешки ценности,за които се сещаш),иначе хората си се праскат безразборно
Ама разбира се, че когато акълчетата ви не раждат друго, опирате до природата. Излишно е да казвам колко абсурдно е рационален човек да оправдава действията си чрез животинския свят.

Renate_Feliqr
11-06-2013, 23:29
Опитай да я "изнасилиш", пробвайте в кола.Щом не се въодушевява от романтиката, давай тогава с по-грубото.Може да и се иска, но да не знае как да ти го каже!