PDA

View Full Version : Малки момичета в мъжката съблекалния?



MynameisKris
10-19-2013, 07:45
Днес отидох на закрит басейн и всичко си беше добре, докато не отидох да се изкъпя след плуването, тогава видях едно малко момиче да се разхожда без гащи в помещението където беше пълно с мъже, а най-отвратително беше че по-старичките я заглеждаха?????? Как може такова нещо??? Никой не е поръчвал стрептизьорки..както и да е, почти се навих да отида да говоря с това момиче и да й кажа да ходи в женската съблекалния, но тогава баща й се появи от някъде и започна да наглежда. Що за баща ще заведе 7-8 момиченце в мъжката съблекалния, като ги гледам какви са педофили и как я заглеждаха...трябва да направят закон това да не се допускат такива работи.

DisappointedDreamer
10-19-2013, 08:13
Надали по-старичките са я заглеждали сексуално.

Както и да е. Доста майки водят малките си момченца в женските съблекални. Как това е по-различно?

chupachups
10-21-2013, 10:25
Надали по-старичките са я заглеждали сексуално.

Както и да е. Доста майки водят малките си момченца в женските съблекални. Как това е по-различно?

+ Да така е. Правят го защото малките деца не могат да се преобличат сами. Не може майка му на момченцето да влезе в мъжката. Един път се преобличам и влиза една баба като води внука си (на около 7-8 год. ) като му закрила очите, а т'ва говедо малкото наднича :D

Hayashi
10-21-2013, 11:55
Преди в нашия басейн това беше позволено до 3 години. От там нататък вече трябва да могат да се преобличат сами. Или момичетата ще ходят с майка си, а момчетата с баща си.

anonymous708973
10-21-2013, 13:07
Днес отидох на закрит басейн и всичко си беше добре, докато не отидох да се изкъпя след плуването, тогава видях едно малко момиче да се разхожда без гащи в помещението където беше пълно с мъже, а най-отвратително беше че по-старичките я заглеждаха?????? Как може такова нещо??? Никой не е поръчвал стрептизьорки..както и да е, почти се навих да отида да говоря с това момиче и да й кажа да ходи в женската съблекалния, но тогава баща й се появи от някъде и започна да наглежда. Що за баща ще заведе 7-8 момиченце в мъжката съблекалния, като ги гледам какви са педофили и как я заглеждаха...трябва да направят закон това да не се допускат такива работи.

А къде да се преоблече момиченцето?
А ако си няма майка?
Или може би бащата трябва да влезе в женската съблекалня?

И ако наричаш това момиче стриптизьорка, мисля, че ти трябва да се прегледаш, а не останалите мъже.

DarkTemplar
10-21-2013, 13:25
О, какъв ужас, сигнализира ли в полицията?

Hayashi
10-21-2013, 14:01
Пантерке, аз на 8 години започнах да тренирам плуване и съвсем спокойно си се преобличах и къпех сама, още повече, че си тренирах с треньор и нашите дори не бяха там. Децата, които ходят на детска градина как успяват да се преоблекат сами? Да не би учителките им да ги преобличат едно по едно.

anonymous708973
10-22-2013, 19:31
Да не би учителките им да ги преобличат едно по едно.

По спомени... събираха ни в една стая след следобедното спане и минаваха я да закопчеят копче, я да обуят чорап, я да обърнат облечената наопаки блуза. А аз минавах да им завържа връзките на обувките :Д

an7raks
10-22-2013, 20:05
О, какъв ужас, сигнализира ли в полицията?

+
Какви са тези глупости, бе, младеж?! Да не си вдигнал патката пред всички, че толко се възмущаваш?

muhatacece
10-22-2013, 20:56
~~

baby_baby
10-22-2013, 21:12
Надали по-старичките са я заглеждали сексуално.

Както и да е. Доста майки водят малките си момченца в женските съблекални. Как това е по-различно?

+++

Hidayet
10-26-2013, 18:49
Аз също ходя на плуване и при мен е обратното. Някакви тъпи патки постоянно си вкарват момчетата в женската съблекалня, говоря за деца, които ходят на училище и могат сами да се преобличат - е казвам ти адски много ме вбесяват. Щом се преобличат децата, а не майките да ходят в мъжката да си ги преобличат, какво пълнят женската с мъжки все едно са бебета и не могат да се оправят....

OoVasKoO
10-26-2013, 19:52
Аз също ходя на плуване и при мен е обратното. Някакви тъпи патки постоянно си вкарват момчетата в женската съблекалня, говоря за деца, които ходят на училище и могат сами да се преобличат - е казвам ти адски много ме вбесяват. Щом се преобличат децата, а не майките да ходят в мъжката да си ги преобличат, какво пълнят женската с мъжки все едно са бебета и не могат да се оправят....
Къде ходиш на плуване в София?

superstar379
10-26-2013, 20:30
нормално е това бащата да си води момиченцето, казвам ти го от личен опит. аз самата като бях по-малка, баща ми постоянно ме водеше на плуване и докато свикна да се оправям сама ме водеше с него. Той самия не знаеше в началото дали е нормално да ме остави сама или да ме води с него.. И какво толкова? Не мисля, че мъжете в съблекалнята толкова не са виждали голи малки момиченца. Да, има ги разни извратеняци, ама те са навсякъде и ако толкова им се гледат голи момиченца, си намират начини... От личен опит знам, че на самото момиченце му е доста по-зле, баща му го е заврял в съблекалня и ще не ще гледа голи чичковци..сигурно вижда за първи път някой неща, еми, кофти тръпка е. А можем и за чичковците да се замислим, и те не очакват някакво лапе да се появи насред сборщина мъжаги, нали? може пък да ги хване срам..Но в крайна сметка, всички сме хора, знаем кой какво си има, човешко е, така че чак пък закон против лапета в противоположни съблекални? по-скоро не. (:

Hidayet
10-27-2013, 11:19
Къде ходиш на плуване в София?

В момента съм в Банкя.