PDA

View Full Version : Подарък



liebeistfuralleda
10-18-2013, 20:31
Здравейте!
Пиша тук във форума, относно един въпрос и понеже близките и приятелите ми не са от най-креативните човечета, реших да постна тема относно ПОДАРЪЦИТЕ.
Приятелят ми, след 2 седмици прави 18 години (скоро и аз ги правя, не че има значение :д), и не знам какво да му подаря. Той дори не ме улеснява. Вижте сега. Отначалото мислих за сребърна гривна, но той не обича да носи нищо по ръцете си, следователно и часовник няма как да му купя. Ланче също изключвам, защото го "задушава". Дрехи, необичам да подарявам. Майка му има собствен магазин за козметика, и няма как да му купя скъп парфюм, защото той има в изобилие. Ходим от 2 месеца, и все още не искам да му подарявам наша снимка/колаж. Знам, че всичко звучи някак странно...
Ох, надявам се да не ви затруднявам много, и много ще се радвам ако ми дадете някакви идеи, каквито и да са :)
Благодаря от сега ако има хора, които са прочели това и ще изразят някоя идея, много ще ми помогнете :)

mimsssssss
10-19-2013, 09:19
Той има рожден ден, не празнувате някаква си годишнина, така че зарежи всякакви любовни колажи/снимки/меченца и т.н.
Кажи нещо повече за него, от какво се интересува - техника, книги, видео игри, скейтборд и т.н.
Като за начало давам няколко предложения - стъклен/дървен шах; електронен дартс; билет за Скорпионс или там нещо което ще му хареса :Д ; Ако си пада по някакъв спорт може да му вземеш тениска на любим спортист; баскетболен кош; диск с оригинална видео игра; ако му трябва нещо като МП3 плеър, блендер за шейкове ако посещава фитнес фитнес карта + посещение на сауна/басейн/масаж; скок с бънджи/ летене с балон.
Ми ако кажеш повече подробности, може да ти дам идеи.

liebeistfuralleda
10-19-2013, 13:35
Попринцип харесва Спенс (рапъра), но никъде в интернет не намирам негов албум за продан, и затова няма как да е това :х а знам, че много ще се зарадва на това.
Да речем, че харесва да пуши растения :д if u know what i mean- някакви идеи имаш ли относно това :д ?
Иначе рядко гледа спорт, и фитнеса му е безплатен, заради някакъв приятел.

mimsssssss
10-19-2013, 14:30
Относно Спенс - може тениска отпред със рапъра, а отзад някакъв текст от любима песен - нещо 4-5 реда, което е по запомнящо се.
Относно другото - наргиле, лула, бонг... особено бонгове преди месец гледах мега яки с най-различни форми, ама бяха малко скъпички за бонгове като цяло - в рамките на 60-100лв., но имаше много интересни. За хашиш имаше някакви "куршуми" ключодържатели. Прилича на куршум, но отпред му се завърта острото и още там нещо си правиш и става малка лула, в която може да натъпчеш хашиш, щото е твърд - бе интересно.
Иначе може да идеш в някой метъл шоп/индийски магазин/ магазин за пушене и да разгледаш - има интересни идейки относно много неща.

п.п. Евтини бяха някакви лули от някакво нечупливо стъкло. Страшно леки са и на допир прилича на пластмаса - имаше и неонови и светеха много интересно. Струваха 10лв. и 15лв., в зависимост от големината. (в един метълшоп в Стара Загора)

heartshapedbox
10-19-2013, 17:08
Сготви му спейс кейкчета :)

liebeistfuralleda
10-19-2013, 20:41
Спейс кексчета? Малко по-подробно, ако може : )

heartshapedbox
10-20-2013, 11:23
Ами кексчета с разни растения в тях :д

AnarchyBoy
10-20-2013, 11:27
^ :lol: Ще се зарадва!

NissaN
10-28-2013, 11:48
Щом пуши растения му подари растения за пушене да има да си пуши.