PDA

View Full Version : Любовен триъгълник? Или той си има приятелка...



mila7
10-18-2013, 11:52
Здравейте!
Аз съм момиче на 17 години.

Наскоро се преместих в нов клас и съм обезумяло влюбена в един съученик.

Седим на един чин и си говорим, той е много мил... но са ми казвали, че попринцип е сваляч.

Истинският проблем е, че от няколко години ходи с едно момиче от класа.

Какво да направя? Искам го. Боли, когато го гледам с друга. Не издържам.

chupachups
10-18-2013, 11:56
Еми кажи му какво чувстваш, не губиш нищо.

mila7
10-18-2013, 11:58
Е, да, но ако не е взаимно?!

А трябва да стоя с тези хора до 12-ти клас.

И гаджето му ще ме намрази, примерно.

П.С. - той ми каза онзи ден, че са скъсали.

(Но доколкото разбрах те постоянно се карат и събират от много време насам, така че не го приемам като чиста монета.)

marilyn
10-18-2013, 12:12
Просто не се занимавай с хора, които са обвързани.

sneering
10-18-2013, 12:58
Чакай малко,ти много набързо влизаш в класа искаш някого който е с друг от години и не издържаш да го гледаш с него.
Егати консуматорката.
Постави се на мястото на приятелката му,как тя вижда някаква такава като теб,която буквално за супер малка част от време се влюбва,иска и вече ревнува приятеля и с който са от години заедно.
Супер детски подход с многото искане и това много искане да се случва веднага и непременно.
Трябваше да почнеш темата с 'на 11 съм'

fUcKsMiLe
10-18-2013, 13:10
Не се занимавай с обвързани момчета, тъпо е.
Струва ми се, че не си влюбена, а си по-скоро обсебена.

Fantasyyy
10-18-2013, 20:35
От скоро си в тоя клас,а пък вече си "обезумяло" влюбена!? Забави темпото малко,първо - само си мислиш че си влюбена и второ- недей да се занимаваш с момчето.

baby_baby
10-18-2013, 21:07
Просто не се занимавай с хора, които са обвързани.

+1

valdesbg
10-18-2013, 21:28
Chainsaw would solve your problems.

HollyGolightly
10-18-2013, 22:53
Знаеш, че е "играч" , освен това си има и приятелка. Какво има да му мислиш? Остави момчето да си се кара с приятелката си и после пак да се събират. Все някога ще ти мине. Ако се намесиш, ти ще си единствената наранена и най-много и нейната омраза да си навлечеш.

Rocknroll
10-19-2013, 13:51
Просто не се занимавай с хора, които са обвързани.
+1
После ставаш курва(с извинение),ако го направиш веднъж,крадла на гаджета,кучка и т.н.Не си заслужава.Карай към следващият,гадно е че ти е в класа,защото всеки ден го виждаш,а нямаш избор,но все ще го преодолееш.