PDA

View Full Version : Сенна хрема..



abvd
10-19-2013, 08:11
Добър ден на всички .. кажете как се лекува тая сенна хрема направо ще се побъркам очите ми ще изтекат заедно с носа, постоянно ми е запушен носа , сърбят ме очите което е непоносимо .... понякога стават червени от чесане и почват да смъдят. Кажете как се лекува или какво да правя за да ми мине .. че и на всичкото отгоре имам и синузит което още повече ме затормозява. Вечер за спане не мога и да си помисля даже и капките за нос не помагат.

AliceSw
10-19-2013, 09:17
не се лекува, подтиска се с антихистамини

Ivaaaaa
10-19-2013, 09:22
понякога стават червени от чесане и почват да смъдят.

олол
и аз имам нещо подобно на твоето и понякога прибягвам до лекарства, нооо какво е това твоето :О

anonymous708973
10-19-2013, 10:04
Какви са тия капки за нос, на лекар никога ли не си ходила?

Това не се лекува, ще ти се случва всяка пролет и есен. Потиска се с противоалергични.

abvd
10-20-2013, 08:01
Капките за нос са най обикновени от 2 лева мисля..... на лекар не съм ходил, но мисля да отида тия дни :)

georgi12
10-22-2013, 12:59
Лекува се с хомеопатия . Отровата , която подтиска алергията вреди на организма . Имам алергия от 1997 година . До 2006 година не вземах нищо и беше ад .От 2007 започнах с хомеопатия. Вече 3 години изхвърлям помпите за астма , тъй като и асматичните пристъпи отминаха.
Има хомеопатични капки за нос , които са безвредни и нямат противопоказания .
То въобще цялата хомеопатия нямя противопоказания , за разлика от другите отрови , които се представят за лекарства.

LipSy
10-22-2013, 18:31
Аз също имам сена хрема и да, лекува се! Проблемът е, че ако се излекуваш има шанс след 10 години алергията да се завърне обратно (примерно след 10). Има и вероятност, въобще да не можеш да се излекуваш. Зависи дали организмът ти ще понесе терапията. Другият вариант е да подтискаш алергията с медикаменти. Просто отиди на лекар, изследвай се и лекарите ще ти кажат кой вариант е най-подходящ за теб! :)

anonymous708973
10-22-2013, 20:32
Лекува се с хомеопатия . Отровата , която подтиска алергията вреди на организма . Имам алергия от 1997 година . До 2006 година не вземах нищо и беше ад .От 2007 започнах с хомеопатия. Вече 3 години изхвърлям помпите за астма , тъй като и асматичните пристъпи отминаха.
Има хомеопатични капки за нос , които са безвредни и нямат противопоказания .
То въобще цялата хомеопатия нямя противопоказания , за разлика от другите отрови , които се представят за лекарства.

От какво се лишаваш, за да действа хомеопатията?

an7raks
10-22-2013, 20:52
Имам и аз някаква лека форма на това нещо... Ходих по лекари и ми предписаха лекарства, потискащи алергичната реакция. Помагат много за проблема, ама скапват други работи. Чувствах се отпаднал и някакъв крив бях и ги спрях... За сега няма решение, така че свиквай, ама първо иди на лекар да се потвърди, че е алергия.

georgi12
10-24-2013, 10:32
От какво се лишаваш, за да действа хомеопатията?

Кафе , кока -кола , шоколад , люти , кисели и ароматни храни .
Горезиброените подтискат ефекта на хомеопатичните . Не се консумират само , когато има приеми на хомеопатичен медикамент.

anonymous708973
10-24-2013, 16:46
Знам, просто ми беше интересно дали и ти го правиш или като повечето пиеш хомеопатия, ама си ядеш всичко и обясняваш как няма ефект.
Мисля, че и ментовия вкус трябва да изключиш, не съм сигурна обаче.

abvd
10-28-2013, 08:22
така... след многобройни причини който си бях наблъскал във главата , не видях на листовката на капките че пишело " предизвиква сърбеж в очите" и установих че трябва да си взема "Олинт" вместо да продължавам със тия "Ксилометазолин" ии... ще видя какво , що , защо и ще драскам пак във темата :) ;д

georgi12
10-28-2013, 11:19
Знам, просто ми беше интересно дали и ти го правиш или като повечето пиеш хомеопатия, ама си ядеш всичко и обясняваш как няма ефект.
Мисля, че и ментовия вкус трябва да изключиш, не съм сигурна обаче.
Да , изключвам и мента , но тя влиза в ароматните и лютивите .